dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 61
  1. #1

    Domyślnie MEGA 1000 Materiały budowlane

    Witam
    Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług firmy Mega 1000. Znalazłem ich ofertę na allegro ale przed dostawą towaru chcą wpłaty pieniędzy na konto.
    Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Mega1000 3 komentarze, konto zawieszone, brak aukcji.....
    Napewno taki login?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem jak to teraz wygląda, ale w w październikeu 2008 zakupiłem u NICH wełne ROCKWOOL. Też wymagana była wpłata za cały towar i po dwóch tygodniach dojechał transport 3 palet. Przy zamówieniu dostałem fakture PRO-FORMA, po dostawie faktura doszła pocztą. U MNIE wszystko było OK

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    podejrzewam, że chodzi Ci o ta firme:
    mega-wro-dociepl

    I zapewne zamawiasz coś, co oni zamierzają wysłać do Ciebie prosto z fabryki a nie swoim samochodem, dlatego nie masz możliwości zapłaty kierowcy, bo dla nich to obcy kierowca.[/url]
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie odp

    Konkretnie chodzi mi i tą firmę: http://www.allegro.pl/item873459349_...por_cegly.html


    Trochę się boję wpłacic całośc. Może spróbuje zamówic jeden transport jak będzie ok to dopiero następne.

    Na razie dziękuję za odpowiedzi i proszę o więcej.

    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Niaka

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    136
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    U mnie ta firma robiła elewację. Naprawdę moge polecić. Młody szef, nie robi żadnych problemów. Jak spartolili parapety, to bez problemów wymieniali (porysowali mi je). Brałam od nich tynk silikonowy.Polecam.
    "Niektórzy ludzie uważają, że luksus jest przeciwieństwem biedy. Ale tak nie jest. Jest przeciwieństwem wulgarności" Coco Chanel

  7. #7

    Domyślnie

    Firma OK. W 2009 roku 45m3 styro Lambda 031 Swisspora. Pełna przedpłata, po kilku dniach dostawa materiału na budowę. Dodatkowo cena była bardzo OK.

  8. #8

    Domyślnie odp.

    Dziękuję za odpowiedzi.
    Czekam jeszcze na ostateczna wycenę materiałów i chyba zrobię jak napisałem wyżej. Najpierw część dostawy z mniejszą przedpłatą później jak wszystko będzie ok dalsze zamówienia.
    Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam Marcin
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    hej
    zajrzyj jeszcze na grupę wrocławską. Na pewno są ludziska, którzy z nimi handlowali.

    100% przedpłaty na konto to przy dużych transportach z allegro normalka. Ja swoją wełnę i styropian kupowałem u kilku ludzi z allegro i też była przedpłata na konto.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    player_pl

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja jestem z Wrocławia i kupowałem u nich trzy razy styropian SWISSPOR. Także płaciłem przedpłatę 100%. Wszystko było ok, dostawy terminowe. Dostawa była prosto z fabryki.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał jslawek
    Nie wiem jak to teraz wygląda, ale w w październikeu 2008 zakupiłem u NICH wełne ROCKWOOL. Też wymagana była wpłata za cały towar i po dwóch tygodniach dojechał transport 3 palet. Przy zamówieniu dostałem fakture PRO-FORMA, po dostawie faktura doszła pocztą. U MNIE wszystko było OK
    Ja w podobnym terminie brałem styropian na cały dom (podłogi, elewacje, fundament) i wszystko było ok.

    Tynk silikonowy też z ich własnej mieszalni - w bardzo dobrej cenie i dowolnym, wybranym kolorze oraz grubości ziarna - nawet gdy potrzebowałem dokupić 1 wiaderko (bo się fachowcy bali, że zabraknie) to nie było żadnego problemu - w ciągu tygodnia było do odbioru, bo musieli ściągnąć dla mnie specjalną "bazę".
    Oczywiście okazało się, że Panowie z Mega mieli rację i tynku zostało mi niecałe 2 wiaderka (po tym widać, że mają sporą praktykę i potrafią dobrać precyzyjnie ilość).

    Marmolit na fundament także od nich.

    Z tego co się wtedy dowiadywałem od lat wykonują docieplenia w Oławie, Wrocławiu i okolicach - dlatego mają świetne ceny materiałów prosto z fabryk oraz własną mieszalnię tynków.

  12. #12

    Domyślnie

    witam
    dziękuję za odpowiedzi.
    Zapłaciłem przedpłatą, trochę problemów robili z transportem bo chcieli sobie połączyć z jakimiś transportami powrotnymi z Krakowa ale znalazłem na giełdzie transportowej tańszy transport i gość z Mega1000 już sam umówił się z szefem kierowców. Poza tym małym zgrzytem wszystko ok, również ceny, Mogę natomiast bardzo polecić handlowca z MEGA100 zajmującego się pokryciami dachowymi. miły rzeczowy kontakt, szybka wycena i dostawa tak jak była umówiona.
    Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi. Myślę że można zakończyć wątek lub zostawić może ktoś będzie szukał wiadomości na temat tej firmy.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  13. #13

    Domyślnie

    Chciałabym poprosić o opinie na temat tynku silikonowego Mega 1000. Chcieliśmy kupić tylko styropian w firmie, ale zaproponowano nam całościową ofertę łącznie z tynkiem w bardzo atrakcyjnej cenie. Boję się jednak zdecydować na tynk, o którym nic nie słyszałam i nie widziałam w żadnym sklepie. A jeszcze do tego wybrać kolor przez Internet. Może ktoś wrzuci jakąś opinię?
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toskus

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    wrocław
    Kod pocztowy
    55-093
    Posty
    3

    Domyślnie Uwaga-

    Ja jestem strasznie nie zadowolony z tej firmy. Nie wiem czy ktoś był w ogóle u nich w tzw. Biurze. Jeden wielki bałagan i do tego bardzo nie miły zapach! Nie mili pracownicy tak jak inni pisali problemy z transportem, bardzo ale to bardzo nie uprzejmy pan wojtek na którego radził bym uważać w tej firmie. Na poczatku wszystko ładnie i pieknie a potem szkoda gadać... Pewnie duzo osób już sie przekonało. Teraz naprawdę jest tyle firm iz człowiek może wybierać tylko warto poinformowac innych od kanciarzy! Nie polecam tej firmy!

  15. #15

    Domyślnie

    3 posty na forum i 3x krytyka tej firmy...konkurencja?

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar nika78
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    ja brałam od nich cały system docieplenia z tynkiem silikonowym, transport bez zarzutu, wszystko szybko i sprawnie, no i taniej niż gdziekolwiek indziej nawet doliczając transport do Gdańska

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Gannia
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    448
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    brałam od nich okna dachowe w zeszłym miesiącu
    Mogę tylko pochwalić fachowość, doradztwo i szybkość dostawy
    Wielka Improwizacja
    komentujcie!
    działka na sprzedaż w Długiej Szlacheckiej, gm Halinów (mazowieckie)! Zainteresowanych zapraszam na prv

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    witam
    dziękuję za odpowiedzi.
    Zapłaciłem przedpłatą, trochę problemów robili z transportem bo chcieli sobie połączyć z jakimiś transportami powrotnymi z Krakowa ale znalazłem na giełdzie transportowej tańszy transport i gość z Mega1000 już sam umówił się z szefem kierowców. Poza tym małym zgrzytem wszystko ok, również ceny, Mogę natomiast bardzo polecić handlowca z MEGA100 zajmującego się pokryciami dachowymi. miły rzeczowy kontakt, szybka wycena i dostawa tak jak była umówiona.
    Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi. Myślę że można zakończyć wątek lub zostawić może ktoś będzie szukał wiadomości na temat tej firmy.
    Z jakiej gieldy transportowej skorzystale?
    Dzieki
    Pozdr

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Obstawiam ze z tej, chyba jedyna w PL? TRANS
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #20

    Domyślnie

    kupowałam u nich polistyren do izolacji fundamentów., Cena dobra dostawa było w ciągu 2 dni. polecam ta firmę.

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony