dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie szafki kuchenne z drzwiami przesuwnymi

    Słuchajcie ogladałam w niedziele Dom z pomysłem na Domo tv i tam była kuchnie, gdzie za blatem roboczym była wnęka z szfka z dzrwiami przesuwnymi, co tworzyło cała jakby rozsuwana sciane ale od wysokosci blatu w góre . na tymze blacie była płyta a nad nia z sufitu zwisał okap wyspowy. tak strasznie mi się spodobał pomysł z drzwiami przesuwnymi ale nie mogę w necie znalezc podobnych zdjec zeby wytłumaczyc fachmanowi o co mi chodzi.Pomóżcie prosze może natknęliście sie na podobne zdjęcia.Moga tez yc szfki żaluzjowe.

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba też nie potrafię sobie tego wyobrazić. Może spróbujesz to narysować? Nie musi to być to w końcu dzieło sztuki. Poza tym, co Ci szkodzi napisać maila albo zadzwonić do redakcji tego programu i zapytać się o konkretny odcinek? Jeśli dostaniesz jakieś odpowiedzi, to podziel się, bo jestem zaintrygowana Twoim opisem.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.canalpluscyfrowy.pl/zmedi...dzp_33A_01.jpg

    MOI DRODZY TO JEST TO O CO MI CHODZIŁO, WIELKIE DZIEKI ZA LINKI.A JESLI KTOŚNATKNĄŁ SIE NA COŚ PODOBNEGO TO PROSZE O ZDJĄTKA

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    To ja akurat dobrze to sobie wyobraziłam z opisu

    I od razu nasunęła mi się jedna uwaga
    Jeśli nad szafkami stojącymi nie ma tej wnęki w rzeczywistości, to traci się od cholery miejsca właśnie za tymi stojącymi
    Bo poza tym to fajnie wygląda

  6. #6

    Domyślnie

    No tak ale moja kuchnia bedzie przy wykuszu i mam włąsnie tak,ze na jednej scianie jest jaby neka na 40 cm po czym nastepuje skos do wykusza -nie umiem wklejać zdęć bo na rzucie łatwiej by to wytłumaczyc

  7. #7

    Domyślnie

    No tak ale moja kuchnia bedzie przy wykuszu i mam włąsnie tak,ze na jednej scianie jest jaby neka na 40 cm po czym nastepuje skos do wykusza -nie umiem wklejać zdęć bo na rzucie łatwiej by to wytłumaczyc

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    W takim wypadku to rozwiązanie jak znalazł dla Ciebie

  9. #9

    Domyślnie

    oto foto
    adres zdjęcia wstawiasz kopiując a potem zaznaczasz ten adres i klikasz IMG



    z tego co piszesz to wg mnie idealne rozwiązanie dla ciebie I ładnie i estetycznie to wygląda
    Pomóżmy małemu Mateuszkowi
    www.mateusio.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony