dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 64
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 1279
  1. #301
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    dzieki wielkie, widze ze robisz i innym przyslugi dobry z Ciebie kolega
    a jakie sesyjki robiles ? mozesz wstawic fotki ? bom ciekawa bardzo

  2. #302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    wielkie dzięki kochany kolego!!!

  3. #303
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    Tylko szkoda że ja z komputerem na bakier jestem,nawet zdjęć nie umiem wklejać.Wiem że tu uczą,ale mnie nie naucza,oj dlaczego ja taka nie kumata jestem sory diable że takie glupoty piszę i zaśmiecam Ci wątek
    klikasz na emota prawym przyciskiem myszki i wciskasz kopiuj, a potem normalnie wklej lub klikasz na emota prawym przyciskiem myszki, potem na Właściwości, kopiujesz adres i wklejasz go w ikonkę z drzewkiem na górze obok koperty lub wklejasz ten skopiowany adres między skót [img][/img] Mam nadzieję, że pomogłam. Jak się nie uda, pisz, będziemy tłumaczyć dalej, nie ma problemu

  4. #304

    Domyślnie

    Becia robiłem ślubną, ale narazie jeszcze nie dotykane nic bo odpoczywam. 3 dni byłem praktycznie bez snu, więc teraz mam labę. Sesja ślubna, caly reportaż i plener mały. Kurcze jak młodych zabrałem nad pewien strumyk, nawet nie przypuszczałem że prawie żywcem chciały nas zjeść komary, takiego tempa jeszcze nie miałem w robieniu zdjęć. Ubaw był nie zły. Jak obrobię to wstawię.
    A pomagam, bo jakoś tak już mam, a i jak ja potrzebuję pomocy to raczej ją otrzymuję. więc to jakoś tak już chyba w życiu jest, ile dajesz tyle dostajesz.
    Dotarły rameczki do was?
    Byłem w niemieckim OBI, są terakotowe kule, ale taka średnia, kosztuje 12Euro chyba zdurnieli z tą ceną. Poczekam aż przecenią.

    Kasia sw zainspirowałaś moją małżowinkę i zaczęła szyć

    Żona wyszperała
    http://allegro.pl/poduszka-vintage-h...781665592.html
    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 28-08-2011 o 10:03

  5. #305
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    diabełku mam nadzieję, że żona się pochwali tym co uszyła !!!!!
    Poszewki z aukcji bardzo fajne

  6. #306
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    diabelki czekalam na fotki
    ja dostalam wczoraj paczkę , koniecznie napisz do mnie ( ja nie moge sie zalogowac na skrzynke na muratorze a mam tyle maili dziennie ze Twojego nie znajde) musimy sie rozliczyc wielkie dzieki !

  7. #307
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    diabełku, ja jeszcze czekam, ale może dziś

  8. #308
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    doszło daj namiarki

  9. #309
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Jak ja Wam zazdroszcze tych regałów nawet nie wiecie!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  10. #310
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    ja zamówilam napis home a diabel milczy ;/
    odezwij się , będę odbierac maile na wakacjach

  11. #311

    Domyślnie

    No piszę po przerwie.
    Załapałem jakiegoś wirusa cholernego i mnie zmogło, ku nie zadowoleniu mojej małżonki, bo wsio spadło na jej barki. Przepraszam kotku z tego miejsca jeszcze za moją absencję w życiu i obowiązkach
    Oto dzieło maszynowe dla młodego od mamusi, nigdy wcześniej nie szyła, a teraz jakoś ją to wciąga. Zień, Baczyńska i inni niech zczną sie bać, konkurencja nadciąga


    Becia i nelka zaraz do was napiszę, spoko nie pali się.

    Juszczakówka jutro odbieram górkę od regału i postaram sie ją nadać jeszcze jutro.

    Poszewki zamówiła zona i czekamy na realizację zamówienia. Ciekawe jak z ich jakościa?

    Becia sesji jeszcze nie dotykałem, ale znalazłem tu zdjęcia sesji małego szkraba znajomej. Strasznie ciężko się robi maluchom zdjęcia bo ruchy jeszcze nie kontrolowane, nie przewidywalne, wzrok lata gdzie popadnie, a do tego trzeba się spieszyć bo dobry humor maluszkom szybko mija czasami





    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 28-08-2011 o 12:09

  12. #312

    Domyślnie

    Drogie Panie ja po prośbie. Macie u siebie podjazdy, ścieżki itp z łupka granitowego nie tłucznia,a łupka ( to jest nie co większe)???? Jak to się trudno/łatwo kładzie? użytkuje? wygląda?
    Szukam czegoś niskobudżetowego do wyłożenia podjazdu, zrobienia trochę ścieżek itp. podjazd to wiadomo głównie dla auta, ścieżki to głównie tam gdzie zasuwam z taczką i opałem, nie jest to główny ciąg komunikacyjny gdzie biega młody, choć i pewnie tam będzie ganiał.
    Napiszcie swoje spostrzeżenia prosze

  13. #313
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    przejrzyj wątek popcarol, ona ma taras i chyba podjazd z łupka granitowego, swego czasu miała też trochę zbyciu, ale nie wiem, czy aktualne

  14. #314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał diabel200 Zobacz post
    Tam te latarnie o któych piszesz teraz chyba 19,90euro, ale nie wiem czy ta najwieksza czy srednia.
    dziewczyny a tam można płacić karta?????

  15. #315
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    diabełku zdrowia życzę żonka utalentowana i mam nadzieję, ze zobaczymy więcej Jej prac a gdzie kupiliście taką ładną tkanine w paseczki ? u mnie w mieście totalna bieda tkaninowa grrrr robisz cudne zdięca a maluch od znajomych uroczy

  16. #316

    Domyślnie

    Teska W nanu nana raczej można, tzn napewno można. Choć sam nie płaciłem kartą, bo jej nie posiadam

    Do popracol zaraz wpadnę na przeszpiegi.

    Kati już jest o niebo lepiej niż jeszcze 3 dni temu, i dzięki, a materiał w Wisanie w Szczecinie. Kupilismy na zasłony młodemu, i został kawałek, więc jest poduszka.
    No małżonka szyje szyje, uszyła mu na krzesełko taką poduszeczkę pod tyłeczek, i jakieś pierdołki jeszcze. Muszę zrobić zdjęcia bo ona ciągle wstydliwa i skromna jak zawsze, i dalej nie przekonan do udzielania się tutaj.

  17. #317
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    diabel śliczne te fotki szkraba znajomej!
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  18. #318

    Domyślnie

    Kurcze znów coś mnie pochlastało i nie bardzo się czułem.

    No nic jest już ok.

    Kasiu OGROMNIE CI DZIĘKUJEMY ZA TO CO DLA NAS USZYŁAŚ KOBIETO, naprawdę nie trzeba było, choć to na prawdę bardzo miłe i śliczne jak powiedziała moja żona, a ja dodam że uszyte pełna profeska

    Jak zrobię fotki to zamieszczę tu jako twoją reklamę. Naprawdę bardzo ci dziękujemy za to.

    Jutro pokaże kolejne fajne stopery do drzwi które nabyła dziś żona, a ja tymczasem pokaże na życzenie Betib parę fotek z pleneru który robiłem. Weźcie proszę poprawkę na fotki bo ja tylko hobbystycznie to robię i nie jest to fotografia przez duże F
    Rozdziewiczam materiał, bo wy widzicie to pierwsze.






    No dobra więcej nie daje bo nie chcę zaśmiecać.
    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 31-08-2011 o 20:27

  19. #319

    Domyślnie

    Szkoda, że mój Pan Profesjonalny Fotograf nie był takim hobbystą jak Ty. Bardzo szkoda.
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  20. #320

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia! Jeśli to nie jest fotografia przez duże F, to ja w ogóle nie potrafię fotografować

Strona 16 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony