dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie jadalnia wyzej niz salon i kuchnia

    Witam.
    Moze ktoś z Was mi doradzi: mam salon połączony z jadalnią a jadalnie z kuchnią z boku i zrobilam niestety tak,ze polozylam drewno ciemne klon kanadyjski ekspresso w samym salonie a plytki jasne polozylam w kuchni i jadalni i teraz widze,ze zle zrobilam,salon z jadalnią powinien byc jednak raze w tym drewnie zrobiony ,problem terazpolega na tym,ze wczesniej nie zakladalam drewna w jadalni wiec poziom wylewek byl tak robiony zeby pozniej plytki z podlogą byly na rowni i teraz gdybym zdjela plytki w jadalni i polozyla jednak tam drewno to byloby ono wyzej o jakieś 2 cm .........i teraz mam pytanie czy ktoż moze widzila takie rozwiązanie zeby sama jadalnia byla nieco wyzej niz salon i kuchnia bo sama nie wiem czy zrywac i polozyc drewno czy zostawic to tak jak jest i juz cale zycie się zlościc
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Owszem, bywają takie rozwiązania, gdzie jadalnia, bądź salon są podwyższone, ale to nie o 2 cm.
    Myślę, że ma to sens, kiedy różnica poziomów to jakieś dwa schodki oraz tyllko przy dużej powierzchni pomieszczeń.
    Jeśli masz niezbyt duży salon, szkoda byłoby go szatkowac jeszcze poziomami. Poza tym byłoby to niepraktyczne.
    Takie moje zdanie.
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  3. #3

    Domyślnie

    tzn wiesz...no salon ma 40 metrow a kuchnia z jadalnią 28 wiec nie az tak bardzo mało,ale pewnie roboty by z tym bylo,ze szok....kurde bede juz niezadowolona do konca
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    No to faktycznie niemało
    Pytanie, czy lepiej nie byłoby wykuć głębiej w wylewce miejsce na parkiet, zamiast budować schodki.
    Bo różnica 2 cm w poziomie między salonem a jadalnią to moim zdaniem nieporozumienie.
    Nie mówiąc juz o tym , że można zęby wybić.
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  5. #5

    Domyślnie

    hmm...no wlasnie ja tez wolalabym wykuc tyle,ze mąż twierdzi,ze tak duuuuzo roboty z kuciem jest,ze olala.....tam jest podlogowka tez wiec trzeba bylo o to zlikwodowac,ale wiesz no chyba masz racje nie ma co kombinowac ...trudno,albo przekonam meza ,ze TRZEBA kuc ,albo zostawie to juz tak jak jest.........mnie w tym kuciu przeraza jedynie to,ze pewnie caly salon obejdzie mi pylem
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony