dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallen
    A jakie sa wady samozacisku? Tak, z praktyki?
    http://<br /> <br /> <br /> Po pi...y do zepsucia.

  2. #42

    Domyślnie

    Swiat idzie do przodu. Kto dzisiaj kupuje wiertarki z kluczykiem

    Podkreslam - do domowych zastosowan wystarczy Ci z powodzeniem samozacisk. Bedziesz z niego zadowolony.
    REKLAMA JEST PŁATNA

  3. #43

    Domyślnie

    W tej chwili mam jakas 20-letnia ruska wiertarke z kluczykiem i jestem do niego przyzwyczajony, wiec nie bedzie mi przeszkadzal - jesli do tego ma pewniej trzymac wiertlo niz samozacis

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar langerob25
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    1.017
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Jeśli już ma być z kluczykiem,to najlepiej zamocować go na kablu jakąś taśmą,będzie zawsze pod ręką.A lubi się gubić
    Dziennik budowy
    Komentarze
    gg 7903978
    Sprzedam reku

  5. #45

    Domyślnie

    Jeśli chcesz zakupić wiertarkę udarową to tylko z uchwytem samozaciskowym dwuczłonowym (inna nazwa dwupierścieniowym). Mamy w firmie wiertarkę Atlas Copco z takim zaciskiem i strach wiercić w stali wiertłami większymi niż 13mm przy mocy 650W. Miała sprzęgło bezpieczeństwa, ale zostało uszkodzone

    Jeśli ma to być wiertarka do majsterkowania to najlepiej jakby była dwu-biegowa. Jednobiegowe wiertarki mają jedną podstawową wadę to duża prędkość obrotowa i przy niej najwyższą moc. Przez co przy wierceniu w betonie należy uzbroić się w cierpliwość lub w zapasowe wiertła.
    Zapraszam do skorzystania z DropBoxa czyli dysku w chmurze. Za free otrzymujesz 2GB dysku w chmurze a korzystając z linku polecającego dodatkowo 0,5GB
    Link polecający: http://db.tt/s2XP93Hh

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    W podanym przedziale cenowym mamy do zaproponowania dwa niezawodne modele. Pierwszym z nich jest GSB 1600 RE - wygodna w użyciu wkrętarka o mocy 701 W z regulacją prędkości i systemem Electronic, umożliwiającym precyzyjne wiercenie. Druga, nieznacznie droższa to dwugiegowa GSB 18-2 RE o mocy 800 W z metalową obudową przekładni.

  8. #48

    Domyślnie

    A jaką młotowiertarkę polecacie? Tu czytałam, jakie powinna mieć możliwości, ale kompletnie nie wiem, jaki konkretnie model wybrać. Pomożecie?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 14-11-2017 o 10:29

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzenka.o Zobacz post
    A jaką młotowiertarkę polecacie? Tu http://maxmag.pl/wiertarka-wkretarka...lotowiertarka/ czytałam, jakie powinna mieć możliwości, ale kompletnie nie wiem, jaki konkretnie model wybrać. Pomożecie?
    Młotowiertarki są urządzeniami przeznaczonymi do ciężkich prac, przeważnie w betonie czy żelbecie. Są przy tym często narażane na przeciążenia, zapylenia i liczne uszkodzenia, dlatego też nie warto stawiać na nietrwały sprzęt, który posłuży niecały rok. Dobrym rozwiązaniem, jakie polecamy, jest Bosch GBH 2-20 D. Wytrzymały i lekki młot udarowo-obrotowy z możliwością dłutowania. Posiada sprzęgło przeciążeniowe, które chroni tak urządzenie, jak i użytkownika. Jego moc nominalna to 650 W. Urządzenie po zarejestrowaniu objęte jest trzyletnią gwarancją. Do cięższych prac budowlanych, również z uchwytem SDS-plus, najlepiej sprawdzi się Bosch GBH 4-32 DFR. Posiada on możliwość wiercenia oraz dłutowania, przy mocy 900 W i energii udarowej 5 J. Przy bardzo wymagających pracach budowlanych polecamy ciężkie powyżej 5 kg młoty z systemem mocowania SDS-max.

  10. #50

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedzi! Sprawdziłam ten sprzęt i ostatecznie zdecydowaliśmy się na tego Boscha GBH2-20 D. Póki co sprawdza się bardzo dobrze.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony