dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67
  1. #41

    Domyślnie

    Mam schneidera sedna-ladnie wyglada,nie takie drogie,ale i tak wyszlo prawie 10 tys na gniazda!!

  2. #42

    Domyślnie

    Ja mam z Simona - proste, nie najdroższe. Zależy chyba też od wystroju domu - pokoju.
    Warto się cieszyć z rzeczy małych. Jeden w dwa lata postawi dom i narzeka, że nie ma pieniędzy na kostkę brukową. Drugi w dwa lata ma dom w surowym stanie i się cieszy, że dał radę przed zimą położyć dachówkę.

  3. #43

    Domyślnie

    Kwestia ilości i... nawet najtańsze mogą kosztować 10 tysięcy zł.

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Walczykk

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    radom
    Posty
    9

    Domyślnie

    ja w całym domu mam Berkera, i jestem bardzo z nich zadowolony

  5. #45
    Banned
    Zygmunt Nater

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-483
    Posty
    13

    Domyślnie

    dokladnie, ja kupilem te firmy Simon, co to za dretwy sprzet, gruba puszka na przewody ledwo sie wepchla w otwor na kontakt, a poza tym ten plastik halasuje

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasz_brzoska Zobacz post
    Jest jeszcze włoski Vimar, nie tak znany chyba jeszcze w Polsce. Są tańsze serie jak Neve i droższe, ale tu już najdzie coś dla siebie wielbiciel każdego materiału - Plana.
    [/URL]
    Ja mam Neve połączone z Eikonem. Eikona jest może 25% całości, a cenowo robią chyba z 85% I odrobinka Plany (do wodoszczelnych i długaśnego modułu w garażu). Tylko trzeba się decydować przed montażem puszek, bo przy wersjach 3 i więcej modułowych muszą być nieco inne.

  7. #47

    Domyślnie

    Od miesiaca nie moglam sie zdecydowac ktora firme wybrac pozniej ktora serie a wydawalo sie, ze w jednym momencie bezproblemowo wybiore i bedzie zalatwione, raaany nigdy bym nie sadzila, ze zajmie mi tak dlugo.
    W koncu sie zdecydowalam na Ospel seria Impresja kolor metalizowany srebrny.
    Bylo by ok tylko niepotrzebnie weszlam na forum i sie zaczelo bo w wiekszosci dominuje Berker i Legrant a czy ktos posiada Ospel Impresje?? Obejrzalam Berker seria B Kwadrat - rownie ok.
    Teraz bede medytowac nastepny miesiac ktora ostatecznie wybrac.

  8. #48
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Ja mam Impresję, tylko białą, wszystko ok.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  9. #49

    Domyślnie

    u nas skończony biały montaż elektr. Zakupiony osprzęt to Legrand model Cariva. Wiatrołap, hol, salon i kuchnia - kolor kremowy. Pozostałe pomieszczenia kolor biały. Wybierała żona. Wybór padł na Carivę, że względu na prostotę linii, która żonie pasowała do ogólnej koncepcji wysroju chałupy. Ja też jestem zadowolony, bo podobno legrand ma bardzo dobry osprzęt w sensie jakosciowym.
    piotr

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    diberius

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Grudziądz
    Kod pocztowy
    86-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    A ja proponuje gniazdka AVE no to jest super coś niesamowitego http://ekskluzywne-gniazdka.pl

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał pionan Zobacz post
    Ja też jestem zadowolony, bo podobno legrand ma bardzo dobry osprzęt w sensie jakosciowym.
    Ich osprzęt jest tak samo dobry jak ich samochody. Jeszcze trochę i wyprzedzą ich Koreańczycy o ile już ich nie wyprzedzili.
    Najśmieszniejsze jest to, że w legrandzie jeśli chodzi o RTV/LAN kupuje się nie wiadomo co, a płaci jak za markowy osprzęt.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  12. #52

    Domyślnie

    RTV/LAN akurat nie kupowałem, bo nie miałem takiej potrzeby, wiec nawet nie wiem ile toto kosztuje. Cenowo ogólnie wyszło baaardzo ok. Za cały osprzęt (gniazda i włączniki montowane w ramkach) wyszło nam ok 800zł. Fakt chałupka nieduża (100m2 użytkowej), ale kilka punktów było.
    piotr

  13. #53

    Domyślnie

    ja jakies 6 lat temu w domu załozyłem Simon-Kontakty w wersji Classic,
    jak robilem remont mieszkania jakies trzy lata temu, mając juz doświadczenie
    rownież je założylem i szczerze moge Ci je polecic. Sa bardzo dobre - brak awarii.

  14. #54

    Domyślnie

    Ja posiadam Ospel Efekt. Tanie i dobre.

  15. #55
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mixi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Frywałd
    Kod pocztowy
    24-524
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    Ja posiadam Ospel Efekt. Tanie i dobre.

    Ja też Ospel Tylko Impresja ale rzeczywiście - niezawodny i w świetnej cenie

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał zacek Zobacz post
    zajmują na sianie dużo mniej miejsca,
    Ech, to siano... łza mi się w oku zakręciła...
    Do złotych myśli go!
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  17. #57

    Domyślnie

    Witam.

    No to pokaż, jak to wygląda na ścianie.
    Najlepiej u siebie, w domu/mieszkaniu.

    Bo jak na razie to żywa reklama się produkuje, kolego alex.elco
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alex.elco

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-120
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Witam.

    No to pokaż, jak to wygląda na ścianie.
    Najlepiej u siebie, w domu/mieszkaniu.

    Bo jak na razie to żywa reklama się produkuje, kolego alex.elco
    NIe ma problemu jutro zrobie zdjecia

  19. #59

    Domyślnie

    chciałam się dowiedzieć czy ktoś miał do czynienia z firmą vimar ???
    zainteresowały mnie ich włączniki, ale nie moge się doszukać nigdzie gdzie stacjonarnie można je kupić?
    alex.elco dokładnie takie same są tego vimaru - powiedz gdzie kupiłeś swoje??
    możesz mi powiedzieć jakiej szerokości jest pstryczek?
    jej 7sztuk na jednym wow - gdzie masz tyle światełek?
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 10-11-2013 o 21:05
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #60

    Domyślnie

    Z marketu broń boże kupować takie rzeczy. Niestety, człowiek mądry po szkodzie. Musiałam się “przejechać” na zakupach w markecie żeby docenić te internetowe. Fakt faktem, nie chciałam kupować w internecie, bo to za wysyłkę dodatkowo trzeba płacić i czekać długo. Okazało się, że wcale nie. Wysyłka nastąpiła zaraz na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Dodatkowo dostałam rabat do zamówienia, gdzie w markecie mogłam o tym pomarzyć. Mało tego, miałam problemy ze zwrotem. Na szczęście znalazłam ten sklep [bardzo proszę bez kryptoreklamy! - Moderator]
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 18-08-2014 o 15:59

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony