dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 28
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 556
  1. #241
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    i jeszcze chcecie duży stół jak długi ?????? bo jak na mój gust to jedna lampa 2.5 metrowego stołu nie oświetli ??????

    Ja mam szeroki na 120 cm i jestem bardzo z tej szerokości zadowolona, no tylk mój stól jest z jesionu i taki tradycyjny

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  2. #242

    Domyślnie

    julianna16 nam też na samym początku spodobała się ta lampa,ale potem szperając w internecie natchnęliśmy się po drodze na jeszcze inne.Tak ta lampa wygląda oświetlona(ta w środku)troche kosztuje ta 4 punktowa,więc jak coś to bardziej 3-punktowa nam pasuje


    Uploaded with ImageShack.us

    No fakt trochę przedobrzyliśmy z tym kinkietem do salonu.Spodobał nam się i tyle.Może tak źle nie będzie co jak myślicie?
    Rzuty kondygnacji mam i moge wkleic.Ale za chiny ludowe nie moge tam zaznaczyc gdzie jakie lampy,chyba ze pomożesz...

    emiranda taki chcemy stół raczej na 8 osób tak na 2,5m ,krzesła eamsy z drewnianymi nóżkami
    My mamy tylko niestety 1 kabel wypuszczony na lampe nad stołem w jadalni...


    Myślałam też o tej drugiej lampie czarnej prostokatnej.Co myślicie?A może macie inne typy lamp do jadalni

  3. #243
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Lea,
    Wczytaj sobie rzut (lepiej jego kopię) do programu Paint i zaznacz kolorowymi kółeczkami oświetlenie. Jest prosty w obsłudze .
    Jak rozumiem kinkiet już macie. Zatem raczej poszukałabym czegoś bardziej pasującego, bo kinkiet jest dość charakterystyczny . Wszystko jednak zależy od tego jak te lampy są względem siebie ustawione, więc ponownie nie obejdzie się bez rzutu i zaznaczenia miejsc .
    Podtrzymuję, że nad stół poszukałabym lampy z jednym przewodem ale kilkoma żarówkami .

  4. #244

    Domyślnie

    julianna dzięki za rade ,kinkiet zamówiliśmy jeszcze nie przyszedł.
    Wysłałam ci priva

  5. #245
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Jeden kabel to nie problem kupujesz w Ikea taką listwe i wtyczki do niej i możesz zawiesić lamp ile chcesz i jeszcze dodatkowo umieszczać je w róznych miejscach Ja osobiście lubie kilka zwisających lamp nad stołem, mnie te czarne lampy bardzo się podobają

    o takie coś

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0108979_PE263646_S3.JPG
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	3,5 KB
ID:	140757
    sama szyna kosztuje 60 zł(jedna prosta) + zasilanie 20 zł + jedna wtyczka 26 zł(kupujesz ile chcesz) montujesz do niej kabel od lampy i wkładasz w miejscu które Ci pasuje
    Ja tak mam i jestem bardzo zadowolona
    Jak cos to moge zrobić zdjecie wkleić
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 07-10-2012 o 09:20

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  6. #246

    Domyślnie

    Emiranda tak proszę zrób zdjęcie i wklej
    P.S mnie tez się te czarne lampy podobają,a mojemu mężowi już nie...

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    [IMG] [/IMG]
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 07-10-2012 o 10:52

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  8. #248

    Domyślnie

    Hmmmmm ciekawe rozwiązanieNo cóż musimy się zastanowic...
    Dziękuję za fotki
    Ładnie u Ciebie w mieszkanku

  9. #249

    Domyślnie

    lea zamiast szyny mozna kupic dlugi zyrandol - dość sporo tego jest więc może uda Ci się coś wybrać. w sumie to ikeowskie rozwiązanie nie jest złe, ale jakoś mało dyskretne[imho ] poszperaj na pewno coś znajdziesz! w MD będziesz stół zamawiać ? bo ten z foci to prawie na pewno MD model prawdopodobnie Manu ja mam długi na 2,10 i na 8 osob powinien byc ok, niestety dłuższego nei mogłam wstawić więc będe zazdraszczać wiekszego
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  10. #250

    Domyślnie

    pod kinkiety może coś w tym stylu nie jest to dokladnie to co mam na mysli [przez te wielkie zarowki] ale nie moge znalezc tego ktory mam na mysli
    to jest fajne, choc pewnie cena zaporowa

    to cos też nawet fajne - jesli lubisz takie klimaty

    albo delikatniejsza wersja krysztalkow [to widzialam na zywo i dosc fajnie wyglada!]


    to tylka kilka propozycji przedluzonych lamp nad stol.... oczywiscie te czarne ktore pokazalas sa super, ale oswietla ci za mala ilosc stolu....
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  11. #251

    Domyślnie

    Hej nicol21 wiesz nie byłabym taka pewna że jest taki duży wybór żyrandolów pasujących do cegiełek.
    Tak ten stół z MD.Jeszcze nie wiemy gdzie bedziemy stół zamawiac ,może stolarz nam go zrobi
    Kinkiety już prawie wszystkie mamy do domku.
    Jeśli już to ta Twoja ostatnia propozycja podoba mi sie najbardziej
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 10-10-2012 o 16:19

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    No ja bym się nie zgodziła dwa czarne z pewnościa oświetla stól 2.5 metra i to zupełnie wystarczająco

    Kryształy tez uwielbiam, warto po nie do czech pojechać Chociaz ja na stołem preferuje punktowe, czarne mi się bardzo podbają

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  13. #253

    Domyślnie

    W życiu nie pomyślałabym,że będę miała problem z wyborem lampy do jadalni
    O ta mi się bardzo podoba ,ale jedna chyba nie doświetli stołu co nie;


    A co myślicie o tym zwisie



    A tutaj pomieszczenie w której ma byc duży stół i ta nieszczęsna lampa




    cały salon i kuchnia jest zawalony styropianem do ocieplenia domu. Melduję,że akcja ocieplenie domku rozpoczęło się wczoraj

    emiranda ja też myślę ze dwie lampy doświetlą stół,ale nie jedna.Kryształki tez lubie dlatego zamówiłam kinkiecik do salonu z kryształkiem

    A ja niestety jestem skazana żeby wybrac tylko jedną lampę nad stół buuuuuuu

  14. #254
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Jedna nie doświetli Takie jak pokazałaś czarne sa podróbki na allegro, no ale musiałabys powiesić dwie

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  15. #255

    Domyślnie

    A mówisz o tym czarnym zwisie czy o tej pierwszej czarnej ? Na allegro ich jeszcze nie widziałam.

  16. #256
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Mówię o skygardenie wiem że dziewczyny kupowały gdzies po 600-800 zł

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  17. #257

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Mówię o skygardenie wiem że dziewczyny kupowały gdzies po 600-800 zł
    Aaaa mówisz o tych,no tak po 600zł widziałam

  18. #258
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się to rozwiązanie z listwą od Emirandy Muszę sobie zapamiętać, bo chyba czegoś podobnego będę potrzebowała u siebie (po tym jak z 4 lamp zrobiłam 1 i teraz martwię się czy nie przedobrzyłam w tym uszczuplaniu). Mnie cały czas brakuje rzutu , bo nie wiem gdzie te kinkieciki, a gdzie stół i lampa .
    Ten klasyczny sky jest chyba barrrrdzo duży (ma dwa rozmiary - średnica 60 i 90 cm). Ta wielka chyba wystarczyłaby jedna , tylko cena absolutnie straszna .


    Twoja, którą wrzuciłaś powyżej jest o połowę mniejsza - chyba, że też występuje w kilku rozmiarach? (ja znalazłam 45 cm). A może kupisz 2 białe i skorzystasz z tej listwy od Emirandy?
    Białe są teraz w promocji


    Na tej stronie (po kliknięciu w obrazek) jest sporo lamp - zajrzyj, może coś przypadnie Ci do gustu . Wrzucam kilka dla przykładu








    Źródło i więcej

  19. #259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ola.U Zobacz post
    Hej
    witałam się już kiedyś u Ciebie ,ale dawno temu,no więc witam się ponownie
    Od mojej ostatniej wizyty baaaaaaaaardzo dużo się zmieniło ,jestem pod wrażeniem
    Będę podglądać na bieżąco i trzymać kciuki ,żeby Wasze mieszkanko się tak szybko nie sprzedało
    Pozdrawiam
    Witam Cię Oluś w moich skromnych progach ponownie.Tak pamiętam ,że mnie kiedyś odwiedziłaś.
    Cieszę się ,że ci się podoba u mnie
    Dzięki,choc myślę że to już raczej przesądzone i na wariata będziemy sie chyba wprowadzac...

  20. #260

    Domyślnie

    Julianna ty chyba jesteś jakimś magikiem,ale mi cudną niespodziankę sprawiłaś
    Toś ty tak przedobrzyła jak ja z tą lampą,a teraz jest problem.
    Ten sky jest piękny ale cena kosmiczna......Jeszcze nie wiem jaką podejmę decycje,musze na spokojnie lampy pooglądac i jak cos to dam znac .A z tym rzutem to nie będę Cie męczyc bo sama nie masz czasu
    Lampy są piękne.Ta inspiracja z białymi krzesełkami i białymi lampami dała mi dużo do myślenia
    Jeszcze raz dziękuję ***

Strona 13 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony