dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    effa1986

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Umeblowanie pokoju, doradźcie :)

    Witam,mam mieszkanko 2 pokojowe ( jeden pokój mój i męża, drugi pokój naszego synka).
    Chciałabym nasz pokój tak umeblować żeby był funkcjonalny/praktyczny , a zarazem ładnie, z gustem zrobiony
    Bardzo mi się podobają meble BRW z serii OGRAL.
    Na jednej ze stronek meblowych znalazłam projektor wnętrz, wklejam projekt pokoju,który stworzyłam z użyciem mebli BRW z serii LARGO ( mebli OGRAL nie było,jednak nie wiele się różnią od tych).
    Co o nim myślicie??? Proszę o opinie, z góry dziękuję.










  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie podoba mi się Twój pomysł

    Napisz coś więcej o mieszkaniu - czy w przedpokoju masz miejsce na dużą szafę? Ta w pokoju bardzo przytłoczy wnętrze. Czy nie potrzebujecie stołu? Nie macie żadnych książek? Co z tv?

    Koniecznie podaj rozmiary pokoju, bo trudno coś doradzać, nie wiedząc, ile tam jest miejsca.

  3. #3

    Domyślnie

    Skoro przestrzeń jest tak niewielka, a spełniać ma tak wiele funkcji, musisz najpierw określić swoje potrzeby. Jak rozumiem, kanapa jest rozkładana i służyć ma jako łóżko. A reszta? Czy zmieścicie się z ubraniami w tej szafie, czy może macie garderobę w przedpokoju i jest ona zupełnie zbędna? Macie książki, które gdzieś trzeba zmieścić? Pracujecie czasem w domu, potrzebujecie kąta do pracy?

    Trudno cokolwiek na razie doradzić.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony