dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zmiana sterownika na TECH ST-37 plus reg. pok. AURATON 2005

    Witajcie, jestem nowy na forum i rowniez zacząłem swój sezon grzewczy - pierwszy raz w życiu! Posiadam piec eko tech 18 kw duo - taki do kupienia był w casto... Ów kociołek wyposażony jest w sterownik tech st-80. Posiadam domek w systemie kanadyjskim, pow. użytkowa ok 120m. Instalacja z jedną pompą, bojler 120l, jedna pompa, brak zaworu trojdrożnego czy czterodrożnego. Zużycie węgla ok 20-25kg na dobę! Wydaje mi sie ze to troche sporo!!! Dlatego też postawnowiłem zakupić regulator pokojowy Auraton 2005, a że st-80 nie ma możliwości podłaczenia sterownika pokojowego zmuszony byłem zakupic sterownik tech ST-37.
    Z tego co mi w firmie tech powiedziano sterownik pokojowy może odłączyć pompę LUB dmuchawę i podajnik. Dlatego też moje pytanie i prośba o wypowiedz:
    Jak ustawić powyższy sterownik ?? Jaka temp ? Co regulator pokojowy ma wyłączać ? Czy pompę ? Czy może dmuchawę i podajnik ??
    Prawdopodobnie dziś powyższy sprzęt zostanie do mnie dostarczony i zabiorę się za podłączanie! Z góry serdecznie dziękuję !!!

  2. #2

    Domyślnie

    u mnie steruje pracą pomp, dawniej sterował piecem, ale byłu duże skoki temp i potrafił wychłodzić cwu poniżej 30st C
    - Panie doktorze co robić wszyscy się chwalą swoimi wyczynami, a u mnie kiepsko.
    - Też się chwalić.

  3. #3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony