dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Posadzka w warsztacie samochodowym.

    Witam, interesuje mnie wykonanie posadzki z betonu gładzonego (lub czegoś podobnego co będzie łatwe w utrzymaniu czystości- oleje, smary itp.) na powierzchni ok 200m2 we Wrocławiu.

    Przy okazji proszę o jakąś poradę co będzie najlepsze do zastosowania w tych warunkach.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Do warsztatów najlepszy będzie dobry beton towarowy np. B20 zatarty na gładko i możesz to pomalować specjalną żywicą do posadzek przemysłowych , płytki np gresowe raczej odradzam bo łatwo je uszkodzić jak coś upadnie

  3. #3

    Domyślnie

    Posadzka z mocnego betonu (jeśli coś upadnie), na wierzch CERESIT CF-37.
    Płytki w połączeniu z rozlanymi olejem lub smarem to będzie masakra.

  4. #4

    Domyślnie

    Czy jest jakiś tańszy odpowiednik dla Ceresitu CF 37? Ponieważ w najlepszym wypadku wychodzi że sama powłoka będzie mnie kosztować 4000zł a najgorszym ponad 10 tys zł......

  5. #5

    Domyślnie

    ... ja proponowałbym klasyczną posadzkę przemysłową, czyli beton posadzkowy B25 + utwardzenie powierzchniowe czyli warstwa wtartej posypki utwardzającej....
    uzyskasz powierzchnię gładką, niepylącą, powinieneś być zadowolony, chociaż plamy po olejach mogą być widoczne w trakcie eksploatacji....
    jeżeli chcesz mieć "full opcję" to pozostaje jeden z systemów żywicznych, których na rynku jest sporo.... ceny też są zróżnicowane, ale na pewno jest to droższa impreza niż klasyczna posadzka przemysłowa...
    ...

  6. #6

    Domyślnie

    Właśnie rozmawiałem z wykonawcą nt wykonania posadzki z utwardzaniem powierzchniowym, koszt za metr to 15zł plus koszt materiału czyli ok 8 kubików betonu b20 (2000zł) + 15zł za m2 utwardzacza.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar janzar
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    ŚWIDNICA
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    719

    Domyślnie Re: Posadzka w warsztacie samochodowym.

    Cytat Napisał sparkson
    Witam, interesuje mnie wykonanie posadzki z betonu gładzonego (lub czegoś podobnego co będzie łatwe w utrzymaniu czystości- oleje, smary itp.) na powierzchni ok 200m2 we Wrocławiu.

    Przy okazji proszę o jakąś poradę co będzie najlepsze do zastosowania w tych warunkach.

    Pozdrawiam
    oto rozwązanie
    http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-01/c2eb6167/baza sprzętowa firmy zaremba posadzki - 1.jpg.html

    http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/7cdacaca.jpg



    [url=http://img690.imageshack.us/i/71120086850.jpg/]

    szczeguły na www
    pozdrawiam janzar
    tanio rzadko znaczy dobrze ,dlatego nie raz trzeba zapłacić dwa razy

  8. #8

    Domyślnie

    8m3 na 200m2 ?javascript:emoticon('')
    zeby auta ci tego na kolach nie wywiozly to min 10cm grubosci co daje 20m3
    a poza tym ceny ok[/quote]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony