dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 15
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 286
  1. #1
    Guest

    Domyślnie LUSTRO ŁAZIENKOWE, lustra do łazienki

    Gdzie można i czy można kupić lustro o dł. 160 cm i szer. 70 cm. Chcę coś takiego przykleić w jednym kawałku. Proszę o podpowiedź czego użyć do umieszczenia lustra na ścianie. Co zrobić żeby wodzie nie udało się wtargnąć pod lustro?? Bardzo proszę o pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Lustro na wymiar kupiłam u szklarza - jak jest wola to szklarz też je wklei w kafle. Ja kleiłam sama na silikon do mocowania luster kupiony w Castoramie.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Olsen
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Konstancin Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-510
    Posty
    632

    Domyślnie

    W tej firmie mozesz zakupic lustro a silikonu uzyj firmy ponizej podalem

    http://www.nomos.com.pl/
    http://www.soudal.pl/wwwsoudal.htm

    Pozdrawiam Olsen

  4. #4

    Domyślnie

    Polecam, bo sam tak robię, zamówić u szklarza, ale specjalne do łazienki, wymiar gwarantowany, a cena... niżej pewnie nie znajdziesz

  5. #5

    Domyślnie

    A żeby nie było na lustrze pary, warto zamontować matę grzewczą. Dobrze sie sprawdza na dużych lustrach i w łazienkach miłośników gorących i długich kąpieli

  6. #6

    Domyślnie

    Wiecie może, czy da sie cos zrobic z lustrem juz "zaatakowanym" przez wode, z zaciekami ? Czy trzeba je przycinac ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kalina
    Wiecie może, czy da sie cos zrobic z lustrem juz "zaatakowanym" przez wode, z zaciekami ? Czy trzeba je przycinac ?
    Przykra sprawa, ale lekarstwa może szklarze mają sposoby.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kalina
    Wiecie może, czy da sie cos zrobic z lustrem juz "zaatakowanym" przez wode, z zaciekami ? Czy trzeba je przycinac ?
    a moze dac naokolo cienkie, drewniane listewki ?
    Ja takie dalem i naprawde nie wyglada to zle, a dotego kosztuja grosze i mozna samemu je poprostu nakleic po zabejcowalaniu i polakierowaniu,

  9. #9

    Domyślnie

    Obawiam sie , ze listewki nie pomoga - zacieki sa nierownomierne i roznej dlugosci, ale dziekuje.

    Pozdrawiam!!

  10. #10

    Domyślnie Lustro

    CZy jest sens dac duze lustro na sciane o wymiarach 1x1,5? Nie ma byc ono nad umywalka, tylko na jednej ze scian?

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    Jest Mam w łazience na ścianie lustro o wym. ok. 180 cmx100 cm. Wyglada wspaniale, powiększa łazienkę. Jedyna "wada" (oprócz częstego przecierania) to mozliwość obejrzenia się w pełnej krasie

  12. #12

    Domyślnie

    Czy wysokosc to 180cm czy szerokosc? Szklarz powiedzial mi.ze wiekszego jak 100 cmx150 nie zrobia nam, bo ciezko przewiezc i zamontowac. 100 cm to ma byc szerokosc u nas.

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Zastanów się nad 2 lustrami ustawionymi naprzeciw sobie - mam tak u siebie . Do dzisiaj nie mogę się otrząsnąc jak jestem w łazience.
    A co do rozmiarów - de facto nie powinny rzutować szklarzowi podczas montażu czy transportu.
    Ja mam przyklejone oba punktowo do ścian - wykończenie fugą , licują z płytkami obok (współpłaszcyzna).

  14. #14

    Domyślnie

    Na pewno fajnie,ale u mnie to bedzie problem, bo sciane na przeciwko mam juz zajeta zostaje mi tylko ta jedna sciana.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    serwuj jak największe lustro - ja mam w suficie tzw. oświetlenie punktowe i część halogenów jest przekierowana lekko na lustro. Bardzo ładnie to wygląda.
    Pa

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    a mi zrobili lustro na cala sciane w lazience bez zadnego problemu 160x230, a duza tafla ma 100x230cm, da sie jak się chce. I z ciasniutkiej lazieneczki optycznie jest 2 x wieksza

  17. #17

    Domyślnie

    A nie bylo problemu z przewiezieniem i wniesieniem? Nie wyginalo sie? Moze powinnam pojsc do innego szklarza sie zapytac? A kto montowal to lustro?

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    nie bylo problemów - biegli na 5 pietro po schodach bo do windy nie weszlo... a montowali takze oni, to bardzo porzadna firma (Gliwice)

  19. #19

    Domyślnie

    To ja zdecydowanie musze pochodzic po innych szklarzach,moze zamontuja wieksze.

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    na pewno! bez obaw i powodzenia lustro na cala sciane jest naprawde ok

Strona 1 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony