dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: szafki kuchenne z drzwiami przesuwnymi

Domyślnie szafki kuchenne z drzwiami przesuwnymi

Słuchajcie ogladałam w niedziele Dom z pomysłem na Domo tv i tam była kuchnie, gdzie za blatem roboczym była wnęka z szfka z dzrwiami przesuwnymi, co tworzyło cała jakby rozsuwana sciane ale od wysokosci blatu w góre . na tymze blacie była płyta a nad nia z sufitu zwisał okap wyspowy. tak strasznie mi się spodobał pomysł z drzwiami przesuwnymi ale nie mogę w necie znalezc podobnych zdjec zeby wytłumaczyc fachmanowi o co mi chodzi.Pomóżcie prosze może natknęliście sie na podobne zdjęcia.Moga tez yc szfki żaluzjowe.

Domyślnie

Chyba też nie potrafię sobie tego wyobrazić. Może spróbujesz to narysować? Nie musi to być to w końcu dzieło sztuki. Poza tym, co Ci szkodzi napisać maila albo zadzwonić do redakcji tego programu i zapytać się o konkretny odcinek? Jeśli dostaniesz jakieś odpowiedzi, to podziel się, bo jestem zaintrygowana Twoim opisem.

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

http://www.canalpluscyfrowy.pl/zmedi...dzp_33A_01.jpg

MOI DRODZY TO JEST TO O CO MI CHODZIŁO, WIELKIE DZIEKI ZA LINKI.A JESLI KTOŚNATKNĄŁ SIE NA COŚ PODOBNEGO TO PROSZE O ZDJĄTKA

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK

Domyślnie

To ja akurat dobrze to sobie wyobraziłam z opisu

I od razu nasunęła mi się jedna uwaga
    Jeśli nad szafkami stojącymi nie ma tej wnęki w rzeczywistości, to traci się od cholery miejsca właśnie za tymi stojącymi
    Bo poza tym to fajnie wygląda

Domyślnie

No tak ale moja kuchnia bedzie przy wykuszu i mam włąsnie tak,ze na jednej scianie jest jaby neka na 40 cm po czym nastepuje skos do wykusza -nie umiem wklejać zdęć bo na rzucie łatwiej by to wytłumaczyc

Domyślnie

No tak ale moja kuchnia bedzie przy wykuszu i mam włąsnie tak,ze na jednej scianie jest jaby neka na 40 cm po czym nastepuje skos do wykusza -nie umiem wklejać zdęć bo na rzucie łatwiej by to wytłumaczyc

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK

Domyślnie

W takim wypadku to rozwiązanie jak znalazł dla Ciebie

Domyślnie

oto foto
    adres zdjęcia wstawiasz kopiując a potem zaznaczasz ten adres i klikasz IMG

z tego co piszesz to wg mnie idealne rozwiązanie dla ciebie I ładnie i estetycznie to wygląda
    Pomóżmy małemu Mateuszkowi
    www.mateusio.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia