dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Domek pod lasem- adaptacja poddasza, rozbudowa domu.

    Witam!
    Przeglądam to forum od dawna i bardzo lubię podpatrywac jak spełniają się czyjeś marzenia. Piekne domy, wnetrza...
    Po wielu debatach, poszukiwaniu rozwiązań, zastanawianiu się nad kupnem domu, mieszkania, budową postanowilismy nie szukac daleko i skorzystac z tego co juz mamy, a mianowicie domu, który kilka lat temu darowała nam babcia. Częśc domu na parterze bedzie nalezala do babci, a czesc do nas.
    W domu (zdjecia zalacze ponizej) planujemy zrobic niewielka dobodowke, aby uzyskac hol, wc i skrytke (garderobe) na parterze oraz osobne wejscie do piwnicy. Ze stanu obecnegona parterze bedzie do nas nalezal duzy pokoj okolo25m2 i drugi pokoj okolo 12m2 oraz klatka schodowa na strych, ktory chcemy adaptowac. Wszystkie wymiary bede miala dopiero jak bede w PL.
    Na poddaszu chcielibysmy uzyskac chociaz 3 pokoje i lazienke. To takie minimum, ale im wiecej tym lepiej. Nie wiemy na dzien dzisiejszy czy bedzie trzeba podnosic sciane kolankowa, mam nadzieje, ze nie bedzie to konieczne do uzyskania porecznych pomieszczen, wiadomo duzo wieksze koszty, bo trzeba by zrywac caly dach i duzo wiecej pracy.
    Oczywiscie w naszym "mieszkaniu" chcemy zalozyc wlasne CO, licznik na prad i wode.
    Dolaczam fotki domu w stanie obecnym (prawie-maj 2009) Bede wdzieczna za sugestie, pomysly. Nie bardzo wiem jak zorganizowac front domu, tzn lukarny. Wszystko zalezy jeszcze od architekta, ktory powie co mozna, a co nie. No i czas... papierologia przed nami.
    Mam nadzieje, ze wszystko powiedzie sie dobrze i za jakis czas bedziemy cieszyc sie slicznym domkiem jakie tutaj ogladalam. Oczywiscie nie moge sie doczekac tego calego urzadzania wewnatrz Jak tylko napotykam cos co mi sie spodoba to kupuje z mysla o naszym przyszlym kąciku.
    Pozdrawiam wszystkich tutaj zaglądających


    Ostatnio edytowane przez gosia.piotrek ; 29-06-2010 o 17:55

  2. #2

    Domyślnie

    Hej Gosia. Witam w gronie przebudowujących. Będę podgladać
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj Bea7777. Sporo jeszcze przede mna zanim zacznie się wlasciwa robota. Wszystkie pozwolenia itp. ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam i zagladam do Ciebie

  4. #4

    Domyślnie

    Trzymam kciuki i na pewno będę zaglądac. Z przebudowy takich domków czasem wychodzą prawdziwe cacuszka

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje! Mam nadzieje, ze cos fajnego z tego wyjdzie. W oczekiwaniu na wyjazd do Pl i łatwienie dokumentow podgladam domy forumowiczow, szukam pomyslow. Domek bedzie prosty, z zewnatrz wiele sie nie zmieni (chyba ze bedziemy musieli podnosic calkowicie dach). Na pewno bedzie nowa elewacja, cos w kolorze zóltym, okna plastikowe, ale na zewnatrz cos ala bordo, albo orzech, złoty dąb- jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu. Bede tu zamieszczac jesli znajde cos co mi sie spodoba- bede miala gdzie zagladac, zeby nie zapomniec hehe.

  6. #6

    Domyślnie

    No, no no domek niczego sobie bardzo fajny.A więc witamy serdecznie w gronie przebudowujących.Z niecierpliwością czekamy na kolejne fotki.Życzymy powodzenia i szybkich postepów w budowie. Pozdrawiamy

    http://forum.muratordom.pl/nasza-roz...mu,t176550.htm

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony