dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tapczan ze skrzynią

    Nie ustaję w poszukiwaniach łóżka dla mojego dziecka. Z łóżeczka wyrósł i teraz chcę, zeby to łóżko sluzyło mu dlugo i żeby w razie koniecznosci mogly się na nim przespac dwie osoby. Bylam zdecyodwana na lozko hermes z ikei, ale przeszlo mi... Teraz chodzi mi po glowie szeroki tapczan (140), bo wogole to juz wiem, że łóżko ma byc szerokie. Mieli taki moi rodzice kilkadziesiąt lat temu. Tyle, że szukam takiego lozka, ktory ma skrzynię , czyli cale lozko z tyłu bądź z boku otwiera się i mozna swobodnie wlozyc posciel. Może komus z Was wpadlo cos takiego w oko?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja też swego czasu szukałam łóżka dla synka. Pierwszy pomysł to było drewniane łóżko z Ikei, ale z drugiej strony przerażało mnie to, że on jako wędrujące dziecko w łóżeczku cały czas obijał się o szczebelki i miałam wrażenie, że potem w tym ikeowskim łóżku też będzie się obijał więc dla jego bezpieczeństwa i swojego spokoju zrezygnowałam z drewnianych łóżek. I dla swojego starszego synka (miał 2,2 lata), a potem też młodszego synka (miał 2 l.) robiłam na zamówienie tapczan ze skrzynią (otwiera się do góry z jednej strony), cały tapicerowany, o wymiarze 80x180. Materac nie pamiętam jaki mają ale wybrałam droższą wersję spośród tych co mieli do zaoferowania. Jest wygodny (miałam okazję na nim spać ), żadnych odkształceń nie ma, a ten starszy tapczan ma już 2,5 roku.
    A, obaj mają identyczne tapczany (kolor, rozmiar, kształt) żeby się potem nie kłócili, który z nich ma ładniejszy
    Tapczany na zamówienie można robić dowolnej szerokości i długości

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedx. Podejrzewam, ze takie łóżka- tapczany ze skrzynią można gdzies kupic. Pytanie, gdzie... A swoją drogą to pewnie wcale nie jest trudno cos takiego zrobic...

  4. #4

    Domyślnie

    ja często korzystam z firmy Rafek - nazwa nie brzmi to zbyt dumnie, ale naprawdę bardzo dobrze robią, jest ogromny wybór, na ile możliwości techniczne pozwalają można dowolnie podać wymiar tapczanu / wersalki ( np. 246cm). i nie są zbytnio drodzy. problem polega jednak na tym, że ta firma mieści się w mazowieckim i nie wiem jaki ma zasięg... strona nie przedstawia niestety pełni ich oferty i możliwości. Warto się z nimi skontaktować http://www.rafek.waw.pl/
    wnętrza wnętrza i .... wnętrza
    Kasia M. - Korzniakow

  5. #5

    Domyślnie

    Znalazłam takie łóżko z voxa z serii pacyfik. Prawie idealne, tylko chcialam cos bez zaglowków. No i nikoniecznie w cenie voxa (nie jestm zorientowana ale chyba to drogie meble).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony