dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie projekt BUNGALOW Z GABINETEM pracownia STYLOWY DOM

    Chętnie wymienię się informacjami na temat domu z pracowni Stylowy Dom .Wybrałem parterowy Bungalow z Gabinetem(www.stylowydom.com.pl),niestety chyba nikt go nie buduje. Ciekawe dlaczego,jest to jeden z ładniejszych projektów na jakie napotkałem.

    Pozdrawiam,
    Jacek F.

  2. #2

    Domyślnie

    Stylowy Dom ma rzeczywiście ładne projekty, ale jakże rozleeegłe. Potrzebują raczej dużej działki, mają wielkometrażowe, wielopołaciowe dachy, strasząc tym samym inwestorów dużymi kosztami. Być może, to jest przyczyną małej ich popularności na tym forum.

    Wnętrze domu potrzebuje wg mnie kilku przeróbek podnoszących jego funkcjonalność.
    1) Brak istotnych pomieszczeń gospodarczych, chyba, że zbudujesz jakiś baraczek poza domem na różne niezbędne przy domu rzeczy.
    2) Niespełna 2-metrowa pralnia jest jakimś nieporozumieniem. W drugim projekcie wprawdzie 3-metrowa, ale spróbuj tam poprać i wysuszyć.
    3) Spore hol i kuchnia, aż się prosi spiżarnia, choćby kosztem gabinetu
    4) Brak garderoby i mało miejsc na szafy w holu i w sypialniach
    5) Sypialnie 8, 9 (10), choć niby metrażowo do przyjęcia, to jakies takie wąskie i chyba nieustawne.
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  3. #3

    Domyślnie Bungalow z Gabinetem.Czy ktoś buduje?

    Dzięki Ewuniu za rzeczowe uwagi.
    Rzeczywiście dom jest dość rozległy,ale na 0,5 ha działkę chyba nie za duży. Dach będzie na pewno kosztowny,ale w tym przypadku względy estetyczne wzięły górę nad finansowymi ( oszczędności dadzą brak podpiwniczenia i poddasza użytkowego.

    Pozdrawiam,
    JacekF.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony