dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie projekt LK&122 pracownia LKPROJEKT

    Witam,

    Szukalem na forum kogos kto budowal cos z LK Projekt, ale nie!! Ciagle tylko Archeton lub Murator. Ale nic o LK. Czy ktokolwiek cos budowal z tej pracowni? Szukam opinii o ich projektach, czy maja jakieś wady i w ogóle jakie sa Wasze doświadczenia. Będę wdzieczny za podzielenie sie wrazeniami.

    Podoba mi sie ich projekt 122:
    http://www.lk-projekt.pl/lk-projekt....&p=perspektywy

    Oczywiscie, juz w planie sa pewne przerobki, szczególnie elewacyje, bo wydaje sie zimny i surowy.
    Ale co Wy myslicie o tym? Czekam na Wasze komentarze,

    Pozdrowienia
    Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Rysiu,
    prosisz o podzielenie się wrażeniami, a więc:
    1. Nie jestem zachwycona tym projektem. Z zewnątrz nie wygląda zbyt ciekawie, wprost pzreciwnie - udziwnione zestawienie garażu z domem nie jest zbyt eleganckie.

    2. 150 m2 powierzchni można dużo bardziej funkcjonalnie zaprogramować, że tak powiem. Na górze brakuje mi garderoby, korytarz wygląda na wąski, nie znam jego wymiarów ? W ogóle góra taka jakaś "smutna". Nie podałeś od której strony świata masz wejście do domu, więc nie wiem gdzie wychodzą okna pokoi na górze i od której strony świata jest salon.

    3. Domyślam się, że pralnia, spiżarka, pom. gospodarcze jest w piwnicach, bo w tych dwóch łazienkach nie bardzo widzę miejsce na pralkę, suszenie bielizny.

    Ja nie wybrałabym tego projektu. Ale to tylko moje zdanie, nie musisz się z nim liczyć. Skoro skarżysz się, że tylko Murator i Archon, to pooglądaj starsze numery "Twoich domów".
    Pozdrawiam.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  3. #3

    Domyślnie

    Reniu,
    Dzieki za opinię. Moje pierwsze wrazenie tez bylo dziwne, ale mysle, ze ten projekt jest nieatrakcyjnie zaprezentowany. Pamiętaj, że wiele rzeczy można zmienić. Nasze pomysly na zmiany to, zlikwidowanie murku na garazu, który robi za taras i danie tam drewna. Oprócz tego elewacja, zrobienie z tego czegos bardziej przytulnego.
    Co do funkcjonalnosci, to uważam, że same rzuty nie sa zbyt szczesliwe. To znaczy sposób w jaki sa zaprezentowane. Z innych pracowni masz duże, ladne kolorowe z symulacją mebli itd. Zwróc uwage na metraz. Garderób nie ma, ale pokoje sa wystarczajaco duze, zeby je zrobic. Dolozyc druga prywatna lazienke itd... Trzeba sobie duzo wyobrazić... Zresztą ludzie robią na pęczki przeróbek i modyfikcaji, nieprawdaż? Co do tego czy ladne czy brzydkie to w sumie rzecz gustu.

    Mi sie podoba wysuniety salon, daje to nad nim sporą wysokość ze skosem. Mam takie coś w mieszkaniu i wygląda super.

    Co do kierunków świata, to nie bardzo rozumiem w czym problem. Wszystkie domy tego typu jak ten, maja podobny roklad: wejscie, kuchnia od polnocy, salon pd - pd-zachod, pokoje wsch i zachod.

    Dzięki za opinię, o to mi chodzi. Ile ludzi tyle zdań.

    Ciekaw jestem najbardziej, czy ktoś budowal wedlug tego projektu i czy ma jakieś praktyczne doświadczenia?
    Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony