dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 61
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Czy dyskusja tyczy się tej firmy :

    http://allegro.pl/show_user.php?uid=13417431

    lub

    http://www.mega1000.pl/

    Chce u nich zamówić kominy ale żądają przedpłaty całość! To trochę śmierdząca sprawa.
    Nigdy nie płacę za towar którego na oczy nawet nie widziałem.
    Ostatnio edytowane przez fenix2 ; 24-09-2010 o 11:42
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    wygląda że tak (tylko że oddział opole a nie Wrocław) - link do aukcji allegro przeniesiony do archiwum - ale wszystko da się znaleźć http://archiwumallegro.pl/thermopor_...873459349.html

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Czyli firma uczciwa ? Tu jeszcze link do strony www http://www.mega1000.pl/


    Zakupiłem i wszystko przebiegło bezproblemowo.
    Ostatnio edytowane przez fenix2 ; 06-10-2010 o 12:52
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lokom

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mega 1000 to porażka. Dla waszego dobra nie korzystać!!!!transport idzie 2 tyg. Przy dobrych wiatrach, faktura 3 tyg. Czekania...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mnie kompletnie zignorowali jako klienta. Jak zadzwoniłam z pytaniem o transport (napisali w aukcji Allegro, że cała Polska), to powiedzieli, że takich informacji nie udzielają przez telefon i kazali wypełnić formularz który publikują na swojej stronie internetowej i odesłać. Problem w tym, że nie podali e-maila na jaki trzeba było odesłać. Przeszukałam stronę i odesłałam na pierwszy jaki znalazłam, z prośbą o przekazanie do właściwego działu. Nikt mi nie odpisał.

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Formularz wysyła się ze strony automatycznie nie wpisujesz żadnego maila.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie, ja musiałam formularz ściągnąć na kompa w formie xls.
    Tak wyglądało to na ich stronie - był to skrót do pliku a nie aktywnego formularza w php.


    W ten sposób stracili klienta na kilka tysięcy złotych.

  8. #28

    Domyślnie

    z transportem trzeba u nich uważać. Chciałem kupić u nich wełnę, na stronie internetowej jest jakaś wzmianka że rozmawia się o tym indywidualnie więc dzwonię tam (cena wełny faktycznie ok):
    1 rozmowa - odbiera pani po zadaniu pytania mam czekać, po ok 7 minutach czekania rozłączyłem się
    2 rozmowa - odbiera pan w dość mało uprzejmy sposób dostaje informację że na internecie jest wszystko a on o niczym nie wie
    3 rozmowa - mam wypełnić formularz i będzie ok
    4 rozmowa - w trakcie tej rozmowy już przez łącza chyba dawałem informację o podwyższonym ciśnieniu. Dowiedziałem się że jak chcę wełnę do Łodzi to najlepiej jak odbiorę ją sam (z Opola) ponieważ transport jest drogi i przestanie się to opłacać. Podziękowałem i zamówiłem w składzie na miejscu po cenie z allegro 300 m2 Isovera SuperMaty.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    lelelek - prawie identycznie jak u mnie - niby maja dostawy cały kraj, ale pod warunkiem jak sam sobie odbierzesz. Innymi słowy to lokalna hurtownia, a na Allegro ściemniają.

  10. #30

    Domyślnie

    Nie chcę ich usprawiedliwiać ale jest tak: nie wiem czy są lokalną hurtownią czy nie, mają za to umowy z producentami materiałów budowlanych a transport oferują na cały kraj bo korzystają z giełdy transportowej na której szukają wolnych frachtów.Jeżeli nie znajdują wolnego samochodu to klient czeka aż się znajdzie. Wiem to bo zwodzili mnie kilka-kilkanaście dni z transportem, jak sam na giełdzie znalazłem transport to załadowali mi ceramikę z fabryki i przyjechała do razu. Dodatkowo okazało się że transport znaleziony przeze mnie jest tańszy więc nie oddali mi pieniędzy (gdyby było drożej to chcieli oddać kwotę transportu który mieli ustalony) tylko zapłacili i zyskali kilka złotych. Rozumiem że transport (kurs) niepełnego samochodu może faktycznie być mało rentowny na dłuższej trasie. Równocześnie potwierdzam swój poprzedni wpis. ogólnie jestem zadowolony.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chciałam zamawiać dwa pełne dostawcze samochody. A na pytanie o cenę transportu zostało skwitowane - "to drogo wyjdzie" a potem "proszę wypełnić formularz". Baaardzo konkretnie, nie ma co.

  12. #32

    Domyślnie

    Wszystko było by ok, jak by koszt transportu był z góry ustalony i podany. Dzisiaj jest sytuacja, gdzie widzimy niby niskie ceny na pytanie o transport słyszymy wypełnij formularz i będzie ok, po dalszych męczeniach przyjedź sobie sam, no i wpłać oczywiście z góry. Na łódzkim rynku płacenie z góry za okna, niby w pewnych fabrykach, niektórym się do dzisiaj odbija.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    gdyby udalo sie znalezc rozwiazanie programistyczne dla sklepow interentowych ktore jest w stanie samo policzyc cene transportu i tak poukladac zamowienie, zeby zminimalizowac koszty transportu - podejrzewam ze staloby sie monopolista na rynku. Logistyka jest trudna w tym przypadku, jest tak wiele zmiennych, ze nie sposob jest to zautomayzowac.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    taki problem powiedzieć - sprawdzę koszty transportu (a wydaje mi sie, ze każda większa hurtownia z reguły posiada samochody dostawcze z HDS) i za chwilę oddzwonię. Wpisuje się następnie trasę do google maps, wiadomo ile to jest km, przemnaża się stawkę razy km i wychodzi wartość transportu. I oddzwania się do klienta.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    taki problem powiedzieć - sprawdzę koszty transportu (a wydaje mi sie, ze każda większa hurtownia z reguły posiada samochody dostawcze z HDS) i za chwilę oddzwonię. Wpisuje się następnie trasę do google maps, wiadomo ile to jest km, przemnaża się stawkę razy km i wychodzi wartość transportu. I oddzwania się do klienta.
    Może bym się i zgodził jednak taniej jest nie mieć samochodu i korzystać z usługi. Wiąże się to oczywiście z tym że nie można podać ceny transportu którą najpierw trzeba ustalić z inną firmą dopiero po "zakupie" u nich towaru. Dowód. Proszę bardzo. Jeżeli firma znajduje się we Wrocławiu, fabryka jest w Katowicach a towar ma jechać do Krakowa lepiej i taniej jest znaleźć pusty samochód na trasie Katowice Kraków niż puścić auto z Wrocławia przez Katowice do Krakowa i z powrotem do Wrocławia. Jedynym minusem jest właśnie niewiadoma transportu. Jeżeli odpowiada wam cena towaru w tej firmie sami zapytajcie o cenę transportu na giełdzie transportowej.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Chwila - jeśli ktoś daje ogłoszenie na Allegro o sprzedaży silikatów (nota bene fabrykę mają pod nosem) na całą Polskę, to chyba powinien mieć obczajony pomysł na transport, zwłaszcza, że w aukcji odbiór osobisty jest alternatywą - jedną z kilku i wyraźnie piszą, że proszą o kontakt przed zakupem.
    I jak człowiek się grzecznie kontaktuje to go olewają.

    Nie ma obowiązku kupowania u nich i znalazłam inną hurtownię. A obsługę klienta w Mega1000 oceniam na 1.

  17. #37

    Domyślnie

    Jak napisałem parę postów wyżej NIE CHCĘ ICH BRONIĆ.Nie chcieli zarobić na Twoim zleceniu to nie, ich sprawa. Ja piszę o tym co mnie spotkało przy zamawianiu moich materiałów.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  18. #38

    Domyślnie

    Hejka Zamawiałem 2 pełne zestawy 40 palet max z dowozem 175 km oraz rozładunkiem wyszło mi 2,03zł za sztukę i nie było żadnych problemów. wyznaczyłem sobie termin na ok 22-11 a dziś przyszła dostawa.Po co dzwonić jak wszystko masz napisane w meilu. Oceniam spólke na 10 bo wszytsko sprawinie szybko i bezproblemowo I Tanioooo. polecam, Jak coś to mam namiar na kierowce jeździ na trasie Tarnów- Bełchatów
    Ostatnio edytowane przez Michał82 ; 24-11-2011 o 21:33

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar slavik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Krasnystaw
    Kod pocztowy
    22-300
    Posty
    56

    Domyślnie Materiały na strop Teriwa

    Witam.
    Chcę u nich zamówić belki i pustaki stropowe Teriwa. Do tego kuszące są też ceny innych materiałów (m.in. bloczków fundamentowych). Czy ktoś zamawiał te materiały? Jak z jakością? Czy niska cena = niska jakość? Trochę się obawiam jak nie mogę pomacać, a i producenta nie znam (w sumie nie zapytałem) Teraz czekam na wycenę, zobaczymy jak to z transportem wyjdzie (woj. lubelskie)

  20. #40

    Domyślnie

    ja w tym miesiacu zamawiam jeszcze system kominowy i wentylacyjny a strop + belki dopieoro chyba na wiosne

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony