dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 61
  1. #41

    Domyślnie

    Zamawiałem u nich wełnę skalną Rockwool.
    Towar miałem na budowie jeszcze przed wpłatą pieniędzy na ich konto.
    Fakturę otrzymałem na maila na koniec miesiąca.

    Cena rewelacyjna i bezproblemowo.
    Pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    U mnie co prawda rok temu ale wszystko przebieglo bezproblemowo i szybko.
    Placilem u kierowcy po obejrzeniu dostawy ...
    Praktycznie skonczony lecz ....zaczynam nowy

    MGprojekt - Pod Debem - skonczony
    Archon - rezydencja w nerterach 2 - faza startowa

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PliP
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1.781
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Ja Kupowałem u nich miesiąc temu 5 okien dachowych.
    Dogadałem temat tak, że za towar zapłaciłem kurierowi.
    Bardzo dobry kontakt, super obsługa i ekspresowa realizacja.
    Faktura przyszła na maila, a po kilku dniach przyszła dodatkowo pocztą.
    Ucz się ucz,
    nauka to i tak do bezrobocia klucz!

    Aktualnie: Wykończyłem dom, a teraz on wykańcza mnie

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar pioan
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavik Zobacz post
    Witam.
    Chcę u nich zamówić belki i pustaki stropowe Teriwa. Do tego kuszące są też ceny innych materiałów (m.in. bloczków fundamentowych). Czy ktoś zamawiał te materiały? Jak z jakością? Czy niska cena = niska jakość? Trochę się obawiam jak nie mogę pomacać, a i producenta nie znam (w sumie nie zapytałem) Teraz czekam na wycenę, zobaczymy jak to z transportem wyjdzie (woj. lubelskie)
    Dobry wieczór, proszę o info, czy zakupy się udały i jakość materiałów jest w porządku. Rozważam zakup bloczków betonowych, na początek.
    Pozdrawiam z Pomorza

  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar slavik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Krasnystaw
    Kod pocztowy
    22-300
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał pioan Zobacz post
    Dobry wieczór, proszę o info, czy zakupy się udały i jakość materiałów jest w porządku. Rozważam zakup bloczków betonowych, na początek.
    Pozdrawiam z Pomorza
    Niestety, na koniec roku mieli problemy z systemem, to się odciągnęło. Miałem sobie sam transport załatwić (sam pracuję w transporcie), ale tez nie wyszło, bo już nie jeździmy w tamte strony. Narazie temat odpuściłem - mam inne sprawy na głowie :/

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gwit76

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    49-340
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar slavik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Krasnystaw
    Kod pocztowy
    22-300
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwit76 Zobacz post
    Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000
    Możesz sam sprawdzić jakość elementów stropowych - Mega1000 bierze z firmy Betard z Wieruszowa, a to ok 80km od Brzegu. Na pewno na lokalnych składach są ich wyroby Czekamy na raport

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwit76 Zobacz post
    Ja też się dołączam do prośby o informacje na temat jakości bloczków betonowych i pustaków stropowych Teriva oferowanych przez Mega1000
    Cóż mogę napisać. Mój dom stoi na bloczkach od nich. Bloczki jak bloczki, na pierwszy rzut oka jakby za mało cementu ale przeleżały całą zimę (te które zostały) na deszczu i mrozie i nic im się nie stało. Zawierają dużo kruszywa przez co dość twarde w cięciu tarczą diamentową. Gdyby ktoś chciał zobaczyć można podjechać do Krakowa lub wyślę kurierem jednak będzie to dość ciężki pakunek.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sgier

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    29

    Domyślnie

    Witam,

    Mam ten sam dylemat. Wypełniłem formularz, dostałem ofertę. Oferta atrakcyjna co więcej pan Wojciech z Mega1000 potrafi załatwić pustaki których nie ma aktualnie na składzie a produkcja zostanie wznowiona za około 2tyg, niestety te za 2 tyg będą już 11% droższe Podobno mają przyjechać z innej fabryki.

    Przeczytałem cały wątek, raz traciłem zaufanie do Mega 1000 a kolejnym razem szło w górę.
    Mam duże wątpliwości, z towarem mi się nie spieszy, bardziej zależy mi na tym aby kupić przed podwyżką.

    Poza forum, lecz to już napisałem - sinusoida zaufania, nie znalazłem zbyt wiele opinii na temat firmy mega1000 http://www.mega1000.pl/.
    Niestety!!!

    Mam pewne argumenty za: firma już trochę istnieje (chyba 2005 czy 06) i wtopy, jak już napisałem nie zauważyłem, chyba od tego czasu by coś było, hmm?
    Może moja opinia przed przelewem wydaj się być dość przychylna. Do głównych wad to oczywiści przelew - jak by komuś kasę na konto darować, aż mnie mrozi. Poza tym MEGA nieprzyjemny handlowiec - streszczając "jak chcecie to kupujcie jak nie to nie zawracajcie d...." - to nie cytat lecz moje odczucia po kilku rozmowach.

    Przelać nie przelać o to jest ... na pewno dam znać po ...

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sgier

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-612
    Posty
    29

    Domyślnie

    ... wiec kasę przelałem rano w poniedziałek 26.03, czwartek miałem pierwszy transport a drugi dzisiaj rano.
    Jedyny problem to organizacja transportu. Mega1000 znalazł HDS'a lecz w cenie dwa razy większej niż podawana wartość orientacyjna w pliku excela - gdzie robi się całe zamówienie. Koniec, końców Mega1000 nie znalazło mi żadnego transportu. Transport organizowałem sam.

    BTW. Pewnym składzie dostałem świetną cenę na pustaki DRYFIX 25cm za 6,2 a za 11,5cm 6,15. Niestety zadzwonił do mnie przedstawiciel ze składu i przepraszał, że DRYFIX'ow już nie ma i ta historia doprowadziła mnie do Mega1000, gdzie za 25cm 5,33 a za 11,5cm 5,52 oczywiście bez transportu - za dwa transportu zapłaciłem 2200 (HDS). Suma summarum zapłaciłem drożej z moim transportem o 25,6pln - ale mam towar.

    Mega ma dobre ceny, ja jesytem zadowolony i nabrałem zaufania. Lecz trzeba dobrze się orientować/ mieć możliwość transportu.

  11. #51

    Domyślnie

    Ja ostro korzystam z firmy Mega 1000 zamówiłem pustaczki, i kominy teraz przyszedł cały strop. Co do Stropu to jakość pustaków Super belki jak belki ciężkie jak cholera. Cały strop z frmy Betard jedyny minus to jak Firma Betard pakuje te pustaki na palecie. zamiast skreczem opierdzielic cała palete to koledzy oskreczowali sobie raptem 2 od góry pustaki i cała paleta lata jak stara..... ale dodają 4pustaki w gratisie jak by się coś popsuło udało mi się zmieścić w normie rozwaliłem 2 Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Michał82 ; 14-04-2012 o 17:19

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar slavik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Krasnystaw
    Kod pocztowy
    22-300
    Posty
    56

    Domyślnie

    Jednak rezygnuję ze stropu z mega1000. Dostałem bardzo korzystną ofertę na miejscu, więc po doliczeniu kosztów transportu i palet (nie miałbym jak zwrócić) wychodzi mi taniej na miejscu.
    Ale kto wie, może coś innego od nich kupię Wątek obserwuję i czekam na kolejne relacje

  13. #53

    Domyślnie

    Styropian zamówiony.Trochę problemów z dogadaniem zamówienia ale po ostatecznym ustaleniu przyjechał i czeka na przyklejanie do ścian. Część pieniędzy wpłacona na konto część kierowcy. Cena najlepsza jaką znalazłem.
    Generalnie jestem zadowolony. Dałbym jakieś 7-8/10. Jestem przed zamówieniem reszty systemu ale muszę zdecydować się na kolor. Dam znać jak będzie po temacie.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    konik100

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    54-310
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał toskus Zobacz post
    Ja jestem strasznie nie zadowolony z tej firmy. Nie wiem czy ktoś był w ogóle u nich w tzw. Biurze. Jeden wielki bałagan i do tego bardzo nie miły zapach! Nie mili pracownicy tak jak inni pisali problemy z transportem, bardzo ale to bardzo nie uprzejmy pan wojtek na którego radził bym uważać w tej firmie. Na poczatku wszystko ładnie i pieknie a potem szkoda gadać... Pewnie duzo osób już sie przekonało. Teraz naprawdę jest tyle firm iz człowiek może wybierać tylko warto poinformowac innych od kanciarzy! Nie polecam tej firmy!
    dołączam moje niezadowolenie
    w maju zamawiałam akryl, ustalona była cena z handlowym telefonicznie że określone barwy (bardzo jasne pastelowe) są najniżej wycenione, bo do nich nie trzeba dużo barwnika. Przyjeżdżamy na miejsce i okazuje się że dostajemy wzornik z szarościami!! (od Pana Wojtka....) i stwierdzenie, że to te kolory są tak wycenione a pozostałe barwy kosztują 20zł więcej na wiadrze. Niedoinformowanie, dezinformacja, robienie głupka z klienta czy co? Szkoda że nie przeczytałam tego wpisu wcześniej. Ale też jak człowiek jedzie kawał drogi do nich to nie po to żeby wracać z pustymi rękoma i dodatkowo z pustką w baku! Ale niesmak pozostał!

  15. #55

    Domyślnie

    styro zamówiony we wtorek w piatek dostawa

  16. #56
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin.paprowski

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Konstancin-Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-520
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nie polecam.
    Bardzo trudny kontakt. Obiecują szybką wysyłkę, która dojeżdża po ponad tygodniu (towar na stanie).
    Problem z uzyskaniem faktury - mają jakiś przedziwny sposób wystawiania faktur - do 5 kolejnego miesiąca po dostawie.
    Już nie wspomnę, że moje zamówienie raz się po prostu zgubiło.
    Tylko dla osób, którym się nie spieszy i nie zależy na fakturze

  17. #57

    Domyślnie Nigdy wiecej!

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Mega1000 3 komentarze, konto zawieszone, brak aukcji.....
    Napewno taki login?
    Ja miałem nieprzyjemność współpracować z nimi przy zakupie kominów.

    Kupowałem u nich na ich innym koncie - icmega1000-01. Pewnie tamto im zablokowali i założyli nowe, żeby dalej oszukiwać ludzi.

    Kontakt tragedia. Towar dojechał uszkodzony. Żeby cokolwiek wyegzekwować straciłem masę czasu i nerwów.

    Obsługa klienta przerażająca. Konsultanci niekompetentni i bezczelni. Tam pracują przypadkowi ludzie!

    Omijajcie ich szerokim łukiem jak chcecie spokojnie postawić dom.

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kazek01

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-688
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ja kupowałem u nich komin, tańszy od schiedla o połowę a jakość bardzo podobna, wkład ceramiczny chyba dokładnie taki sam, nie mam zastrzeżeń co do jakości czy transportu.

    Generalnie mnie najbardziej interesuje jakość produktu - obecnie chcę kupić tynk silikonowy platinum, czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenie? Bardzo by mi zależało na opiniach.

  19. #59
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anka123456789

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-080
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zamawiałam u nich tynk Platinium silikonowy firmy w kolorze. Nie dość, że cena była atrakcyjna to jeszcze policzyli bardzo niską cenę za transport. Tynk jest na ścianach parę dobrych lat i nic się z nim nie dzieje. Nie zauważyłam żadnych odbarwień ani przejaśnień. Nie reaguje ani na słońce, ani na delikatny deszczyk ani na intensywne ulewy.
    Osobiście polecam tę firmę bo sama ją sprawdziłam.

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anka123456789 Zobacz post
    Zamawiałam u nich tynk Platinium silikonowy firmy w kolorze. Nie dość, że cena była atrakcyjna to jeszcze policzyli bardzo niską cenę za transport. Tynk jest na ścianach parę dobrych lat i nic się z nim nie dzieje. Nie zauważyłam żadnych odbarwień ani przejaśnień. Nie reaguje ani na słońce, ani na delikatny deszczyk ani na intensywne ulewy.
    Osobiście polecam tę firmę bo sama ją sprawdziłam.
    I jeden post na koncie

    Ech najgorsze, że mnie też kuszą cena ...

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony