dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie Łóżko z wysuwanym drugim materacem

    W koncu muszę podjąc decyzję i kupic synkowi lożko. I pojawia się problem: domek mały, więc jak ktos do nas zjedzie będzie musial spac w pokoju synka lub w salonie. Chcemy więc do pokoju synka kupic lóżko z wysuwanym materacem, lub jakies duze łożko (140 cm). Co będzie wygodniejsze? Szerokie lożko zmiesci się, ale zajmie sporą częśc malego pokoju (12m). Pomyslalam więc, że moze ikea hermes (roklada się) lub ikea odda (wysuwa się). Co będzie wygodniejsze? Marzy mi się też szuflada na dodatkowe posciele). A może fajnie, jak dziecko ma szerokie łożko? Nawet, jesli zajmuje sporo miejsca? Obawiam się, że mlody nie bedzie chcial skladac poscieli, więc na duzym łożku ladnie by posciel zascielił i posprzątane (sama nie ciepię skladac wersalki i po to się buduję, zeby sypialnię miec) A jeśli łóżka to co polecacie (najlepiej z szufladą ale nie na kolkach).??

  2. #2

    Domyślnie

    Ja córce kupiłam własnie Hemnesa. Już planuje, kogo bedzie zapraszać na noc

  3. #3

    Domyślnie

    Iva, kupilas bialego czy czarnego hermesa? Mi to łóżko tak średnio się podoba (wysokie jest). A co z materacem? Masz dwa czy jeden skladany?

  4. #4

    Domyślnie

    Kupiłam białe, bo dla dziewczynki. Jeszcze jest w kartonach ,a nad materacem cały czas myślę ,ale raczej kupię dwa. Tommebel ma chyba też jakiś model z dodatkowym spaniem.

  5. #5

    Domyślnie

    A może coś takiego-dla gości a dla syna zwykłe z szufladami na pościel , o których pisałaś.

  6. #6

    Domyślnie

    Super, ale w małym pokoju to się chyba nie uda. Ale bardzo mi się podoba.

  7. #7

    Domyślnie ŁOZko podwójne jednopoziomowe wysuwane

    Poszukuję sklepu, w ktorym moglabym obejrzec takie łóżko, ewentualnie szukam kogos, kto to łóżko ma: http://www.pietrus.pl/index.php?page...kt_karol&id=45 Zastanawiam się też nad sofą beddinga Murbo (ikea): http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59874368 Potrzebuję łóżka dla dziecka, ale musi to byc wygodne, bo pewnie jeszcze nieraz sie zdarzy, ze z dzieckiem ktos z nas będzie spal. Pokoik malutki, dlatego na stale duze łóżko byloby niewygodne, stąd moje poszukiwania czegos, co da sie zlozyc. To pierwsze lozko mozna kupic przez net, ale wczesniej wolalabym je zobaczyc, dotknąc, usiąść... Niestety nie dogadalam się meilowo z producentem a na stronie dystrybutorzy nie bardzo aktualni (dzwonilam do 3 sklepow- Kalisz i Poznań i niestety nie ma tam tych lozek).

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A nie łatwiej kupić dmuchany materac?

  9. #9

    Domyślnie

    http://www.meble.vox.pl/kolekcje-meb...00x90-cm,2132/

    http://www.meble.vox.pl/kolekcje-meb...pw/kanapa,234/

    coś takiego może?

    (w kolekcji modern jest dodatkowo ładna szaro-beżowa kolorystyka łóżka, )

  10. #10

    Domyślnie

    Ten vox ze wszystkim jednak trochę drogi, choc tez bralismy go pod uwagę.Poza tym wolalabym cos na jednym poziomie.

  11. #11

    Domyślnie

    podobne wysuwane, co vox, ma też ikea - Hemnes - ale to chyba też jest na dwóch poziomach..

  12. #12

    Domyślnie

    Hermes z kolei nie bardzo nam sie podoba. Moim zdaniem nie pasuje do pokoju chlopaka.

  13. #13
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  14. #14

    Domyślnie

    niestety vox ma te swoje ceny
    pochwal się jeśli znajdziesz takie które Ci odpowiada i jest w przystępnej cenie

  15. #15

    Domyślnie

    Może cos podpowiecie? Wlasciwie juz mialam zamawic łóżko wysuwane dwuosobowe Karol od Piętusa, ale okazuje się, ze nie bardzo odpowiada mi wymiarami. Ma 147x180 lub 157x190 (oczywiscie po jego rozlozeniu). Mąz jest za opcją nr 2, bo uważa, ze łóżko do podwojnego będzie rozkladane sporadcznie, ja natomiast uwazam, ze często... Z kolei, jak będzie to większe, to między rozlozoym lozkiem a biurkiem ledwie zmiesci się krzeslo, nie mowiąc juz o przemieszczaniu się, bo takiej mozliwosci nie będzie. Juz zastanawiam się, czy nie kupic zwyklego lozka o szer. 120x200, ale czy w razie potrzeby zmieszczą się na nim dwe osoby?

  16. #16

    Domyślnie

    120 cm to liczy się na dwie siedzące przy stole osobo-krzesła, a śpiące to dopiero... Mnie też bardzo podobał się hermens, ale za wysoki jest

  17. #17

    Domyślnie

    To na śpiące ile się liczy? Jeszcze do niedawna na lozku 140 x200 spalismy w trojkę i wysypialismy się . Teraz, kiedy mlody waży ponad 20 kg i mierzy już ponad metr, tak wygodnie nie jest.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Będąc młodym małżeństwem spaliśmy na wersalce o szerokości ok 120 cm i dało się wytrzymać. Ale czy to higieniczne, żeby ktoś obcy z dzieckiem w pościeli spał? Ja bym optowała za wysuwanym. Wysuwasz tylko do spania.
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony