dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87
  1. #81

    Domyślnie

    Dzięk za pomoci! Sprawę uznaję za załatwioną a temat z mojej strony za zakończony :0 A jednak się dało.....

  2. #82
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał artis-firma
    Dzięk za pomoci! Sprawę uznaję za załatwioną a temat z mojej strony za zakończony :0 A jednak się dało.....
    Przecież cie olali i nic nie załatwiłeś a to ,że bladego pojęcia nie masz na temat zaworów to już tak nie podkreślaj bo i tak źle na tym wyjdziesz.

  3. #83
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał artis-firma
    Zadałem na tym forum pytanie własnie dlatego, że się nie znam. A Ty mnie wyganiasz i każesz tylko czytac...(( Ojjj....nie ładnie
    Nikt by nie miał do Ciebie pretensji, gdybyś rzeczywiście tylko zadał pytanie, a nie rzucał się tu na forum. Wtedy odpowiedź dostałbyś od razu.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  4. #84
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Cytat Napisał artis-firma
    Zadałem na tym forum pytanie własnie dlatego, że się nie znam. A Ty mnie wyganiasz i każesz tylko czytac...(( Ojjj....nie ładnie
    Nikt by nie miał do Ciebie pretensji, gdybyś rzeczywiście tylko zadał pytanie, a nie rzucał się tu na forum. Wtedy odpowiedź dostałbyś od razu.
    Podokuczam w twoim stylu bo jest zimno i śnieg pada a ja walczę z zaworami i kotłem i z górnego czytania nic nie włazi do bani.Nie pisz głupot o odp od razu bo gotowi w to uwarzyć i teraz zrobią się potulne jak baranki,polecą na studia wyższe i dopiero tu się zaczną wymądrzać.

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał arxxxma
    Cytat Napisał zbigmor
    . Zabezpiecza to sąsiadów przed płaceniem rachunków za twoje ogrzewanie oraz zabezpiecza budynek przed doprowadzeniem do stanu nieużywalności. Jak ktoś tego nie rozumie to nie nadaje się do mieszkania między ludźmi.
    Sąsiedzi płacą za moje ogrzewanie? A to dobre ) Mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób skoro mamy wszyscy na grzejnikach podzielniki i każdy płaci za siebie???? Pisałem już o tym.
    Chciałbym też wiedzieć w jaki sposób przy dodatniej temperaturze można doprowadzić budynek do stanu nieużywalności poprzez spowodowanie zamarznięcia i popękania rur c.o., bo to chyba miałeś na myśli?
    Może miałeś dobre intencje ale nie zagłębiłeś się w temat i napisałeś same bzdury przy okjazji mnie obrażając....
    Aby nie było...PEWNIE, ŻE GŁOWICA POWINNA SIĘ OTWIERAĆ AUTOMATYCZNIE, ABY GRZEJNIK, LUB RURY NIE ZAMARZŁY !!!!!
    jESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!!!
    ALE NIE PRZY +16 lub +6 W ZALEŻNOŚCI OD OPINII, TYLKO PRZY ZEROWEJ I MINUSOWEJ TEMPERATURZE!!!
    To chyba jest logiczne, prawda? Nikt tego nie widzi?????
    I TYLKO O TO MI CHODZI !!! A wszyscy, że jest dobrze, że jest dobrze..... Chyba, że u was woda zamarza przy + 6 lub + 16, to wtedy rzeczywiście jest dobrze...


    Kolego, piszesz takie głupoty, że już lepiej nic nie pisać. Nie staraj się wciskać wszystkim, że są głupsi od Ciebie. Użytkując lokal z niską temp. wewnątrz można w łatwy sposób zagrzybić mieszkanie ze szkodą dla całego budynku. Jeśli wydaje się Tobie, że wiesz co inni mają na myśli to przesytań się zastanawiać bo to jak widać nie wychodzi i spokojnie zapytaj.
    To, że macie wszyscy podzielniki to właśnie dowód na to, że jeśli nie będziesz ogrzewać to sąsiad ogrzewający zapłaci za twoje ogrzewanie. Przy podzielnikach (ale przy miernikach też) płaci się za ilość pobranego ciepła z grzejnika bez względu na to, czy zużywa go płacący, czy mieszkający za ścianą sąsiad.
    Uspokój się, przemyśl co wszyscy napisali (jeśli to nie za trudne) i możesz już nie odpisywać. Nic nowego nie wymyślimy.
    Miałem kolegę, który powiadał "jak trzech znajomych mówi mi, że jestem pijany to nawet jeśli nic nie piłem idę spać".

  6. #86

    Domyślnie

    tak jak pisałem wyżej....przeproszę sąsiadów za to, że nie muszę włączać wszystkich grzejników, albo ustalimy dyżury Zadowolony? Co do zagrzybienia.... Większą rolę niż temperatura odgrywa wentylacja. Poczytaj. A ja właśnie chcę otierać okno po to aby wentylować (choć nie jest to idealny sposób,wiem) Więc na przekór twojej opinii walczę z grzybem a nie na odwrót No to pa.

  7. #87
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mateuszm93

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    lubczyna
    Kod pocztowy
    72-105
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam problem z głowicą termostatu Danfoss RAW5115 (RA-CLICK).
    zamontowałem głowicę i chcę ją zdemontować, ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony