Cytat Napisał speaker200888 Zobacz post
U nas dwa pokoje na wprost od schodów praktycznie pozostały bez zmian. Jedynie ten z prawej został troszkę uszczuplony ze względu na garderobę w sypialni, bo zamiast pomieszczenia na pralnie została zrobiona garderoba.


To praktycznie większość praktykuje, salon jest naprawdę sporych rozmiarów. Jak ktoś chce gabinet może sobie zrobić garasz jednostanowiskowy a z części pozostałej zrobić gabinet.


Okna oryginalne są bardzo duże, niektórzy je troszkę zmniejszają, ale ja pozostawiłem, polikwidowałem natomiast okna dachowe pozostawiłem tylko w łazience i pralni i troszkę żałuje bo w pokojach przydałoby się więcej światła.


Loggie też zlikwidowaliśmy w jej miejscu będzie wielki pokój(biurowy/rozrywkowy) z garderobą oraz pralnia.


Również zlikwidowaliśmy, pozostał tylko jeden z tyłu domu, który znacznie powiększyliśmy.


To bardzo zły pomysł przynajmniej jak dla mnie.


Podnieśliśmy o dwa pustaki i jest obecnie 125cm co w zupełności wystarcza.



Łazienka na dole to tragedia bez dwóch zdań. Lecz da rade zrobić w niej prysznic, umywalkę i kibelek, będzie troszkę ciasno, ale daje radę. Jeśli zamierzacie kończyć łazienkę na górze w tym samym czasie to wówczas prysznic na dole nie będzie konieczny. Radziłbym podnieść schody o jeden stopień, wówczas miejsca nad głową będzie troszkę więcej.


PS Też prosiłabym o jakieś zdjęcia domu, filmiki itp.
Dzięki za odpowiedz.
Widzę, że jesteście na bardziej zaawansowanym etapie (my tuz przed świętami odebralismy pozwolenie na budowę).
W jakim rejonie Polski budujecie?