dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: baterie Tres

  1. #21

    Domyślnie

    ostatnio jakimś cudem także wyciągnęła to coś, co przełącza baterię/prysznic. Trzeba wyciągnąć taki bolec, który powinien być w górze i po prostu przykrecić. Po fakcie okazało sie proste i logiczne. Ale teraz chyba dokładnie nie wytłumaczę

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jajacekk

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    wwa
    Kod pocztowy
    54-877
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave! Zobacz post
    ostatnio jakimś cudem także wyciągnęła to coś, co przełącza baterię/prysznic. Trzeba wyciągnąć taki bolec, który powinien być w górze i po prostu przykrecić. Po fakcie okazało sie proste i logiczne. Ale teraz chyba dokładnie nie wytłumaczę
    Nie wiem, czy mamy ten sam model. Ja mam ten: http://www.lazienkaplus.pl/pl/zestaw...094,138,i.html

    Jeśli masz ten sam to napisz proszę jak to ogarnęłaś. Chodzi o ten bolec na którym jest sprężynka?

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jajacekk

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    wwa
    Kod pocztowy
    54-877
    Posty
    5

    Domyślnie

    hej,

    czy miał ktoś z Was ten problem?

  4. #24

    Domyślnie

    Baterie bardzo dobrze się prezentują , co do jakości i trwałości to ciężko powiedzieć użytkuje je od 2 miesięcy,

    Na pewno na minus to że bateria umywalkowa ciekła od nowości , serwis zrzucił winę na brak zaworów z filtrem , generalnie jak najbardziej mają rację ale ich zachowanie i zachowanie serwisanta na pewno nie wpłynie na ich wybór w przyszłości .

    Po tej historii - Nie polecam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony