dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Jak wykonać balustrade balkonową

    Witam mam prożbe ma ktoś pomysł jak wykonać balustrade balkonową .Chodzi mi o prostą balustradę konstrukcja metalowa i jakieś sztachety czy deski jak ta konstrukcja powinna wyglądać jak zamocować z czoła balkonu czy zgury może jakieś zdjęcia będę wdzięczny. Pozdrawiam

  2. #2
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    z Tego co sie orientuję to ten temat był juz przerabiany - nie chcę być złośliwy ale jeżeli kolego masz trochę wyobrazni to sam podołasz temu bo to ma się Tobie podobać a nie kopiować co kto inny zaproponuje < ale widząc jaki masz dylemat przypuszczam ze sam tego nie wykonasz jeżeli nie wiesz jak to ma wyglądać lub jak to ma być wykonane -sorki ale zleć to osobie co ma o Tym pojecie bo jest to zabezpieczenie a nie atrapa !!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Witam Dziękuje za podpowiedz przepraszam że nie mam o tym zielonego pojęcia myślałem że po to istnieje ten dział na forum
    Zrób to sam
    Wymiana doświadczeń dla tych, co samodzielnie wykonują różne prace na budowie...
    miałem jeszcze takie pytanie jak ta konstrukcja powinna wyglądać jak zamocować z czoła balkonu czy zgury , może ANSE&DREW mi podpowiesz masz takie motto ANSEDREW - KERES DAWA TA CI- Jak czegoś nie wiesz to się pytaj ;bo ja wiecznie żyć nie będę . Będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam balustradę balkonową mocowaną z czoła, ponieważ balkon znajduje się nad salonem i nie chcieliśmy wiercić w płycie i oglądać potem zacieków na suficie.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za konkretną podpowieć

  6. #6
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    Cytat Napisał celtus
    Ja mam balustradę balkonową mocowaną z czoła, ponieważ balkon znajduje się nad salonem i nie chcieliśmy wiercić w płycie i oglądać potem zacieków na suficie.
    nawiązujac do metody kotwienia to wazna sprawą jest odpowiednie kotwienie i izolacja

  7. #7
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie Re: Jak wykonać balustrade balkonową

    Cytat Napisał zin2
    Witam mam prożbe ma ktoś pomysł jak wykonać balustrade balkonową .Chodzi mi o prostą balustradę konstrukcja metalowa i jakieś sztachety czy deski jak ta konstrukcja powinna wyglądać jak zamocować z czoła balkonu czy zgury może jakieś zdjęcia będę wdzięczny. Pozdrawiam
    w razie dalszej pomocy służę na gg lub P.w a cos wymyslimy

  8. #8

    Domyślnie

    Witam .Dzięki za wyczerpującą odpowiedz na PW . Powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony