dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
  1. #121

    Domyślnie

    Goszszszszsz! Pokarało mnie! Moja ulubiona huba, miała chyba jakis wykwit toksyczny. Albo potajemnie podczytuje instrukcje z FM!

    Najpierw usłyszała, ze wybieram się na Rewers (przy innych okazjach z lekka przygłucha). Bye bye atmosfero DKF-u... Najpierw kokoszenie się i absorbowanie całej sali tym, że nie dałam jej czekaladki, ze mam lepsze miejsce, że to, że tamto, że, że, że...

    OK - film udało się zacząć. Pomijam wątpliwą uciechę oglądania akurat tego filmu w gronie familijnym i cross-pokoleniowym. Ale pal sześć. Na koniec jednak poszłyśmy do łazienki, umyłam ręce i... prawie zemdlałam: Huba stała już z wyciągniętą ręką, w której powiewał papierowy ręczniczek wyszarpany z podajnika specjalnie dla mnie...


  2. #122
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Ciesz się ,że w klopie nie byłaś
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  3. #123

    Domyślnie

    Oczywiście, że istnieją takie wampiry energetyczne, które wysysają z nas całą energię. Ja po spotkaniu z dwoma koleżankami zawsze mam podły humor. Niezależnie od tego co byśmy nie robiły, co one by nie mówiły, zawsze wracam ze spotkania z takim samym nastawieniem. Jestem niezadowolona, nie mam na nic siły. Czytałam ostatnio, że wiele osób działa tak nieświadomie, jednak są osoby, które robią to świadomie.

    Polecam ten artykuł: Wampir energetyczny
    Ostatnio edytowane przez Lilana ; 14-04-2020 o 09:29 Powód: art

  4. #124
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lotma

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Może to kwestia introwertyzmu? Po prostu duża ilość osób nie lubi być w tłumie i traci energię . A potem mówią że to wina innych.
    Reklama na forum jest płatna

  5. #125

    Domyślnie

    Co prawda wątek stary, w zabobony obfity a psycholog dyżurny nawet nie majaczy na horyzoncie. Wywiad z wampirem polecam
    Ogród - moja miłość

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony