dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 28
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 556
  1. #201
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Przyszłam na cegiełki, ale widzę, że schody na tapecie .
    Szczęściara z Ciebie, bo tam nie masz wiele do obarierkowania
    Inspiracje, które wrzuciłaś są przy schodach prostych, a Ty masz zabiegowe, więc nieco inny efekt osiągniesz.
    Ja też nie robiłabym barierki, ale przy dzieciach to oczywiście niemożliwe.
    Jak rozumiem barierka będzie potrzebna tylko u góry i w tym "trójkącie" (między schodami, słupem a stropem)?
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 08-09-2012 o 20:19

  2. #202

    Domyślnie

    No niestety cegiełki będą później
    Tak chodzi o ten trójkącik między schodami słupem a stropem.

  3. #203
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Karolinka ma póltoraroczma córeczkę i pisała, ze te linki sa tak naciągniete, ze się w ogole nie wyginają i wszystko jest dla małej bezpieczne

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    W takim razie wchodzi w grę raczej ta druga inspiracja, czyli rurki/ linki (w zależności na co się zdecydujecie) od stropu do schodów. Nie ma sensu wciskać tam poręczy. Ta przyda się Wam ewentualnie po drugiej stronie na ścianie.
    Rurki starałabym się rozłożyć równomiernie jak na pierwszej inspiracji, bo lepiej się (dla mnie) prezentują niż te "trójkami" .
    Linkami Karoliny zachwyciłam się jak połowa FM . U mnie są tak samo jak u niej proste schody, więc też biorę je pod uwagę

  5. #205

    Domyślnie

    Emiranda to dobrze że te linki są bezpieczne przy małym dziecku.Ufff kamień spadł mi z serca
    Dzieki Julianna.Myślę,że zostanę przy tych rureczkach,a po drugiej stronie na ścianie zrobimy poręcz .
    Zrób sobie kochana te linki jak u Karoliny-będzie u Ciebie cudnie

  6. #206
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Lea
    Dzisiaj Pestka wrzuciła taką fajną inspirację. Skojarzyłam z Twoim trójkącikiem. Podoba mi się ten delikatny efekt. Nawiązuje do tego co jest u Karoliny, ale mocowanie jest nieco inaczej .


  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Ewa suuuuper inspiracja!

  8. #208

    Domyślnie

    Julianna jaka piękna inspiracja Dzięki że o mnie pamiętałaś,te linki idealnie pasują do moich schodów

  9. #209
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cieszę się, że Ci się podoba . To chyba nie jest trudne i drogie w wykonaniu .

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Cieszę się, że Ci się podoba . To chyba nie jest trudne i drogie w wykonaniu .
    I o dziwo mojemu mężowi też.Pewnie nie jest drogie.

  11. #211

    Domyślnie

    Wybraliśmy w końcu sprzęt AGD

    PIEKARNIK SAMSUNG BQ2D7G144


    MIKROFALA SAMSUNG FW213G001



    PŁYTA GAZOWA BOSCH PRP626B70E

    ZLEW TEKA AURA 60B-TG

    ZMYWARKA BOSH SMI58N55EU

    LODÓWKA Gorenje NRKI 5181LW


    Okap Teka DVS60 czarny

    Z nowszych wieści u nas to zostały już pomalowane sufity i w końcu dziś pan zaczął kłaść cegiełke na słupkach .Już myślałam,że w tym miesiącu nie zacznie,ale się udało ufffff
    Mój synuś rozchorował sie dysyć powaznie i ja przy okazji też
    W październiku zaczynamy akcje ocieplenie i elewacja.
    Chciałam Was podpytac jaką poręcz wstawic po lewej stronie przy scianie koło schodów czy stalową czy drewnianą?

  12. #212
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Widzę, że jeszzce jedna miłośniczka gotowania na gazie sie znalazła, ja bardzo sobie chwalę indukcję, jestem z niej mega mega zadowolona (mam80), no ale widzę, ze Ty sie nie przekonałaś Okap super uwielbiam lacobelowe okapy sama taki mam, ale Amici
    Natomiast powiem szzcerze, nie podobaja mi sie zmywarki z górnymi panelami, a wręcz bardzo ich nie lubię, bo panel psuje efekt zabudowanej kuchni. Chyba Monsanbia żałowała , że kupiła zmywarke z panelem
    U mnie świeci się światełko jak zmywarka chodzi a zawsze mogę pzrecież otworzyć drzwi i zobaczyc ile czasu jej pozostało do ukończenia i namawiam Cię własnie na taką bez panelu
    Mikrofala i piekarnik piekne z czarnego lacobelu dla mnie rewelacja

    Zlew tez superaśny, a jaki będziesz miała blat?????

    Lea a ile lat ma Twoja młodsza latorośl??? Przykro, ze się rozchorował, ja tez niestety ciągne nosem, niestety tez się zaraziłam od Młodego, tylko, że u nas Młody miał katar trzy dni i dawno o nim zapomniał


    Zdrówka Wam zyczę

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  13. #213

    Domyślnie

    Oj nie kuś,nie kuś bo jeszcze skuszę się na indukcję.W sumie to nie wiedzieliśmy czy zdecydować się na indukcje,płyte gazową czy może połączenie indukcja+płyta gazowa.Wybór padł na tę płytę gdyż ruszt można myć w zmywarceto jest dużo udogodnienie dla gospodyni domowej prawda
    U Nas zmywarka będzie na wyspie w kuchni.Hmmmmm jeszcze się nad nią zastanowię...
    Blat chciałam z granitu,ale jak dostałam wycene to oniemiałam z wrażenia .Szczerze powiem że nie wiem z jakiego materiału ,napewno będzie koloru czarnego.Jak dostanę dopieszczony projekt kuchni to ci napiszę.

    Mój syn ma 2 latka i jutro jedziemy do kolejnego lekarza,gdyż tamten doktor mało co pomógł.Dziecko bardzo kaszle ma straszny katar boje się że to może być coś poważnego

    Dzięki emiranda i ja Ci życzę też dużo zdrówka

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Indukcja piekny czarny lacobel pasujący do wszsytkich Twoich czarności, nawet sie nie zastanawiaj i szybko sie myje i jak masz miejsce polecam 80 tkę można duzo garnków pomieścić, no i wtedy 90 okap mój Amici jest śłiczny. To Ci polecam na 100 %

    Ja nie jestem wielka kucharką i indukcja w zupełności mi starcza

    Malutkiego bardzo szkoda (nie wiem dlaczego, ale myślałm, ze ma 5-6 lat),
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 21-09-2012 o 18:10

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #215

    Domyślnie

    Podobno najlepsi kucharze gotują na gazie
    Mój syn w październiku skończy 2 latka.Dzięki kochana za pomoc,ale to za daleko niestety.Ja potrzebuje dobrego pediatry ze Śląska.

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Wiem wiem na pewno najlepsi kucharze gotują na gazie, ale ja sie do takich nie zaliczam, więc dla mnie może byc indukcja, łatwa, czysta i pzryjemna

    nie ma tłustego kurzu w kuchni

    Nie wiem dlaczego, ale kojarzyłam Cie z Trójmiastem ???

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #217

    Domyślnie

    Ja też nie wiem dlaczego mnie skojarzyłaś z Trójmiastem.Nigdy ani w Sopocie,Gdyni nie byłam,za to kiedyś byłam na wczasach w Łebie-cudna okolica

    dwie takie oprawy -kliknięte i zamówione będą przy tych słupkach z cegiełek
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 21-09-2012 o 20:44

  18. #218
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Gdziekolwiek dzisiaj nie zajrzę mam wrażenie, że nie było mnie pół roku na FM .
    Wybierasz już sprzęt .
    Ja mieszkam na Śląsku, a moja córka w maju skończyła dwa latka. Nas na szczęście omijają choroby, ale mogę popytać. Skąd jesteś (bo Śląsk jednak duży )? A Trójmiasto polecam z całego serca. Jestem niemal co roku

  19. #219

    Domyślnie

    O to super że nasze dzieciaczki są w tym samym wieku
    Julianna próbowałam wysłać do Ciebie prywatną wiadomość,ale sie nie da.Musisz wykasowac sobie troszke wiadomosci
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 23-09-2012 o 11:33

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Wykasowałam

Strona 11 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony