Witam!

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w stanie deweloperskim (betonowa wylewka, gołe ściany, w cenie parapety, grzejniki, drzwi zewnętrzne, posadzka balkonowa). Mieszkanie ma przewidziane ścianki działowe takie, jak poniżej, aczkolwiek jeszcze ich nie ma, więc w cenie mogę je sobie ustawić jak chcę. Podobnie z rozmieszczeniem elektryki.

Mieszkanie wygląda na planie tak:


W związku z tym, że waham się między kupnem tego mieszkania, a mniejszego - zależy mi na informacji ILE mniej więcej muszę wydać na wykończenie tych 63m2. Meble właściwie mam i nie są one priorytetem.
Zakres prac i materiałów poniżej:
- położenie podłogi (pokoje panele, łazienka, aneks kuchenny, przedpokój - płytki)
- pomalowanie ścian (zakładam też, że potrzebne będzie szpachlowanie)
- zakup 3 drzwi z ościeżnicami
- szafa typu komandor w przedpokoju (2 skrzydła)
- wyposażenie garderoby (wieszaki, półki etc., myślałam też o drzwiach przesuwanych, jak w komandorze) - ale to mogę w czasie odłożyć
- biały montaż w łazience (wanna z parawanem nawannowym, żeby mogła pełnić funkcję prysznica, podwieszany sedes, umywalka z szafką, lustro)
- wyposażenie aneksu kuchennego, ale nie chcę wielu szafek, niedużo gotuję. Muszę jednak kupić lodówkę, piekarnik z płytą (do zabudowy) i ew. mikrofalę też do zabudowy.
- założenie roletek wewnętrznych we wszystkich pokojach (nie chcę karniszy i firan)

Czy jakaś dobra dusza znająca się na temacie mogłaby mi napisać czy uda mi się zamknąć w 40 tysiącach złotych? Nie chcę kupować paneli najgorszych, ale chciałabym jednocześnie żeby nie były też byle jakie, bo wiadomo - podłoga, to podłoga.
Będę bardzo wdzięczna za rady i oszacowanie kosztów wykończenia!