dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 92 z 92
  1. #81

    Domyślnie

    aneta - moje pierwsze podejście do drzwi skończyło się rokiem zwodzenia mnie przez firmę i nieodzyskiwalną zaliczką po tym jak firma się zwinęła, więc i tak jestem szczęśliwa, że przynajmniej 2/3 tym razem się udało

    marta - witam serdecznie, tylko uprzedzam, że tu wszystko idzie powooooli Tym bardziej, że ostatnio w przerwach między burzami sadzę bluszcze i jarzębiny

  2. #82

    Domyślnie

    Przepiękne wnętrza Podglądam od jakiegos czasu.... Czy mogę zapytać o producenta drzwi?
    Pozdrawim

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Pora odwiedzić i to poddasze .
    Oj, jak ja chciałabym teraz wszystko od podstaw urządzać..
    Styl się zmienia szybkościowo, a ja coraz szybciej zakochuję się w tych coraz nowszych trendach.
    Pięknie będzie u Ciebie .

  4. #84

    Domyślnie


    oj dobrze ze tu do Ciebie dotarłam
    pięknie i będę podglądać

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Beithe dawno nic nie pisalas...wszystko ok u Was? Pochwal sie postepami z Waszego domku.

  6. #86

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Piekne wnętrza, przycupnę sobie w kąciku jeśli mogę

  7. #87

    Domyślnie

    Nawet nie wiedziałam, że AŻ tak dawno mnie tu nie było. To chyba przez żałosność postępów Ale jednak trochę się zadziało - chyba wrócę lada moment z kilkoma zdjęciami i zakończeniem akcji "drzwi".
    No i witam serdecznie wszystkich, którzy się nie zniechęcili, albo zajrzeli pierwszy raz

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O, wlasnie sie zastanawialam czy kiedys nas jeszcze odwiedzisz. Stesknilam sie za Twoimi kreatywnymi pomyslami.

  9. #89
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    No to ja w takim razie cierpliwie czekam

  10. #90

    Domyślnie

    Łaziłam dziś z aparatem po domu i okazało się, że właściwie jedyna rzecz, którą mogę pokazać to te nieszczęsne drzwi, które się dwa razy poprawiały i szafa, którą do nich dorobiliśmy. Drzwi to wejście z klatki (naszej własnej) do mieszkania. Klatka doczekała się wreszcie kafelków na całej wysokości, ale pokażę całość jak doczyszczę Kuchnia robi się dalej metodą prób, błędów i nieudanych eksperymentów i jeszcze chwilę jej zajmie, zanim pokażę coś nowego. A w garażu leżą blaty jesionowe, z których... Ale nie zapeszam, bo znów zniknę na kilka miesięcy

    No to:





  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Super, szkoda ze zdjec tak malo...czuje niedosyt...

  12. #92

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o niedosyt to ja też Trwa to już wszystko tak długo, że przestałam wierzyć w to, że kiedykolwiek skończymy :/

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony