dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 131 z 131
Pokaż wyniki od 2.601 do 2.617 z 2617
  1. #2601

    Domyślnie

    damianw3, jakiej płytki użyłeś na elewacji?
    Ostatnio edytowane przez siuta9 ; 30-08-2016 o 13:02

  2. #2602

    Domyślnie

    Praktyczny w świętokrzyskim

    ścianka kolankowa podniesiona o jednego pustaka z 100 na 125cm w zamian tego parę centymetrów dodałem do okapu
    balkon głębokość 120 do barierki 110 spokojnie mieści się tam suszarka z praniem
    garażu nie budowałem był doklejony z boku domu docelowo ma być to osobny budynek
    elewacja kolor to baza / tynk silikonowy CT 74 Ceresit,
    płytki pod podciągami to - rustykalna Krem Cerrada kupiona po zimowej wyprzedaży w mrówce po 16/m2 fuga szara nie kłaść w kolorze karmelu dużo drapania
    cokoły też płytki klinkierowe cerrad kolor elewacja szara, fuga tytan
    drewno widać po sękach że to sosna z castoramy
    podbitka plastikowa kolor złoty dąb
    dachówka creaton - domino

    wewnątrz zmiany to już według własnych upodobań u góry trzy sypialnie jedna z garderobą pralnia z prysznicem i łazienka z wanną
    na dole zlikwidowany gabinet a w zamian tego jest moja oaza spokoju czyli kotłownia na paliwo stałe, wejście z pomieszczenia gospodarczego
    kuchnia- zlikwidowane małe okno, duże zmniejszone do standardowych rozmiarów, od jadalni jest odłączona przez taką małą pół-wyspę
    między salonem a wiatrołapem zrobiona jest wnęka pod zabudowaną szafę
    zmian więcej nie było

    mieszka się fajnie no już ponad rok, sama budowa zajęła 3 lata systemem zrobię wszystko sam (no prawie)

  3. #2603

    Domyślnie

    Damian czy nie ma możliwości aby piec na paliwo stałe zmieścił się w normalnie zaplanowanej kotłowni? Czy konieczne jest ulokowanie go w planowanym gabinecie? Gdzie wybudowales swój dom? My planujemy budowę, woj. dolnośląskie. Pozdrawiam

  4. #2604

    Domyślnie

    oryginalna kotłownia miała około 5 m^2
    teraz jest tam regalik 80x40, druga lodówka (okazjonalnie coś chłodzić) i worek na segregowane śmieci no i tyle piec na pewno nie wejdzie chyba że gazowy.

    ale jak się ktoś uprze, niech nie zapomina o tym że opał trzeba składować na zewnątrz i trzeba zamontować super szczelne drzwi oddzielające kotłownie od domu żeby żaden dymek się nie rozchodził, no i jakoś to będzie.

    mi nie zależało na gabinecie dlatego jest tam kotłownia,
    ostatecznie mogłem i kopać piwnicę ale to kasa

  5. #2605
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pikuś26

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Żerków
    Kod pocztowy
    63-210
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga979 Zobacz post
    Witam
    Koło Swarzędza (wielkopolska)
    Pozdrawiam
    Czy istniałaby możliwość obejrzenia u Was tego domu. Jesteśmy z mężem zdecydowani na ten projekt, ale fajnie byłoby zobaczyć jak wygląda "na żywo"

    Ewentualnie czy ktoś z forumowiczów jest w trakcie lub po zakończeniu budowy w woj. wielkopolskim i pozwoliłby na obejrzenie PRAKTYCZNEGO?

    Bardzo proszę o odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez Pikuś26 ; 17-10-2016 o 11:39

  6. #2606
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    izkaus

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    55-002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Moze ktos kto buduje praktycznego bylby tak mily i podeslal fotki??? jak to wszysto wyglada.
    jaki jest koszt budowy domu stan deweloperski.
    polecicie jakies firmy budowlane ? wroclaw i okolice

  7. #2607

    Domyślnie

    Jestem zainteresowany zmianami w projekcie które wprowadziliscie. Jestem na etapie wyboru projektu i bardzo mi się podoba ten domek. Prosiłbym o jakieś rzuty zmian które zrobiliście i jakieś zdjęcia z realizacji. Będę bardzo wdzięczny dziękuję z gory [email protected]

  8. #2608

    Domyślnie

    Sojerr i jak tam wasza decyzja? Budujecie? My wciąż czekamy na pozwolenie...

  9. #2609

    Domyślnie

    Zapraszam do dołączenia do grupy inwestorów i zainteresowanych budową Domów z wizją https://www.facebook.com/groups/359752787749991/

  10. #2610

    Domyślnie

    WItam!
    Czy ktoś z Was wybudował praktycznego z zabudowanym cieniołapem od wejścia (wydłużony przód do filaru) i z balkonem?
    Jestem ciekaw jak by to wyglądało...
    Pozdrawiam!

  11. #2611

    Domyślnie

    Proszę również o wycenę praktycznego 4a,
    bardzo mi się podoba ten projekt...
    mój email [email protected]
    Byłbym ogromnie wdzięczny...
    Pozdrawiam!

  12. #2612
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Konto zawieszone

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Pleszew
    Kod pocztowy
    63-300
    Posty
    20

    Domyślnie

    Dobry wieczór,

    Realizowaliśmy ten projekt w Strzelinie w ubiegłym roku. Stan surowy zamknięty kosztował 290.000,00 PLN netto. Budynek został posadowiony na płycie fundamentowej wraz z instalacją ogrzewania podłogowego. Jest to kolejny z linii projektów "Praktyczny" które mieliśmy przyjemność zrealizować.

  13. #2613
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewa1964

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Złoczew
    Kod pocztowy
    98-270
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się praktyczne porady odnośnie budowy Praktycznego. Planuję budowę Praktycznego 2, chciałabym zadać kilka pytań odnośnie praktycznej eksploatacji budynku. czy jest możliwość telefonicznego kontaktu? Jeśli tak to poproszę o wiadomość na maila: [email protected]

  14. #2614
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Koziki

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Niebawem ruszamy z budową Praktycznego 4a. Czy jest ktoś, kto zdecydował się na jasne okna - wręcz sosnowe? Ciekawa jestem jak wygląda taki Praktyczny.

  15. #2615

  16. #2616

    Domyślnie

    Dzień dobry.

    Jestem z Białorusi
    Chcę zbudować dom, ale nie mam możliwość przedpłaty project.
    Może ktoś ma kopię projekt domu praktyczny 3a lub praktyczny 3/

    Bardzo dziękuję o pomoc.
    [email protected]

  17. #2617

    Domyślnie

    Hej jestesmy z Wroclawia i zdecydowalismy sie na praktyczny 4a, czy bylaby mozliwosc obejrzenia domu a jesli to zbyt smiala prosba to czy moglibysmy prosic o jakies foty? Glownie interesuje nas parter salon i kuchnia oraz taras.
    Zdecydowaliscie sie na zadaszenie tarasu bo my o tym myslimy. Pozdrawiam

Strona 131 z 131

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony