dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie Plisy jaki kolor profili?

    Jak dobrac kolor profili do plisy?Czy lepiej dobrac pod kolor okna (biale) czy pod kolor materialu?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym dobrała do okna - białe.
    Pani mi mówiła, że jak się plisa zabrudzi to wywalasz i dajesz inną, a okucia zostają.

  3. #3

    Domyślnie

    Aha czyli profile zostaja a plise dajesz nowa.

  4. #4

    Domyślnie

    Wysłany: Wto, 1 Wrzesień 2009 08:51 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ja bym dobrała do okna - białe.
    Pani mi mówiła, że jak się plisa zabrudzi to wywalasz i dajesz inną, a okucia zostają.
    A która to pani mówiła (Jaka firma umożliwia wymianę materiału ?)

    dizzeeRascal
    Napisz (jeśli chcesz na priv, coby nie być posądzonym do reklamę) co i gdzie w końcu kupujesz....

  5. #5

    Domyślnie

    Nie musz na priv pisac ,jesli chodzi ci o marke to jest to FABER ,a kupuje plisy, ale wydaje mi sie ze profile w kolorze okna jednak chyba beda najbardziej pasowac.Ty jakie masz zdanie na ten temat??

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie dobierz do okien

    Jak za 5 lat będziesz chciała zmienić kolor, bo np. wrzosowy Ci się znudzi, to wymieniasz tyko "wnętrze", a prowadnice zostają

    pozdrawiam
    tu była reklama

  7. #7

    Domyślnie

    niekoniecznie pod kolor okien bedzie pasowac. wszystko zalezy jakie masz okna i jaki kolor plis. jesli masz zolte plisy, a okna drewniane (barwa naturalnego drewna), to nijak ani biale, ani drewniane. u mnie okna sa drewniane, plisa w lekkim srebrnym popielu (szarym jak kto woli ) i nijak bialy profil do tego, a tylko srebrny mat.

    moze tutaj cos podpatrzysz.....
    http://www.gamastyl.pl/plisy,0,1,95.html

  8. #8

    Domyślnie

    A ja pierwszwe słyszę i jeszcze się z tym nie spotkałam żeby którakolwiek firma chciała sprzedać tylo samą tkaninę bez profili a zwłaszcza firma F......, a temat ten nie jest mi obojętny.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  9. #9

    Domyślnie

    Okna ma drewniane ale koloru bialego

  10. #10

    Domyślnie

    A ja pierwszwe słyszę i jeszcze się z tym nie spotkałam żeby którakolwiek firma chciała sprzedać tylo samą tkaninę bez profili a zwłaszcza firma F......, a temat ten nie jest mi obojętny.
    Ja też, gy pytałam w F... o możliwość wymiany samego materiału (potrzebuję plisę na okno kuchenne) otrzymalam odpowiedź, że to niemożliwe. To zdecydowało, że nie biorę ich pod uwagę, bo są bardzo drodzy. Planowałam w końcu kupić tańszą plisę od sprzedawcy z Allego, a tu takie rewelacje

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał 11małgosia
    Pani mi mówiła, że jak się plisa zabrudzi to wywalasz i dajesz inną, a okucia zostają.
    A która to pani mówiła (Jaka firma umożliwia wymianę materiału ?)
    Pani z firmy Margat we Wrocławiu.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Myślę o plisach do łazienki, bo mam spore okno, a plisy mają tę zaletę, że da sie je odsłaniać i od góry i od dołu, więc w łazience to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Może ma ktoś zdjęcia swoich okien z plisami?

  14. #14

    Domyślnie

    Ja mam nadzieję, że będę mieć za ok 3 tygodnie.

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hornisse

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Plisy - dobór tkaniny

    Należy pamiętać, że profile to nie tylko te aluminiowe na górze i dole, ale również plastikowe listwy poruszające się z tkaniną. Swoim klientom polecam zazwyczaj profile pod kolor tkaniny, a nie okna, choć nie jest to regułą. Należy brać pod uwagę również charakter samego pomieszczenia - na przykład do wielu nowoczesnych wnętrz doskonale pasują profile szare.
    Jeśli chodzi o wymianę materiału, to łatwiej uzgodnić tego typu usługę z małą firmą. Z tego co wiem firma Faber nie oferuje tego swoim klientom,choć różne rzeczy mogą obiecywać.

  16. #16

    Domyślnie

    Podpinam się pod wątek.
    W zasadzie moje pytanie dotyczy rolet a nie plisy, ale też mam problem z doborem koloru, w tym przypadku osprzętu rolety.
    Okna są w kolorze złoty dąb, kolor tkaniny będzie jasno szary, dom utrzymany będzie w tonacji biało - szarej.
    No i teraz: czy dobrać osprzęt do okien - brązowy (jakoś nie mam przekonania), czy może jednak biały?
    A, no i rolety nie będą w kasecie.
    Doradzicie coś, może zdjęcia?

  17. #17

    Domyślnie

    ona_lewkonia a nie rozglądałaś się za roletami z osprzętem w kolorze zbliżonym do koloru Twoich okien? (sporo teraz w sprzedaży rolet w osprzęcie drewnopodobnym) Moim zdaniem okno najładniej wygląda jak osprzęt jest w tym samym kolorze i nie rzuca się w oczy. Ani ten standardowy brąz (który jest dość ciemny) ani biały nie będą wg. mnie dobrze wyglądały w takim zestawieniu, ale ja z dwojga złego to już bym chyba ten brąz wolała..
    Ciemne okna z białym osprzętem wyglądają.. mało ciekawie

  18. #18

    Domyślnie

    zetka wszędzie gdzie pytałam mają tylko białe lub brązowe.
    A patrząc na zdjęcie, które umieściłaś, faktycznie mało ciekawie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony