dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61
    Banned
    gambitbenq

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-437
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mi elektryk polecił gniazdka i włączniki [moderowano], bardzo ładne, gustowne, łatwe w montażu i świetnie działają
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-11-2015 o 11:18

  2. #62

    Domyślnie

    My teraz zaczynamy urządzanie domu - jest kasa więc chcemy kupić jakieś gniazdka i włączniki by dokończyć etap instalacji elektrycznych. Możecie polecić jakąś markę? Wiele osób proponuje kolekcję Sonata. No i gdzie jednak kupujecie? Bo nam się wydaje, że w internecie można kupić dużo taniej niż chyba w sklepie. Mamy rację?

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawik88 Zobacz post
    My teraz zaczynamy urządzanie domu - jest kasa więc chcemy kupić jakieś gniazdka i włączniki by dokończyć etap instalacji elektrycznych. Możecie polecić jakąś markę? Wiele osób proponuje kolekcję Sonata. No i gdzie jednak kupujecie? Bo nam się wydaje, że w internecie można kupić dużo taniej niż chyba w sklepie. Mamy rację?
    Ja bym postawił na ospela bo znam tę markę od dawna i jeszcze się na niej nigdy nie zawiodłem. Co do zakupów no to wiadomo że na internecie bedzie taniej chyba ze masz duże zakupy zrobić to może jakaś hurtownia.

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał gambitbenq Zobacz post
    Mi elektryk polecił gniazdka i włączniki [moderowano], bardzo ładne, gustowne, łatwe w montażu i świetnie działają
    Legrand - jakość sama w sobie. Takie będę kupował do mojego domu.

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Wikitiki
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    krakow
    Dzielnica
    biezanow
    Posty
    7

    Domyślnie

    ja zamontowałem Vitreous bo są łatwe w montowaniu z tyłu śrubeczki jak w starych no i mają od razu ściemniacz (chociaż ściemniacz mi do kilku żarówek nie pasował ;/) ale są w bardzo dobrej cenie jak na takie włącznik

  6. #66
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Wikitiki
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    krakow
    Dzielnica
    biezanow
    Posty
    7

    Domyślnie

    a zapomniałem mają fajne gniazda usb do ładownia tel no i jeszcze jakieś tam audio hdmi ale to juz dla jakiś chyba koneserów

  7. #67
    Banned
    mpire

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-234
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kozllewicz Zobacz post
    My zdecydowaliśmy się na te marki Ospel, lepsze od chińszczyzny a cenowo jeszcze spoko.
    Jestem tego samego zdania. Też je mam i nie narzekam.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony