dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Szablony do nawiercen

    ma moze ktoś namiary na punkty w ktorych mozna zaopatrzyc sie w szablony do nawiercen (system 32; puszki, zawiasy, prowadnice, laczenie wiencow i bokow....)?

  2. #2
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    Kamilo jak już opisałem w wcześniejszym poście uczyń to co powinnaś a odnośnie szablonu jak już też wcześniej napisałem także jest na ten temat odpowiedz Hettich koszt 7.99 OBI

  3. #3

    Domyślnie

    potwierdzam - widziałem w OBI
    BOHO
    Warszawa

  4. #4
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    kurcze a ja nawet mam

  5. #5

    Domyślnie

    ja też mam..... ale nie potwierdzę przecież, że widziałem u siebie w skrzynce....
    BOHO
    Warszawa

  6. #6

    Domyślnie

    ślicznie dziekuje

  7. #7

    Domyślnie

    jest jeszcze coś takiego:
    http://www.hub30.com/katalog/3277,12...czen-w-Drewnie
    kosztuje trochę ale oprócz nawierceń 32mm przydaje się do precyzyjnego nawiercania pod kołki.

  8. #8
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    jak sie nie mylę to koszt jest około 50 zika takze jest w obi ale to jest przyrząd dla amatorów

  9. #9

    Domyślnie

    ta listwa co jest w linku to ok200zł i jest na tyle precyzyjna ze zawodowcy tez z niej korzystają

  10. #10
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    kolego zawodowcy nie robią takimi przyrządami a po drugie nie na takie połączenia

  11. #11
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    kolego zawodowcy nie robią takimi listwami ale sorki nie ten przyrząd zobaczyłem możliwe ze koszt jest 200zika

  12. #12

    Domyślnie

    znasz wszystkich zawodowców? Bo ja znam kilku, którzy wykorzystują ta listwę. Jeśli ty jesteś zawodowcem i profesjonalista, a nie używasz takiego narzędzia to nie znaczy, że pozostali nie mogą. Jak się wypowiadam w jakiejś kwestii to tylko wtedy gdy jestem pewny a nie, że mi się wydaje.
    To forum jest dla majsterkowiczów i amatorów i profesjonaliści i zawodowcy nie zaglądaj tu żeby uzyskać poradę.

  13. #13
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    faktycznie a ja cały czas myślalaem ze ja nie jeste4m nawet amatorem czyli mam prawo wejśc Tu na forum > czyli jak ja nie korzystam z Porad to Kim jestem ? A odnośnie używania narzędzi to przytocz mi fragment mojej wypowiedzi gdzie użyłem nie mogą!!!!!!!!!!!

  14. #14

    Domyślnie

    dyskusja zaczyna być nie na temat i wcale nie chciałem cie urazić moją wypowiedzią jeśli tak zrobiłem to przepraszam.
    Gwoli wyjaśnienia powiedziałeś że "kolego zawodowcy nie robią takimi listwami" a ja uważam że używają bo znam takich. Nieważne.

    Listwa ta jest bardzo pomocna przy montażu mebli.

  15. #15
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    jeżąeli mozesz wytłumaczyć a jakich kwestiach to chetnie posłucham

  16. #16

    Domyślnie

    teraz nie rozumiem o co ci chodzi

  17. #17
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    jeżeli twierdzisz ze ten przyrząd jest przydatny w montowaniu mebli to przytocz jakie posiada zalety czyli co nim można wykonać

  18. #18

    Domyślnie

    nadaje się do wiercenia otworów pod kołki drewniane, a także pod szereg nawierceń w odległościach 32mm. Nie wiem jak mam ci to wytłumaczyć jaśniej. Z samego opisu nie da się wywnioskować czy urządzenie jest dobre czy nie. Opieram twierdzenie że jest przydatne i precyzyjne na podstawie opinii znajomych i nie tylko którzy jej używają.
    Na tej stronie jest zakładka z filmem.

    Czyli listwa spełnia wymagania autora wątku. przynajmniej część tych wymagań.

  19. #19
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    a no jezeli opierasz się na opini znajomych to rozumiem dowiedz się o systemie łączników domino i :

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony