dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie jaka fuga do czarno-białęj podłogi; biała, czarna, szara?

    Potrzebuję pomocy przy wyborze koloru fugi. W holu i w dolnej łazience na podłodze ma być czarno-biała szachownica ułożona w karo. W holu płytki większe, w łazience mniejsze. Wybrałam płytki vives alaska i vives negro. Dokładnie takie



    W górnych łazienkach też będą płytki czarno białe, z tym że oktagonalne z małymi czarnymi kwadracikami (też vives)

    Fugę chciałabym epoksydową mapei albo kerakoll, ale mam problem z doborem koloru fug. Jaka wybrać do szachownicy a jaką do oktagonalnych? Załączam trze zdjęcia - na pierwszym wydaje mi się że fuga jest białą, na drugim jasnoszara, na trzecim czarna albo grafitowa. Jeśli chodzi o oktagonalne to biała mi się podoba choć ale zaciera się rysunek kafli, a przede wszystkim boję się że jak się wybrudzi to będzie nie do umycia, czarna wydaje mi się zbyt ostra, a przy szarej mam wątpliwości co do wprowadzenia trzeciego koloru. W przypadku szachownicy mam identyczne wątpliwości. Pomóżcie proszę.




    Ostatnio edytowane przez maksimini ; 17-09-2015 o 21:42

  2. #2

    Domyślnie

    Do karo zdecydowanie dałabym czarną, do oktagonalnych chyba tę jasno szarą lub białą, bo czarna robi według mnie za bardzo graficzny efekt. Wydaje mi się, że fugi epoksydowe nie przyjmują brudu i da się je domyć, więc jeśli tak jest to chyba zaryzykowałabym białą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony