dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anulet

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Biały sprzęt AGD - modele, opinie

    Czy ktoś taki posiada, jeżeli tak to jakiej firmy? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

  2. #2

    Domyślnie

    witam!
    mamy taki i będziemy mieć taki- bo nam się tak podoba. do tego w nowym domu nie będzie jednego nieporozumienia: zlewu chromoniklowego!
    pozdrawiam
    mieszkam na wsi, podoba mi się.

  3. #3

    Domyślnie

    możesz sie podzielić informacja jaki masz sprzęt?

  4. #4

    Domyślnie

    obecnie w mieszkaniu : małe agd- zelmer i mikrofala LG, lodówka Polar, kuchenka, okap - Masterkuk, pralka - Amica. no i ulubiony ekspres Saeco- niestety czarny - białego nie robili. poza pralką i lodówką które na gwarancji przeszły po jednej poważnej naprawie reszta bezawaryjna już od 9 lat. do nowego domu zastanawiam się nad gorenje, elektrolux, amicą, no może szarpniemy się na boscha.
    mieszkam na wsi, podoba mi się.

  5. #5

    Domyślnie

    ja dwa dni temu zobaczyłam nową serie gorenje i wymiękłam takie cudo.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie Biała płyta indukcyjna

    Kochani mam dylemat i licze na Wasze sugestie. Moja kuchnia ma być cała biała, płyta indukcyjna również i tak sie zastanawiam jak sie ją uzytkuje Czy ktoś z Was posiada taką? Na czarnej niewiele widać, jak jest z białą?

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Widzialam dzisiaj białą siemensa, ale była w szare drobniutkie prążki, pewnie ciut praktyczniejsza dzięki temu
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  8. #8

    Domyślnie

    Biała Gorenje jest śliczna, ale nie uzytuję, wiec nie wiem jak w praktyce, ja poszukuję beżowej ale chyba nikt takiej nie wymyślił
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Faktycznie beżowej nie widziałam
    Ja myślę właśnie o serii białej z Gorenje, chcę wszystko białe- piekarnik, mikrofala, okap, zlew, bateria no i płyta chciałam 80 tkę ale podobno nie robią takich białych, zadowolę się mniejszą 60 tką

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Aneta czy kupiłaś tą białą płytę? Jak się sprawuje?
    ------------
    Z91 L GP2

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie biała lodówka side by sid

    Poszukuję właściciela białej lodówki sbs. Czy w ogóle ktoś w realu widział taką ? Czy są tylko szklane ? Jakieś zdjęcie może ktoś ma ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #12

  13. #13

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    dzieki. ta druga to szklana jest więc odpada. Znalazłam więcej RSJ1KSSV, GR-P207FVQA, MSZ801D0HA, RS21FCSW, RSH7PNSW.
    Tylko będę musiała kupić w ciemno z netu, bo w sklepie ich nie zobaczę,dlatego szukam posiadaczy i dodatkowych zdjęć .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    sprawdz tez kiedy te lodówki trafiły na rynek - np RSJ1KSSV na stronie samsunga jest w starycg modelach, RS21FCSW - jest tylko instrukcja na stronie samsunga, zaś RSH7PNSW jest z obecnej kolecji

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ufff... gdyby ktoś kiedyś potrzebował, bo są totalnie sprzeczne informacje podawane.
    Samsung RSHPNSW - wyszła w 2010 r i jest emaliowana (choć trzy sklepy interentowe podały mi info że nie ma emaliowanych side by sidów, tylko szklane)
    starszy Samsung RSJ1KSSV z września 2008 też biała emalia, LG- GRP207FVQA także emalia.
    Szklana jest FRS-T24H/DW.
    Obdzwoniłam na śląsku saturny i media markty i nigdzie nie można zobaczyć białego sbs-a. No nic, zostaje w takim razie kupno w ciemno, chyba, że znajdę szczęśliwego posiadacza i dowiem się jeszcze czegoś więcej.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  17. #17

    Domyślnie

    a ten sklep masz gdzies blisko?
    moze u nich da sie pomacac
    http://www.euro.com.pl/lodowki,h2,o4.bhtml

  18. #18

    Domyślnie

    Ja mam białą sbs Samsunga, chyba ten wycofany model...

  19. #19

    Domyślnie

    Wyciagne watek moze ktos zajrzy. Wiem Anetko ze jeszcze nieuzywałas płyty ale ciekawa jestem jak sie sprawuje. Moze ktos ma juz doswiadczenie w tym wzgledzie? prosze o podpowiedz czy warto?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  20. #20

    Domyślnie

    Zapytałam właśnie naszych panów od kuchni, bo poprawiają jedną z szafek. Powiedzieli, że montowlai tylko jedną białą płytę, właśnie tę z Gorneje, byli po jakimś czasie u tych ludzi i nie mieli żadnych zastrzeżeń.
    Plyt indukcyjnych nie trzeba szorować, jak np.płyty gazowej czy elektrycznej, gdy coś się przypali. Myślę, że nic nie powinno się dziać.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony