dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 556 z 556
  1. #541

    Domyślnie

    i jak tam? stól jest? fachowiec na swieta na pewno wrocil. jakies postepy w domu?
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  2. #542

    Domyślnie

    ehhh lea pochłonięta urządzaniem!!!
    macie ten stół?
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  3. #543

    Domyślnie

    Cytat Napisał lea** Zobacz post
    A oto lampa która zawisła w jadalni,z której jesteśmy bardzo zadowoleni .Nie wiem czemu troszkę wyszło mi ciemne to drugie zdjęcie .
    Uploaded with ImageShack.us A i kanapa w salonie jest tymczasowa .
    Uploaded with ImageShack.us
    Uploaded with ImageShack.us
    powiedz mi proszę jak jest zakładana taka firana i załony? tzn one są nasuwane na rurkę, czy jakieś rzepy są w firance? i jaki typ karnisza do czegoś takiego trzeba?

    dzięki!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  4. #544

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Tak dla przypomnienia przejrzałem sobie od początku wasz dziennik. Kawał dobrej roboty... U mnie już się nie buduje to i wpisów nie ma...
    Dzięki za pochlebne słowa U nas doszła kostka,przebudowa garażu i nadal urządzamy wnętrza ....

    Cytat Napisał szwagier80 Zobacz post
    Jedna z najlepszych przebudów jakie nalazłem na forum.Ja zamierzam się zabrać za modernizacji swojego domku.Zastanawiają mnie koszty takiej demolki-podpowiesz mi czy 200 tys to realna suma czy tylko pobożne życzenia -pozdrawiam serdecznie
    Myślę,że 200tys to realna suma przebudowy ,ale do stanu surowego z dachem, oknami,tynkami,światłem bez wystroju wnętrza.

    Cytat Napisał szwagier80 Zobacz post
    Pamietasz jeszcze ile metrów 2 ma strop i ile poszło stali?Pozdrawiam
    Podpytałam męża więc 120m2 ma strop,poszło 2 tony stali i około 22 kubiki betonu.

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    i jak tam? stól jest? fachowiec na swieta na pewno wrocil. jakies postepy w domu?
    Najmocniej Cię przepraszam,ale nie miałam żadnych powiadomien na swoją skrzynkę
    Stół został przywieziony jeszcze przed świętami.Jest pięknyChociaż mam pare zastrzeżen .Już nawet zapomniałm o tych słoneczkach

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    ehhh lea pochłonięta urządzaniem!!!
    macie ten stół?
    Nooooo,a żebyś wiedziała Zastanawiamy się z męzem gdzie dac stół z krzesłami,czy tam gdzie mamy kuchnie czy w pomieszczeniu obok

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    powiedz mi proszę jak jest zakładana taka firana i załony? tzn one są nasuwane na rurkę, czy jakieś rzepy są w firance? i jaki typ karnisza do czegoś takiego trzeba?

    dzięki!
    Tak mam podwójny karnisz.Firany i zasłony są nasuwane na rurke.Karnisz jest zakończony kryształkami svarovskiego i był kupowany w LM.Do karniszu były też żabki w komplecie Pozdrowionka ***

  5. #545

    Domyślnie

    lea - możebyś się pochwaliła!!! hę? bo ileż można czekać
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  6. #546
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Me6ane

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-350
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć Lea,
    super przebudowa, jestem pod mega wrażeniem.
    Próbuję wysłać Ci kilka pytań na prv ale niestety chyba masz zapchaną skrzynkę Jak się sprawuje piekarnik Samsung? Też kupuję ten zestaw i bardzo jestem ciekawa, czy jesteś zadowolona, czy dobrze i równo piecze?
    Widziałam też, że na górze masz panele na całej powierzchni. Czy masz porobione w progach pomieszczeń dylatacje? Jeśli nie to czy panele nie rozsuwają się? Mnie się marzyła taka jednolita, niczym nie poprzecinana powierzchnia, a teraz okazało się, że niezbędne są te listwy dylatacyjne. Nie wiem, czy upierać się i ich nie zakładać, czy one faktycznie w każdym pomieszczeniu są niezbędne?
    I jeszcze jedno. Pisałaś, że podoba Ci się kanapa Bizarto Bilbao - kupiliście ją? Jeśli tak to jak się sprawuje i czy jest skórzana? Też biorę pod uwagę zakup tej kanapy i bardzo jestem ciekawa czy jest dobra gatunkowo, czy tylko w sklepie dobrze wygląda.
    Jak możesz to pokaż trochę salonStrasznie jestem ciekawa bo masz mnóstwo rozwiązań takich "moich"

  7. #547

  8. #548
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Agusia
    Przyszłam przypomnieć sobie Twoją piękną kuchnię
    Piszesz, że brakuje Ci w niej miejsca???? Czyżby też powiększyła się Twoja Rodzinka?
    Przypomnij mi proszę czy masz spiżarnię?
    Ja mam
    I napisz koniecznie jak się macie . Jak zdrówko? Jak się mieszka?

  9. #549
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) SPECJALISTA DS. KREDYTÓW Avatar Murator FINANSE
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    791

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze i przyszli kredytobiorcy
    postanowiłam przypomnieć o specjalnej ofercie Muratora , jeśli skorzystacie z naszej pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

    Poza tym , że pomagamy bez dodatkowych kosztów dla Państwa i sprawnie i szybko oraz fachowo wspomagamy procesowanie wniosku.Każdy Klient, który w 2014 uruchomi kredyt hipoteczny za pośrednictwem Murator FINANSE otrzyma:
    1) Kartę rabatową Murator KLUB oraz
    2) 6 miesięczną prenumeratę wybranego miesięcznika z oferty Murator SA.

    3)dodatkowo , jeśli złożymy wniosek w Eurobanku i dołączymy kupon z Muratora ,możecie skorzystać z tzw. Murowanego Kredytu Hipotecznego z Eurobankiem .Kupony zostały wydrukowane w miesięczniku Murator w numerach luty-lipiec 2014 oraz będą dokładane do każdego sprzedanego projektu domu. Wszystkie kupony, bez względu na datę publikacji będą miały ważność do 31.12.2014. Kupon upoważnia do obniżenie marży o maksymalnie 0,3 p.p. do poziomu nie niższego niż obowiązująca marża minimalna w ofercie standardowej Banku.

    Zachęcamy do kontaktu.
    Małgorzata Gronowska- Krawczyk

    Ekspert ds. kredytów Murator FINANSE
    Manager ds wsparcia sprzedaży
    tel. kom.: 604 057 193
    [email protected]
    www.muratorfinanse.pl
    Zapraszam na FB: Murator Finanse

    Skorzystaj z naszych aktualnych promocji:
    Z nami warto! I bez dodatkowych kosztów!
    Nie ma sytuacji bez wyjścia - staramy się szukać rozwiązania i!

  10. #550

    Domyślnie

    Ewunia
    O jak miło że zajrzałas do mnie po tak odległym czasie Nie,no co ty
    Tak brakuje mi więcej szafek wiszących-tak dla bezpieczenstwa dziecka chodzi mi o wszelakie noże,lekarstwa,klucze i innego typu rzeczy. (to co nie powinno się dostac w łapki dziecka .Moja wyspa w kuchni jest tzw ,,garazem'' dla mojego dziecka,w niej syn trzyma wszystkie samochody A my chcieliśmy zeby był tam barek.No cóż,wszystkiego sie nie przewidzi
    Spiżarni nie mamy,ale za to jest piwnica i tam trzymamy przetwory.Osobiście z mężem zakisiliśmy ogóreczki
    Mieszka się bardzo dobrze.Coraz mniej czasu mam na forum.
    Buziaki

  11. #551

    Domyślnie

    Witam. Przypadkowo weszłam na te forum,, bo też mam zamiar przebudowywać dom, ale nie mogę otworzyć zdjęć.

  12. #552

    Domyślnie

    Cytat Napisał ilona73 Zobacz post
    Witam. Przypadkowo weszłam na te forum,, bo też mam zamiar przebudowywać dom, ale nie mogę otworzyć zdjęć.
    U mnie większość otwiera się zdjęć. Hmm sama nie wiem, zapytaj na forum muratora moderatora lub eksperta.
    Powodzenia

  13. #553

    Domyślnie

    My będziemy walczyć z remontem domu z lat 50. Zapraszam, nasze losy możecie śledzić tutaj: https://www.facebook.com/pages/W-Ma%...73?sk=timeline

  14. #554
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzemp

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    3

    Domyślnie

    mi też zdjęcia nie działają, a jestem bardzo ciekawa bo też czeka mnie remont

  15. #555
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Lea zdjęcia rzeczywiście wcięło i nie można nic podejrzeć... aż zajrzałem do siebie i SĄ!!!!

  16. #556
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Mi też wcięło i wiem w czym problem, Imageshock, były zmiany na tym serwisie kilka lat temu i teraz klapa, ja właśnie tam wklejałem. Wtedy większość ludzi tam wklejało i dla tego problem jest. Nawet był poradnik jak wklejać zdjęcia i był polecany właśnie ten serwis.
    Musze się zaprzeć w sobie i poprawić dziennik, ale....
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony