dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 92
  1. #41

    Domyślnie

    Aga - ja też mam ochotę rozwalić parę rzeczy i obiecałam sobie że to zrobię jak tylko skończę całość Dzięki temu nie irytuję się tak bardzo, a może do tego czasu się przyzwyczaję
    Co do drewna w łazience - z teakiem (poza tym, że ma kilometrowe szpary, bo jak sądzę był do d... od samego początku) od wody nie dzieje się kompletnie nic złego. Jako że go nie lubię, to nawet specjalnie nie wycieram i żyje Blat oczywiście jak się go nie wyciera codziennie, ma mnóstwo śladów po chlapaniu (mam bardzo małą umywalkę), ale co jakiś czas szoruję go gąbką, wycieram do sucha i przecieram woskiem. Nie wiem nawet z czego jest - miało być iroko, ale ta decha, którą nam promocyjnie sprzedali była licho wie czym, bo kolor to ma po wykończeniu bardziej jak merbau. W tej chwili łazienka używana jest ekstremalnie, bo nie ma jeszcze drugiej, w przyszłości będzie bardziej kibelkiem to i chlapać się nie będzie tyle.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beithe
    Szuflady własnej roboty - kupiliśmy prowadnice Bluma, zamówiliśmy pocięte formatki z płyty wiórowej i zmontowaliśmy szuflady (mhm, -śmy=mąż zmontował ) Można też oczywiście kupić całe gotowe szuflady kuchenne i się nie męczyć, tylko u nas były mocno nietypowe wymiary. Na fronty też mamy zamówione formatki z płyty + fornir (to szare to fornir modyfikowany z szarzonego dębu). Miały też być własnej roboty ale jak się nie ma wprawy to wolno idzie - na razie powstały 3 pary drzwiczek, a co do reszty to chyba wymuszę zawiezienie do fornirowania, bo przez następne 10 lat się nie doczekam Tym bardziej, że znaleźliśmy fajną firmę z fornirami, która od razu okleja co się chce Co prawda jeszcze nie sprawdzona jakościowo, ale będziemy testować w najbliższym czasie.
    Przydatne adresy:
    www.dacter.pl
    www.akcesoria.meble.pl
    www.forplyt.pl
    www.zagloba.com.pl
    Baaaaaaaaardzo Ci dziekuje. Mnie chodzi po glowie zamiast plytek jakis tynk - przynajmniej na obudowie szafek, akurat dysponuje mezem, ktory kazdy rodzaj drewna mi zaimituje na zwyklej plycie, tylko do tych akcesoriow meblowych podchodze z taka pewna niesmialoscia. Walentynki juz byly, wiec nie bede sie tu produkowac ze swoimi uczuciami, ale wyrwalas mnie z letargu spowodowanego brakiem kasy.

  3. #43

    Domyślnie

    Ślicznie u Ciebie.Normalnie nie mogę sie napatrzeć na Twoje wnętrza.Kuchnia,łazienka, pokój wszystko doskonale skomponowane.Ach kiedy bedziemy na takim samym etapie jak Ty. Congratulations !!!


    http://forum.muratordom.pl/nasza-roz...mu,t176550.htm

  4. #44

    Domyślnie

    Beithe, pieknie u Ciebie. Będę podgladać.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Witam "starych znajomych"!
    Tu zawsze było ladnie a teraz jest jeszcze bardziej.
    Dodatki rozne masz cudne, wszystko wyszukane i rzadko gdzie mozna zobaczyc...

  6. #46

    Domyślnie

    lea - dzięki wielkie Ale nie życzę bycia za długo na naszym etapie - to stan Nieustannego Niewykończenia

    Bea - zapraszam

    Żelka - Ty to się chyba kiedyś trochę inaczej nazywałaś Miło Cię znów spotkać

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Taaak. Zmienilam, bo wszyscy mieli z tym klopot. Teraz jest lepiej.
    Pozdrawiam serdecznie.

  8. #48

    Domyślnie

    Żeby nie było, że nic się nie dzieje - dzieje się dużo, tylko tradycyjnie wszystko nieskończone
    Tu przygotowania do wykończenia podestu na klatce schodowej.



    Za 2-3 tygodnie czeka nas wielka rewolucja

    A jako bonus - okolice kanapy:



    I moje ulubione "zamarznięte" podstawki:

    Ostatnio edytowane przez Beithe ; 02-04-2010 o 19:07

  9. #49

    Domyślnie

    dobrze ze wdepnelas, bo wlasnie mi sie przypomnialo ze w IKEA-i sa czarne rekawice kuchenne, czarne deski do krojenia, nawet czarne serwetki papierowe, czarne podstawki filcowe i duzo, duzo innego czarnego

    kafelkowe podstawki sa bardzo-bardzo czy to z czegos innego? bo ja mam takie plytki 10x10 i do tego kubki z takim samym malowidlem, drukiem, naklejka czy czyms tam z czego to jest zrobione.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ale mialy byc szare a nie czarne.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Ale mialy byc szare a nie czarne.
    bosh fakt, to mi ten czarny juz sie tak na musk calkiem rzucil no z tego wyglada, ze tak

  12. #52

    Domyślnie

    E tam, z braku szarych mogą być i czarne (może się spiorą ). Będą do chlebaka pasować Dzięki za wiadomość - zajrzę.

    Podstawki są kafelkowe i to nie są żadne obrazki tylko jakaś tajemnicza metoda szkliwienia - robią się wzory jak od mrozu na szybie. Pięknie wyglądają na żywo - pod każdym kątem inaczej

  13. #53

    Domyślnie

    Położyły się (tymi ręcami męża) płytki na podeście:





    Na żywo chyba jakoś lepiej wyglądają, aż jestem zaskoczona. Jako że schody + pomieszczenia gospodarcze na dole to razem jakieś 70 m2, kupiłam już dawno temu najlepsze co znalazłam za kilkanaście zł za metr. Nie lubię materiałów udających inny materiał, ale tu pomylić się specjalnie nie można.

    Zastanawiam się jeszcze nad stołem do kuchni. Jako że będzie sąsiadował z akacjową podłogą i stał pod sosnowymi oknami połaciowymi, wymyśliłam sobie mniej więcej taki:

    Tyle że w Belbazaarze nie mają rozmiaru, a ja nie mam litej akacji pod ręką, więc pewnie będzie jesionowy. Czy ktoś ma namiar na gotowe jesionowe blaty?
    Do tego chcę dać krzesełka nawiązujące do szafek kuchennych, wymyśliłam sobie szare, o jak najbardziej kubicznych formach, ale na razie jedyne co znalazłam to fotele Ikera, które kosztują jakieś nieziemskie pieniądze:

    Ktokolwiek wiedział, ktokolwiek wie...
    Ostatnio edytowane przez Beithe ; 02-04-2010 o 21:40

  14. #54

  15. #55

    Domyślnie

    Znam. Tylko Ikea jest jeszcze bardziej fotelowa niż Iker, a ja chcę jednak coś, czemu bliżej do krzesła. I z metalowymi nogami (a w każdym razie nie drewnianymi).

  16. #56

    Domyślnie

    bardzo mi się u Ciebie podoba - piękna łazienka i suuuuuuper kuchnia - będę zaglądała jeżeli nie masz przeciwko
    a wypróbowałaś już tą firmę co to ma wszystko oklejać? napisz coś więcej koniecznie bo mi też kilka pomysłów chodzi po głowie, a samodzielne próby okleinowania fornirem pozostawiają raczej wiele do życzenia....
    wszędzie dobrze i na wsi wcale nie tak źle
    >> nasz dziennik, komentarz i zobaczymy co jeszcze
    >> foty

  17. #57

    Domyślnie

    a i dziękuję za miłe słowa w moim wątku
    wszędzie dobrze i na wsi wcale nie tak źle
    >> nasz dziennik, komentarz i zobaczymy co jeszcze
    >> foty

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wiedzialam, ze jakiegos watku mi jeszcze brakowalo...

  19. #59

    Domyślnie

    Malosza - no pewnie, że nie mam nic przeciwko, zapraszam serdecznie

    Cytat Napisał malgosza Zobacz post
    a wypróbowałaś już tą firmę co to ma wszystko oklejać? napisz coś więcej koniecznie bo mi też kilka pomysłów chodzi po głowie, a samodzielne próby okleinowania fornirem pozostawiają raczej wiele do życzenia....
    Firma jest ok, przynajmniej te drzwi do szafy, które nam oklejali wyglądają w porządku. Jeszcze nie pokażę, bo nie są polakierowane, ale już niedługo Aha - nie oklejają brzegów, za to można u nich na te brzegi zamówić przycięte paski z już naniesionym klejem.

    Malgos - ja też się pogubiłam, co gorsza nie mam czasu, żeby to wszystko teraz na nowo ogarniać. Najgorsze było to, że od kwietnia musiałam przenieść zdjęcia na inny serwer i pozmieniać adresy w wątku, a to cholerstwo ciągle mówiło, że za dużo zdjęć. Jak się już porządnie wkurzyłam ("Jakie dziesięć debilu, przecież są trzy!!!") to się połapałam, że emotikony też No i musiałam większość powywalać.
    Ostatnio edytowane przez Beithe ; 09-04-2010 o 10:15

  20. #60

    Domyślnie

    super to czekam na wyschniecie - a podeslesz mi jakies ich ceny na priva? prosze
    wszędzie dobrze i na wsi wcale nie tak źle
    >> nasz dziennik, komentarz i zobaczymy co jeszcze
    >> foty

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony