dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie terakota hiszpańska

    witam wszystkich .moje pytanie dotyczy terakoty czy cena 60zł za metr ładnej terakoty hiszpańskiej to dużo ?. mam zamiar położyć ją w kuchni? (ścieralność 4)


    czy ktoś doswiadczony mógłby mi doradzić,czy to dobry pomysł kompletnie sie na tym nie znam
    czy terakota hiszpańska to dobry wybór jezeli nie to co?


    z góry dziękuje

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, ja zakupiłam hiszpańską terakotę, wymiary 45x45, ale jestem przed położeniem, więc nie powiem Ci jak sie sprawdzają w praktyce.
    W Lublinie cena podobna, ok. 57 zł/m2, chociaż przy większym zamówieniu można wytargować upust.
    W Komforcie mają wyprzedaż (dużo taniej).

  3. #3

    Domyślnie

    mam zupiony gres firmy azteca do kuchni - znajomi maja taki sam od kilku lat i sa zachyceni... cena ok. 57zł/m2

  4. #4

    Domyślnie

    też mam zakupiony gres azteka-jest śliczny,cena 60 zł za metr niestety leży jeszcze i czeka na swój dzień

  5. #5

    Domyślnie

    też mam zakupiony gres azteca-jest śliczny,cena 60 zł za metr niestety leży jeszcze i czeka na swój dzień

  6. #6

    Domyślnie

    Mam też płatki hiszpańskie 45x45, ale to nie Azteca. Czy Twoje już leżą na podlodze? Masz może fotki, zeby pokazać Swoją podłogę? Chociaż nie mam ich jeszcze na podłodze, to żałuję już że nie kupiłam gresu polerowanego
    SATURN - już mieszkamy
    http://b3.lilypie.com/CTozp2/.png

  7. #7

    Domyślnie

    azteca ceramica s.a. - to jedna z lepszych hiszpańskich fabryk
    cena za terakote w wymiarze 41x41 -od 53 do 63 zł/m2
    ja mam u siebie płytki azteca - teseo beige 31,6x31,6 - przedpokój i kuchnia od 6 lat, miały 2 klasę ścieralności - małą, ale do dzisiaj nie ma na nich śladu wytarcia.Polecam ta fabrykę z czystym sumieniem. Sprzedaje ich płytki ponad 10 lat i proszę uwierzyc , że nawet po 8 latach przychodzą klienci i chca dokupic plytki - bo cos tam przerabiaja w mieszkaniu. A po tylu latach uzytkowania to powinny byc juz dawno powycierane.
    edzia76

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie zakupiłam śliczną terakotę hiszpańską wymiary 60x60 cena 55zł za metr. Beżowa z polyskiem. Ciekawe tylko jak będzie z jej użytkowaniem?

  9. #9

    Domyślnie

    Mam w wiatrołapie Azteca latino ocre i latino teja. Rewelka. Brud się nie przylepia, wyschnięte błoto zmiatam zwykłą miotłą i nie ma śladu, właściwie mogłabym nie myć podłogi. Serio !

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony