dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pod Warszawą- gdzie najlepiej?

    Lista osiedli i miejsc gdzie można kupić działki pod Warszawą rośnie. Może uda nam się zebrać ciekawe lokalizacje gdzie warto zamieszkać?

    Ja zacznę od Osiedla Książenice - Osiedle jest ciekawe ponieważ jest nie tylko zwykłą sypialnią jak wiele innych - w najbliższym czasie powstanie tu rynek z pasażem handlowym, szkoła podstawowa (burmistrz się zobowiązał że do 2012) centrum sportowe. Już teraz mamy tu restaurację ( http://www.kulinarium.net.pl/ ), sklep, oddział banku i gabinet stomatologiczny.

    Wokół Osiedla są lasy a więc święty spokój gwarantowany.
    Dobry dojazd do Warszawy - do wyboru trasa katowicka, przedłużenie al. jerozolimskich, no i niedługo autostrada a2 (zjazd 2km od osiedla)

    jest to duży kompleks domów więc gmina dba o mieszkańców- w tym roku powstała droga, obiecali szkołę (http://www.architektura.info/index.p...w_ksiazenicach)

    no na początek chyba wystarczy - więcej na www.osiedleksiazenice.pl

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michalx

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie fajna lokalizacja i przyszłościowa

    Witam, chcę się podzielić inestycyjną perełka - w Wildze ok 50 km od Warszawy na osiedlu Ośrodków Turystyczno Wypoczynkowych moża nabyć od właścicieli piękne działki w lesie z możliwością zabudowy za około 50 zł za metr. Wilga to piekna miejscowość, w weekend to 45 min drogi z Wawy, są tam piękne lasy, rzeka Wilga, cudowne tereny nad Wisłą oraz stawy. Polecam pokręcic się wokół tek lokalizacji, coraz więcej zamożnych Warszawiaków się tam przenosi tworząc piekne domy pośród stuletnich drzew. Wg mnie to bardzo rokująca inwestycja a sama okolica stanię się "Magdalenka" prwobrzeznych okolic Warszawy. Droga 801 ma być wkrótce rozbudowana i poszerzona a dodatkowo ma powstać Trasa Nadwiślańska na wyoskości Józefowa. Naprawdę polecam zerknac na to co tam się dzieje i jak pięknie tam jest.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iwona.w.90

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja natomiast polece osiedle znajdujace sie na południu Warszawy. Jesli ktoś jest zainteresowany działka pod Warszawa i nie chce stawiac domu od podstaw, tylko kupic teren z postawionym juz domem w stanie takim jaki bedzie chcial....deweloperskim czy juz wykonczony, to polecam Kąty i osiedle Rajska Osada. Swietne zlokalizowana, szybki dojazd do warszawy a jednoczesnie dla osób ceniacych spokoj

  4. #4

    Domyślnie

    Jedni wolą lewą stronę Warszawy inni prawą. Ja zdecydowanie wolę prawą, wychowałem się zresztą na Bródnie Moja siostra kupiła miesiąc temu mieszkanie w Markach w inwestycji Mazovii na ulicy promiennej, bloczki wyglądają naprawdę elegancko, a cena też nie jest wygórowana. No i po prawej stronie ^^

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony