dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 28
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 556
  1. #61

    Domyślnie

    Nasze rozmieszczenie pomieszczeń







  2. #62

    Domyślnie

    Witam,
    jestem pod wrażeniem, co można zrobić ze starym domkiem, Wasz projektant musi być na prawdę zdolny, super Wam to wszystko wymyślił.
    Będę tutaj zaglądać i podpatrywać jak postępują prace
    Pozdrawiam

  3. #63

    Domyślnie

    hejka
    cio tam nowego słychować??
    pozdrówki
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  4. #64

    Domyślnie

    aasienkaaa tak to prawda mamy uzdolnionego projektanta.Jestesmy z niego zadowoleni.Zapraszamy jak najczęściej.
    kasiulakp za tydzień lecimy do Pl więc planujemy założenie instalacji elektrycznej oraz zrobienie jętek i stryszku na nich z płyt OSB.Pozdrawiamy

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar margay
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    1.290
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    121

    Domyślnie

    Witam Iea**
    Również jestem pod wrażeniem prac jakie wykonaliście, demolka była konkretna ale warto było, bo wasz projektant spisał się na 5+ .
    Domek prezentuje się świetnie, zarówno jeśli chodzi o zewnętrzne elewacje, jak i środek, szczególnie środek, bo zaimponowały mi przestronne pomieszczenia.....
    Co do mojego słupa w podcieniu, to powiem szczerze, że nie mam bladego pojęcia czym go będziemy obkładać......Nie zastanawiałam się jeszcze, bo elewacja wydaje mi sie zbyt odległa......ale na dzień dzisiejszy, to pewnie będzie wytynkowany w kolorze elewacji, tak jak w projekcie..........chyba że coś innego nam wpadnie do głowy, bo to temat dość odległy.......Ale fakt......słupy mamy identyczne z łukiem.......pasuje je ładnie wyeksponować.......nooo to mamy nad czym dumać
    Niestety na dzień dzisiejszy nie mogę pomóc......ale na pewno Wy będziecie ten temat przerabiać wcześniej to może ja coś podpatrzę

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez margay ; 23-05-2010 o 15:09

  6. #66

    Domyślnie

    leuś* szczęśliwego lotu do Pl. i owocnego pobytu tam... czekamy na zdjęcia
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  7. #67

    Domyślnie

    O moj bozusku niezle przerobiliscie ten stary dom

    Ale ja musze przyznac ze wlasnie pod wrazeniem tego starego jestem ogromnie, te kamienie, i to nietypowe wejscie... Przeczytalam ze elewacje planujecie w tynku, a nie myslalas zeby choc troche tej kamiennej sciany zostawic?

  8. #68

    Domyślnie

    domek zapowiada się świetny, życzymy wytrwałości i czekamy na rozwój wydarzeń

  9. #69

    Domyślnie

    kasiulakp pobyt w Pl był udany i wcale nie chciało sie wracac na Zieloną Wyspę.Komp nam sie zepsuł i dlatego nie odpisalismy.Zdjęcia będą.Niestety elektryk nas zawiódł.Jestem wkurzona że szkoda słów.Ale mąż zrobił jetki.

    natienka elewacje raczej będą w tynku.Miło że wpadłas do Nas.

    Dzieki jagódka za miłe słowa.Wytwałość,cierpliwosc to nam sie przyda napewno.

  10. #70

    Domyślnie

    Oto obiecane fotki
    Zrobiliśmy jętki na poddaszu i na nich płyty OSB oraz zakupiliśmy panele do całego domku i grzejniki.Niestety zdjęć paneli na dół nie mamy.


















    Uploaded with ImageShack.us
    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 15-08-2010 o 16:12

  11. #71

    Domyślnie

    Zdolnego malza masz !!! nalezy mu sie piwo, albo masaz albo poglaskanie
    Ta jatoba tez przyjemna jest.

  12. #72

    Domyślnie

    Ano żebys wiedziała złota rączka z niego. A piwek to miał więcej niż jedno no i buziaka dostał.

  13. #73

    Domyślnie

    Widzę, że powolutku do przodu. Tak trzymać. Podglądam
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  14. #74

    Domyślnie

    Jak zobaczyłam zdjęcia " przemiany" domu pomyślałam " Jesteś wielka"!!!
    Teraz już będę śledzic na bieżąco)

  15. #75

    Domyślnie

    Kurka.... co za dziad z tego elektryka

    Ale domek zmienia się i wygląda coraz bardziej domowo... Suuuper

    Mi też nigdy nie chce się wracać z Pl. do Irl. ale niestety trzeba Niedługo ja lecę do Pl. na kilka tyg. będą montować mi kuchnie ale jestem podjarana.....
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    keicamp

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Wysłałem wiadomość na priva. Bardzo proszę o odp. Pozdrawiam

    Maciej

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał keicamp Zobacz post
    Witam,

    Wysłałem wiadomość na priva. Bardzo proszę o odp. Pozdrawiam

    Maciej
    Poszło na priva

  18. #78
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Co ten elektryk wam zmalował? Niestety w dzisiejszych czasach jest małoprawdopodobne zrobienie wszystkiego według jakiegoś założonego planu. Zbyt dużo ludzi niedotrzymuje słowa lub pogoda na to niepozwala.
    Ale cieszę się, że mimo wszystko idziecie do przodu. Niedługo u mnie też będę kładł płytę OSB na jętkach.
    Pozdrawiam.

  19. #79

    Domyślnie

    siemka
    Cio śłychować?
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  20. #80

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Co ten elektryk wam zmalował? Niestety w dzisiejszych czasach jest małoprawdopodobne zrobienie wszystkiego według jakiegoś założonego planu. Zbyt dużo ludzi niedotrzymuje słowa lub pogoda na to niepozwala.
    Ale cieszę się, że mimo wszystko idziecie do przodu. Niedługo u mnie też będę kładł płytę OSB na jętkach.
    Pozdrawiam.
    No tak jak piszesz nie dotrzymał słowa.Dzwonilismy do niego 3 tyg przed wylotem z Irl miał przyjechac w ten dzień w którym się umówiliśmy a on wolał pić piwko.Chyba ma za duzo pieniędzy !!!
    Staramy się jak możemy zawsze będąc w Pl cosik zrobić.To fajnie że tez będziesz kładł płytę OSB na jętkach.Ty to masz dużo zrobione w domciu.Tak trzymaj.A kiedy masz zamiar się przeprowadzić??

Strona 4 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony