dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Podłoga w karo, szachownica, kwadraciki, pepitka

    Bardzo mi się podoba! Chodzi mi o coś takiego:

    http://decoratorium.blox.pl/resource/viv.jpg

    i o cos takiego:

    http://bi.gazeta.pl/im/0/5734/z5734020X.jpg

    Czy ktoś tak ma? Może w innych kolorach?! Mam do wiatrołapu kupiony beżowy gres, taki raczej ciemnobeżowy i miałam go kłaść po prostu, a teraz sobie myślę, że fajnie by wyglądał z małymi ciemno- albo zgniło-zielonymi kwadracikami, tak jak w pierwszym linku. Komuś może się takowe rzuciły w oczy? Czy mają jakąś 'specjalną' nazwę, określenie? Byłabym taka wdzięczna!

  2. #2

    Domyślnie

    Kasiorek ma tu ogromne doświadczenie ....w dzienniku dużo znajdziesz...

  3. #3

    Domyślnie

    Na pierwszym zdjęciu to VIVES mUgat, ale te małe kwadraciki są czarne a nie zielone, przyznam szczerze, że zielonych nie kojarze w takim połączeniu.
    A takich płytek jak w drugim zdjęciu sama poszukuję w innym wątku
    Wiem , że są dostępne podobne w castoramie, ale niestety nie wiem jaka to firma .

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, tak, oba zdjęcia prezentują czarne i białe płytki, mówiąc o pierwszym przykładzie chodziło mi o wzór (większe+małe kwadraciki). Kolorystyka to mój osobisty wymysł
    Już biegnę do dziennika Kasiorka!

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o chatę Kasiorka: WOW!

  6. #6

    Domyślnie Re: Podłoga w karo, szachownica, kwadraciki, pepitka

    Cytat Napisał Aga-Białystok
    Czy ktoś tak ma? Może w innych kolorach?! Mam do wiatrołapu kupiony beżowy gres, taki raczej ciemnobeżowy i miałam go kłaść po prostu, a teraz sobie myślę, że fajnie by wyglądał z małymi ciemno- albo zgniło-zielonymi kwadracikami, tak jak w pierwszym linku. Komuś może się takowe rzuciły w oczy? Czy mają jakąś 'specjalną' nazwę, określenie? Byłabym taka wdzięczna!
    Te białe z czarnymi kwadracikami nazywa się oktagonalnymi ze względu na liczbę krawędzi i kątów. A na zdjęciu to rzeczywiście Vives Alaska Octagono 31,6x31,6 cm.
    Czarne kwadraciki to Taco Negro 6,7x6,7 cm. Kupuję je do łazienek, kuchni i wiatrołapu, ale zdjęcia z realizacji będę mieć najwcześniej latem.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Tubądzin ma również w swojej ofercie fajne warianty bieli i czerni, np:
    Tower Hill 1, Bond Street 3.
    Są to płytki z kolekcji Zienia London Piccadilly.

    http://www.tubadzin-zien.pl/

  9. #9

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Dziewczyny pilnie poszukuję informacji gdzie i mniej więcej za ile mogę dostać takie biało-czarne płytki podłogowe. Mile widziane w mniejszym formacie. Wygrzebałam jakieś informacje w dzienniku betib, ale te, które ma u siebie ona, są już wycofane z oferty. Bardzo proszę, pomóżcie! Załączam zdjęcie z linku na początku wątku:


    POZDRAWIAM!
    ...

  10. #10

    Domyślnie

    Vives w kolekcjach Mugat i Zola mają takie w swojej ofercie:

    Momocolor Nero (czarne za 1m2 77 zł, wymiary 20 na 20 cm)
    i Monocolor Alaska (białe za 1m2 65 zł, wym. 20 na 20 cm)

    pozdrawiam
    "szlag was trafia", nie szlak

    szlak(ą) to ja mogę trafiać, pod 100letnią podłogą mam kilka ton... to się podzielę swoją drogą ponoć REWELACYJNY izolator...(?)

  11. #11

    Domyślnie

    Dziękuję pepitka za tak szybką odpowiedź! Bardzo spodobały mi się te płytki! Dokładnie o coś takiego mi chodziło POZDRAWIAM!
    ...

  12. #12

    Domyślnie

    Do usług
    "szlag was trafia", nie szlak

    szlak(ą) to ja mogę trafiać, pod 100letnią podłogą mam kilka ton... to się podzielę swoją drogą ponoć REWELACYJNY izolator...(?)

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    A orientujecie się czy jest coś w rozmiarze minimum 30x30? Ale nie więcej niz 45x45. Na dodatek ma być na wysoki połysk.
    Proszę o pomoc!

  15. #15

    Domyślnie

    Znalazłam czarne i białe płytki (nie oktagonalne) o wymiarach 40x40 cm. Imola Carioca:
    Carioca 40N i 40W za 82zł/m2

    Tylko nie wiem, jak z ich połyskiem.
    "szlag was trafia", nie szlak

    szlak(ą) to ja mogę trafiać, pod 100letnią podłogą mam kilka ton... to się podzielę swoją drogą ponoć REWELACYJNY izolator...(?)

  16. #16

    Domyślnie

    pepitka zgodnie z Twoimi wskazówkami zamówiłam płytki Vives Monocolor. Dostawa ZA 13 dni. Zobaczymy, co z tego będzie
    POZDRAWIAM
    ...

  17. #17

    Domyślnie

    KamillaDeMon gres szkliwiony o wymiarach 31,6x31,6 ma w swojej ofercie LEROY MERLIN. Jest to gres KRYPTON CLOWN m. in. w kolorze białym, czarnym, waniliowym, liliowym. Natknęłam się na niego, gdy poszukiwałam swojego w mniejszym rozmiarze i matowego Zajrzyj tutaj:

    http://www.leroymerlin.pl/produkty/g...chCat=produkty

    http://www.leroymerlin.pl/produkty/g...chCat=produkty

    POZDRAWIAM!
    ...

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anndziat

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poland
    Kod pocztowy
    62-840
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    urządzam łazienkę i zabrakło mi 11 sztuk płytek vives mugat blanko,
    może komuś zostało?

    Pozdrawiam, Ania

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jestemola

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-437
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, poszukuję czarnych i białych kafli podłogowych. Optymalnie 20x20. Coś tańszego niż vives monocolor. Tubądzin pastele odpadaja.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony