dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Odpowietrzenie podłogówki?

Domyślnie Odpowietrzenie podłogówki?

Zapowietrzyła mi się podłogówka w łazience. Jak ja odpowietrzyć?
    Mam "skrzynkę rozdzielczą" w ktorej od grubej rury odchodzą cieńsze rurki - do poszczególnych grzejników i do podłogówki. Przy każdej rurce jest zaworek. I co dalej?

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

Domyślnie

hm ... w tej skrzynce powinieneś mieć odpowietrzniki ... generalnie automatyczne ....
    jesli masz taki piździk z pokrętłem to znaczy , ze jest to odpowietrznik automatyczny - choć zdarza się , że czasem tylko z nazwy ... czyli sie czasem zawieszają , przytykają i nie działają ....
    nawet wczoraj u córy w pokoju taki mi sie zawiesił ... grzejnik cały dół zimny ... jak pokręciłam piździkiem to tyle powietrza uszło, że masakra ...
    czyli po prostu kręć piździkiem ... i słuchaj - czy powietrze wylatuje ...
    odpowietrz przy okazji na grzejnikach i jesli masz przy drabinkach łazienkowych manualne odpowiietrzniki - to też odkręć i odpowietrz .... na poddaszu koniecznie ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

3. Dofinansowanie do kolektorów, pompy ciepła, wymiany okien, ocieplenia. Nasz ekspert odpowie bezpłatnie na Twoje pytania Ograniczenie strat energii: termomodernizacja i rekuperacja znacznie ograniczą straty energii Czy instalacja gruntowego wymiennika ciepła jest opłacalna? Jaki sposób ogrzewania domu wybrać aby jak najwięcej zaoszczędzić?

Domyślnie

po prostu kręć piździkiem ... i słuchaj - czy powietrze wylatuje
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA

Tu była reklama...

Domyślnie

Mam takie coś z czerwoną nakrętką.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    319

Domyślnie

Cytat Napisał arkadiusz
    Mam takie coś z czerwoną nakrętką.

pewnie coś w tym stylu ... ja mam inny , ale zasada działania pewnie ta sama ... kręć tą nakrętka , tylko delikatnie ... jak jestpowietrze i odpowietrznik działa , to nie ma bata - zejść musi ...

Domyślnie

aaa to już teraz wiem. Super! dzieki wielkie!

319

Domyślnie

niezamaco

Domyślnie

daggulka

dzięki za określenie pokrętła, zwsze się zastanawiam jak mam wytłumaczyć co trzeba odkręcić żeby odpowietrzyć grzejniki

piździk się przyjmie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia