dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
  1. #81

    Domyślnie

    no to proszę o zakończenie wątku..
    dziękuję wszystkim, kt. w dniu w którym dowiedziałam sie o likwidacji sklepu byli tu ze mną i mnie pocieszyli bo potrzebowałam tego bardzo
    tym którzy właśnie stracili pracę:życzę by po 3 dniach płaczu i masakry mózgowej, usiedli z herbata przy komputerze napisali ładne cv i liścik i wysłali...jak mogę coś doradzić..wysyłajcie nie wszędzie tylko tam gdzie Wam zależy...bo ja 3 dni była w firmie gdzie nie chciałam być...i tak pracować to dopiero tragedia...
    na rozmowie byłam totalnie szczera...aż za bardzo..beż ściemniania..-opłaciło się..na pytanie czy będę żyła pracą-opowiedziałam że nie..mam dom i rodzinę i tym żyję...na pytanie dlaczego pracuję odpowiedziałam, że nie chcę być w domu i potrzebuję pieniędzy...i to nie była zła odpowiedź...
    życzę powodzeniu każdemu na zakręcie, by szybko wyszedł na prostą...i by pomyślał ze może za tym zakrętem jest droga o wiele szersza i lepszej jakości

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Cześć Kordzinko!!
    Fajnie, że Ci się wszystko zaczęło układać. A to, że padasz na twarz po pracy to chyba niestety standard juz taki nam nastał .
    Najważniejsze, że żyjesz i że jestes zadowlona.

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzina
    ...
    tym którzy właśnie stracili pracę:życzę by po 3 dniach płaczu i masakry mózgowej, usiedli z herbata przy komputerze ....
    albo wybrali się na porządną imprezę...
    pzdr
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony