Witam!

Mam dylemat dotyczący montażu baterii wannowej 3-otworowej. Wygląda to tak, że chcę zainstalować taką baterię w ściance (poziomej) tuż obok wanny. Podejrzewam, że najbardziej narażonym na uszkodzenia może być wąż od słuchawki. Chciałbym mieć możliwość z czasem wymiany takiego węża. Widziałem tutaj na forum różne propozycje rewizji ale nie do tego dążę. Dowiedziałem się od jednego z dystrybutorów, że można zastosować sposób z wykorzystaniem wanny jako specyficznej "rewizji". Chodzi o to, że wpierw robi się płytki wokół wanny, montuje baterię i na końcu "wpuszcza" się wannę którą uszczelnia się od strony płytek np. silikonem i z czasem można tą wannę z powrotem unieść dzięki zastosowaniu "magicznej elastycznej szybkozłączki" po stronie syfonu wannowego.
Czy ktoś może mi wyjaśnić (podać przykład) co to jest ta "szybkozłączka"? Zakładam, że to musi być coś takiego co muszę albo zamontować do syfonu przed opuszczeniem wanny (jakiś elastyczny wąż do odprowadzania wody?) albo coś na zasadzie: wymierzonego (spasowanego) i na sztywno umocowanego w podłożu jakiegoś właśnie "szybkozłącza" w które przy opuszczaniu wanny wejdzie jakiś element z syfonu.