dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 28
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 556
  1. #221

    Domyślnie

    Mam w końcu swoje cegiełki.Nie widziałam ich jeszcze na żywo bośmy .Jeszcze nie zafugowane ale i tak bardzo mi się podobają
    Tadam oto one


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  2. #222
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Fantastyczne Jak dla mnie cud malina

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Fantastyczne Jak dla mnie cud malina
    Dzięki .Mnie tez sie podoba.

  4. #224
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cegiełki naprawdę super
    Pytałam Basię, ale nie ma nikogo konkretnego .
    Jeśli się polepsza, to wierzę, że nie będziesz już potrzebowała specjalisty

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Cegiełki naprawdę super
    Pytałam Basię, ale nie ma nikogo konkretnego .
    Jeśli się polepsza, to wierzę, że nie będziesz już potrzebowała specjalisty
    Fajnie wyszły te słupki z cegiełek prawda
    No trudno.Dziękuję,że spytałas się Basi.
    Buziaczki

  6. #226
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    I jak badania kontrolne? Mam nadzieję, że jest lepiej i będziesz spokojniejsza

  7. #227
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Bardzo ładna cegła

  8. #228

    Domyślnie

    juliannka już jest zdecydowanie lepiej,dziękuję za troskę
    aniu dzięki ,że ci sie podoba cegiełka

    Dziś byłam podpisac umowe i jak dobrze pójdzie to licznik nam założa w przyszłym tygodniu we wtorek i będziemy mieli gaz w domku hurrrraaaaaa

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Ale fajnie z tym gazem - SUPER! Na mojej wsi odbyło się kilka lat temu "głosowanie" i babcie zdecydowały, że im otwarte paleniska wystarczą .
    A gazociąg tuż za lasem

    Cieszę się, że jest lepiej z Maluszkiem

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej lea**
    Całe szczęście,za z synkeim juz lepiej
    Cegiełki bardzo mi się podobają a ja do tej pory niecegiełkowa byłam
    Ja z indukcji też jestem baaardzo zadowolona a Ty zdecydowałaś juz ostatecznie jaką kuchnię bierzesz?
    Pozdrawiam !

  11. #231

    Domyślnie

    julianna to znaczy ,że ty gazu nie będziesz miałaoż kurcze szkoda
    karolina ja to cegiełki chciałam już od połowy budowy,nie chciałam za dużo cegły w domku,żeby wnętrze nie było zbyt surowe
    Myślałam o indukcji,ale naczytałam się ze muszą byc specjalne garnki,ze płyta sie bardzo rysuje-trzeba bardzo uważac.Wiem wiem jest znacznie bezpieczniejsza od płyty gazowej.No cóż już swój typ wybrałam i zamówiłam

    Kuchnię będe miała w kształcie litery L + wyspa
    Co do niej to myślę że fronty będą w bieli albo beżu w połysku natomiast fronty przy wnęce z prawej strony będą z forniru z drewna tak jak wyspa.Nie wiem czy to będzie wiśnia/orzech czy może jeszcze inny rodzaj drewnaBlat prawdopodobnie będzie z czarnego granitu.
    Doradz mi prosze jaki kolor ściany pasowałby w kuchni przy białej kuchni,a jaki do kuchni beżowej.
    Do kuchni białej chyba zdecyduje sie na jasny szary,a jaki do kuchni beżowej????
    Mam taki dylemat.Do połowy pazdziernika musze wybrac kolorki do domku

    julianka i karolcia maluszek czuję się dobrze

  12. #232
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    lea** jeżeli chodzi o kuchnie gazową , to przecież Ty masz być zadowolona Jeżeli wybrałaś gazową to miałas swoje przesłanki i sprawa prosta.
    To prawda ze do indukcji sa tzw. specjalne garnki ale do kupienia w kazdym sklepie za niemal takie same pieniążki jak inne. Moja indukcja się nie rysuje
    I nie zamieniłabym jej na nic innego ale to ja A Ty napewno będziesz zadowolona z gazu i już Swoja drogą bardzo ładna ta kuchenka gazowa

    Jeżeli chodzi o kolory, to ja dałabym tak.... jeżeli fronty białe to właśnie albo jasny szar, taki jaśniutki albo ewentualnie biel...
    Natomiast jak dasz kremowe fronty, czarny blat, dodatek drewna w cześci mebli to dla mnie tylko i wyłącznie białe ściany bo ani nie dodawałabym tu już beżu... a szarosc ścian przy tym zestawieniu chyba mi nie leży wtedy kolorami mozna sie bawic w innych pomieszczeniach

    Ale Ci fajnie,że juz malowanie!!!

  13. #233

    Domyślnie

    Karolcia no tak przy frontach białych kuchennych sprawa jest prosta biel z szarością
    Ale przy frontach beżowych-mówisz biel.Hmmmm ok ale co jesli mam kuchnie połączoną z salonem.Czy wtedy moge w tej drugiej części czyli salonie i na wypustce pokombinować z kolorami np kremem albo delikatną szarością czy pozostac tylko przy bieli
    Prześle ci kawałek mojej kuchni i salonu-bedziesz miała zobrazowane jak to wygląda>Niestety nie mam lepszego zdjęcia


    Uploaded with ImageShack.us
    W tym miejscu gdzie pan gipsuje bedzie kuchnia,a za dużymi oknami po lewej stronie jest salon



    Na kolejnym zdjęciu jest ścianka oddzielająca kuchnie,a za nią salon Prosze nie patrzec na istniejący bałagan

    Jestem ciekawa w jakich kolorach ty widzisz salon i wypustke jeśli front kuchni byłby kremowy,czarny blat i fornir z drewna ?Bo ty przecież jesteś specem od kolorków ścian
    Z tymi pomieszczeniami mam największy dylemacik.Co do reszty pokoików to kolorki już mam wstepnie wybrane.
    Pomożesz mi



  14. #234

    Domyślnie

    Mam kolejny dylemat co do lampy w jadalni tam gdzie są te cegiełki.Ściana naprzeciwko cegiełek będzie jakaś ciemna albo szara.
    Oto lampy które Nam się podobają


    a potem doszły jeszcze inne





    a ta ostatnia lampa tak wygląda przy oświeceniu jej



    Stół chcemy duży piękny dębowy
    No i powiedzcie mi jak tu tylko jedną wybrac
    Liczę na Wasza pomoc

    Kolejny problem mam z kolorem w salonie i kuchni.Jeśli zdecyduje sie na kuchnie w jasnym beżu połysku,fornirze z drewna i czarnym blacie z granitu to wtedy jaki wybrac kolor ścian?
    Myslałam,żeby ściany w kuchni machnąc na biało,wypustke i reszte salonu pomalowac w delikatnym kremie albo jasniutkiej szarości.Co Wy na to?Dokładniej opisałam mój problem w poprzednim poście do Karoliny i przesłałam fotki mojego salonu i kuchni.
    Czasu coraz mniej a ja muszę kolorki wybrac
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 29-09-2012 o 18:57

  15. #235

    Domyślnie

    Zamówiliśmy 2 kinkiety Dolores Massive przy schodach o takie


    i kinkiet Azzardo który zawiśnie w salonie


  16. #236
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    wow, Lea, jak Ty juz lampy kupujesz i malujesz to znaczy ze juz baaardzo zaawansowani jestescie, kiedy przeprowadzka, bo nie doczytalam ?
    Sciana z cegielek super!!
    Z lamp mi chyba ta pierwsza i ta oswiecona najbardziej sie podobaja
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  17. #237

    Domyślnie

    Hej Lucka planujemy na grudnia sie wprowadzic
    Tylko czy ta lampa pierwsza nie będzie dawac po oczach gdy będziemy przy stole siedziec co jak myślisz?

  18. #238
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    No jak bedziecie siedziec a ona bedzie nad Wami to chyba nie będzie dawać...
    Choć jak się tego boicie to może lepsza ta przedostatnia, "oświecona"? Też jest fajna

    Tez bysmy sie chcieli na koniec roku wprowadzic, ale chyba sie nie uda bo wylewki za mokre i parkietu nie polozymy
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

  19. #239

    Domyślnie

    Też myślałam o tej przedostatniej oświeconej,ale ona jest w kolorze ciemnego brązu,a stół chcemy prawdopodobnie dębowy natomiast panele mamy w kolorze wiśni -wiec nie wiem czy będzie pasowac wszystko będzie z innej parafii
    Chyba,że stół wzielibyśmy orzech-to już lepsze połaczenie tak myśle z tą ciemnobrązową lampą i panelami

    Lucka może dacie rade.Będę trzymac w kciuki żebyscie się wprowadzili do końca grudnia

  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Mnie się ta podoba


    Ale potem pokazałaś kinkiet do salonu i nieco zgłupiałam, bo jest inny w stylu niż lampy, które pokazałaś .
    Potrafiłabyś pokazać na rzucie, gdzie jakie lampy? Wtedy łatwiej radzić

Strona 12 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony