dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Temat: baterie Tres

  1. #1

    Domyślnie baterie Tres

    Czy mieliście doczynienia z bateriami hiszpańskiej firmy Tres?
    Jak się one sprawują?
    Jaroma

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    właśnie takie będę montował.
    "skay tres" 3-otworowa wannowa + umywalka +bidet
    5 lat gwarancji mam nadzieje ze ok

  3. #3

  4. #4
    Guest

    Domyślnie Są w stosunku do ceny OK

    Codziennie od 2 lat mam stycznośc z około 300 takimi bateriami w hotelu ( różne i wannowe i umywalkowe i prysznicowe) jak na taką ilośc i okres miałem może ze 2 lub 3 razy małe problemy- ktos za silnie pociągną rączkę i trzeba było dokręcać- tak więc jak widzisz nic poważnego ) - jedna wada ( zreszta także tej firmy baterie mam w domu ) to jeżeli chcesz nastawić precyzyjnie poziom natężenie wody to musisz się trochę przyłożyć - wtedy używasz dwóch rąk ) . Inaczej mówiąc jedną ręką to otwierasz na maxa a dopiero dwoma zmniejszych do odpowiedniego poziomu - jeżeli chodzi o oszczędność wody to raczej nie polecam ale jeżeli chodzi o awaryjnośc to wszystko jak najbardziej ok.

  5. #5

    Domyślnie Zapomniałem się zalogować.

    To powyższe to ja. Także jeżeli chodzi o cene w stosunku do jakości to OK, ale teraz do domu to jednak bym kupił jakąś baterie , która ma skokowo ustawianie poziomu wypływu wody- dla mnie to ważne bo mam przepływowe ogrzewacze wody , które ciągną jak cholera.
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam . Jakość bdb.

  7. #7

    Domyślnie

    Szukam opini uzytkownikow o bateriach firmy Nobili. Podobaja mi sie satynowe (licze na to, ze nie bedzie na nich widac osadu z kamienia).

  8. #8

    Domyślnie

    Wybierz tresa też robią stynowe...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  9. #9

    Domyślnie

    Podciągam. Czy aktualni użytkownicy baterii Tres są z z nich także zadowoleni?

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Czesc, kupuje wlasnie Max Tresa do lazienki cala serie. Beda to baterie typu laska - nie mylic z laseczką . Nazwa stad ze przypomija odwrócona laskę - kto ma bedzie wiedzial o co hcodzi - takie odwrocone J.
    Ale rodzi mi sie wwtpliwosc co do baterii bidetowej - czy taka bedzie praktyczna, czy lepiej wziac zwyklego, prostego Max Tresa. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami, moze ktos ma innej firmy te "laski" - jak sie sprawują ???

    pzdr
    Bastek

  12. #12

    Domyślnie

    My mamy Tres Maxx od roku - prysznic, wanna i umywalka, takie baterie a pałeczką - są super, swietnie wyglądają, dobrze sie myją (chrom błysk) i swietnie działają. Szczególnie podoba mi sie słuchawka prysznicowa - dobrze leci z niej woda, nie rozpryskuje się. Kupiłabym jeszcze raz mimo,że droga. Na dole mam matowe Deante, bateria OK, ale ten mat sie nie sprawdza - wiecznie brudny nawet po umyciu - ciągle widać jakies plamy. To samo mam z przyciskiem do sedesu. Ten w macie wiecznie zaplamiony, widac paluchy, ten w chromie błyszczącym czysciutki i bez śladów palców.

  13. #13

    Domyślnie

    Wiem, ze Tresy sa fajne, ale w moje pytanie dotyczy szczegolnie tego, czy bateria bidetowa typu laska, nie ma zbyt wysoko umieszczonej wylewki, co moze byc niepraktyczne??
    Ma ktos takie problemy czy nie ...

    Pzdr
    Bastek

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marzena1234

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Niestety stałam się właścicielką hiszpańskich baterii TRES serii Tres-Retro. Jestem załamana ich jakością- kupiłam cztery baterie- każda ma jakieś uszkodzenia na powłoce chromowanej- hiszpański szajs.
    Dwie mają uszkodzenia mechaniczne powłoki chromowanej, trzecia ma rdzawe plamy pod warstwą chromu, a czwarta nie jest dokładnie pokryta chromem i można zdrapać tę cienką warstwę paznokciem , aż do metalu!!!
    Łącznie kosztowały mnie one około czterech tysięcy złotych, a jakość gorsz od tych za 30 zł/szt. Dlaczego ludzie nie piszą o tym na forum??
    Wcześniej szukałam informacji - i były same pochwały . ODRADZAM!!! Teraz będę reklamować- zobaczę z jakim skutkiem. Jestem załamana....

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    My mamy całą łazienkę z TRES (na razie korzystamy krótko) i póki co wszystko w porzadku.
    W poprzedniej łazience też był tres, jakieś kilkanaście lat i baterie działają do dziś dnia bez zarzutów.

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena1234 Zobacz post
    Witam. Niestety stałam się właścicielką hiszpańskich baterii TRES serii Tres-Retro. Jestem załamana ich jakością- kupiłam cztery baterie- każda ma jakieś uszkodzenia na powłoce chromowanej- hiszpański szajs.
    Dwie mają uszkodzenia mechaniczne powłoki chromowanej, trzecia ma rdzawe plamy pod warstwą chromu, a czwarta nie jest dokładnie pokryta chromem i można zdrapać tę cienką warstwę paznokciem , aż do metalu!!!
    Łącznie kosztowały mnie one około czterech tysięcy złotych, a jakość gorsz od tych za 30 zł/szt. Dlaczego ludzie nie piszą o tym na forum??
    Wcześniej szukałam informacji - i były same pochwały . ODRADZAM!!! Teraz będę reklamować- zobaczę z jakim skutkiem. Jestem załamana....
    z opisu sądząc to raczej towar z odrzutu i powinien być za pół normalnej ceny
    raczej wina sprzedawcy a nie producenta
    koniecznie reklamuj a jak kupione pośrednio ( internet ) to oddaj i po sprawie
    ja ma Tres baterię umywalkową i zestaw prysznicowy z głowicą termostatyczną od 3 lat i stan idealny

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasiasz1230

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    30

    Domyślnie

    Mam zamontowane dopiero, wyglądają ładnie, co do użytkowania to jeszcze niewiele mogę powiedzieć .

  18. #18

    Domyślnie

    Spojrzałem te baterie Tres i są dość drogie. Przeciętnie nawet droższe niż Roca, a porównując design to myślę, że z hiszpańskich baterii bliższa mi jest właśnie Roca. Chociaż obie firmy idą w podobnym kierunku w projektach baterii, Tres nie widziałem by miał w ofercie taką różnorodność. Natomiast w Roca też sobie wzięli do serca oszczędzanie wody, w wielu bateriach montują systemy click czy cold start.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marzena1234

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek2005 Zobacz post
    z opisu sądząc to raczej towar z odrzutu i powinien być za pół normalnej ceny
    raczej wina sprzedawcy a nie producenta
    koniecznie reklamuj a jak kupione pośrednio ( internet ) to oddaj i po sprawie
    ja ma Tres baterię umywalkową i zestaw prysznicowy z głowicą termostatyczną od 3 lat i stan idealny
    Piotrek- wybacz ale PRODUKT to zawsze wina/zasługa producenta! Sprzedawca tylko sprzedaje towar który znalazł się na rynku.
    PODSUMUWUJĄC - wyszło to z fabryki TRESA i z winy braku kontroli jakości- znalazło się na rynku- WSTYD!!!
    Więc teoretycznie, taki szajs może znaleźć się u każdego z Was. Dlatego ODRADZAM!

    Kupowałam w sklepie z armaturą. REKLAMOWAŁAM. Dzisiaj, po 6 miesiącach nadal nie przysłano mi wszystkiego.
    Do dupy jest przedstawiciel handlowy dowożący towar do sklepu- pewnie zebrał same reklamacje i chciał mi to wcisnąć (POLAK potrafi).
    Mam tylko nadzieję, że po podłączeniu nie będą przeciekać- wszystko jeszcze przedemną...

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jajacekk

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    wwa
    Kod pocztowy
    54-877
    Posty
    5

    Domyślnie

    Drodzy,

    Jeśli piszę offtopic to prośba o przeniesienie do odpowiedniego wątku.

    Mam problem z baterią Tres Loft podtynkową. Wypada mi z baterii regulator, który przełącza wodę pomiędzy deczownicą a baterią. załączam zdjęcieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tres.jpg
Wyświetleń:	1085
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	369578

    zawsze udawało się włożyć i działało, a tym razem nie ma szans! Próbowałem już wszystkiego. Czy mieliście też taki problem? Prośba o pomoc.

    z góry dzięki!!
    jac

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony