dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 64
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 1279
  1. #261
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andzia.k

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Diable, to ja chciałam zobaczyć ogrodzenie i tak jak myślałam wyszło świetnie. Ciekawy pomysł z furtką, bardzo mi się podoba takie połączenie. Twoje kamienne ścieżki są super, ja uwielbiam starą cegłę w każdej postaci. Też myślę nad podobnym ogrodzeniem, ale chyba wkomponujemy jeszcze w to kamień, gdyż odkryliśmy w ogrodzie kamienny bruk, jeszcze w całości nie został odkopany, ale na pewno go zostawimy. Widziałam właśnie w okolicy fajne połączenie kamienia i cegły, co prawda ogrodzenie jeszcze niedokończone ale już zapowiada się super. Jeżeli pozwolisz wstawię u Ciebie fotkę, jeśli uda mi się tego dokonać.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27022011638.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	68869

  2. #262

    Domyślnie

    Też fajnie, tylko ze u nas nie zdało by to egzaminu. Byłoby za ciężko z kamieniem, nie wpasowałoby się to w klimat Scandi.
    Kamień i cegła kojarzy mi się z domem dworkiem, pałacykiem itp. W niemczech byłem kiedyś w wiosce w której jest stary XIV w klasztor, obok niego stoi piękny biały dworek, a wokół coś podobnego co pokazałaś .No może mniej cegły, ale tam to się jakoś fajnie komponował taki kamienny murek..

    Nie wiem jaki masz dom, ale skoro piszesz że odkryliście stary bruk to pewnie taki mur będzie wam pasował

  3. #263
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    KachnaP

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław/Wilczyce
    Posty
    58

    Domyślnie

    Diable,
    już raz pomogłeś mi z baterią, a zdradzisz jeszcze proszę co za baterię masz w łazience przy umywalce? Nie mogę takiej znaleźć
    Dzięki!

  4. #264
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie regały

    Diabeł,
    dopiero przeczytałam o regałach!!!
    to podadj prosze namiary na ten sklep,
    i poproszę jeszcze o wymiary tych regalików po złożeniu, nie pamiętam czy mi już to kiedyś pisałeś???
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  5. #265

    Domyślnie

    Kachna kupiłaś już tam coś z Redu Hudson? Fajny dsign mają i ceny w miarę logiczne.
    Umywalkową kupowaliśmy w firmie Gejzer z Szczecinie. Nie znam firmy tej baterii niestety. Ale kosztowała nie całą stówę
    Tu jest ich strona:
    http://www.gejzer.pl/

    Sklepik mieści się w miejscowości Pniewo, ul.Leśna 10a, Tel.: 91 416 12 01
    W opakowaniu: 185/50/15cm. Tak mniej więcej, mogłem się pomylić o centa lub dwa., ale coś koło tego będzie.

  6. #266
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    KachnaP

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław/Wilczyce
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał diabel200 Zobacz post
    Kachna kupiłaś już tam coś z Redu Hudson? Fajny dsign mają i ceny w miarę logiczne.
    Umywalkową kupowaliśmy w firmie Gejzer z Szczecinie. Nie znam firmy tej baterii niestety. Ale kosztowała nie całą stówę
    Tu jest ich strona:
    http://www.gejzer.pl/
    Do Redu Hudson właśnie się przymierzam Jak to wszyscy mówią wykańczanie wykańcza (też finansowo) więc nadal sprawdzam różne możliwości
    Dzięki za namiary na gejzera Pooglądam i podzwonię, pewnie ją znajdę I cena o której piszesz rewelacyjna!
    Strokrotne dzięki za Twoją pomoc!
    Miłego wieczoru

  7. #267

    Domyślnie

    hej.
    Jak u was z pogodą? bo tu jakoś depresyjnie, raz troszkę słońca, za chwilę zaś deszcz. Kurde, a gdzie to lato???????????????? szukam i szukam i nie mogę znaleźć cholera.
    Czajnik już mamy w końcu garnek ma odpoczynek od gotowania wody na kawę, czy herbatę.

    Takie boxy drewniane są w nanu nana na przecenie:



    Miałem pokazać pokój młodego, bo coś tam się zmieniło u niego. Jeszcze rok i trzeba będzie przygotować pokój dla małego ucznia, no ale na razie jest tak:










  8. #268
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    bardzo spokojny pokoik...widac w nim męskie klimaty..świetny jest
    a Twoj młody za rok idzie do szkoły ?

  9. #269

    Domyślnie

    No niestety idzie, według nowej idiotycznej ustawy. Chyba że coś się zmieni w tej kwestii do tego czasu. 6 latek w pierwszej klasie, w szkole która technicznie nie za bardzo jest do tego przygotowana jest z lekka mówiąc chybionym pomysłem, do tego dochodzi kwestia wieku emocjonalnego takiego malucha, jego przystosowania społecznego itd. No nic zobaczymy jak to będzie.

    A ty już doszłaś do siebie? czy dalej masz łóżkowo chorobowe klimaty?

  10. #270
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Pięknie widzę że regały zagościły u synka
    Ja właśnie jestem na wsi pod Krakowem i jest ponad 30 stopni....piekne słońce....lato w pełni właśnie tego potrzebowałam....szkoda, że muszę wacac do miasta

  11. #271
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    Kasia zazdrosze relaksu

    diabel ja nadal chora.....juz nie ogarniam tego, mam starszne świsty w płucach ,jutro ide do lekarza
    moja Tosia tez idzie do szkoly za rok.....tez jako 6 latka wiec rozumiem Twoje rozgoryczenie
    nie uwazam zeby dla kazdego dziecka bylo to krzywdzace, my naszego Kube bardzo chcielismy poslac wczesniej ,bo zdolniach z niego ale nie dalo rady....Tosi troche mi bylo szkoda, bo ona taki maly dzik jest ale wlasnie w tym miesiacy cos się zmienilo.......gada ze wszystkimi, klania się sąsiadom a co najlepsze chodzi sama do sklepu......w piatek poklocila sie z ojcem bo chcial ja podrzucic do sklepu a ona chciala isc sama......i poszla...bez karteczki do miesnego wrocila mega szczesliwa...i mowi mi ze dostala wiecej niz zaplacila widze ze powoli zmienia się w samodzielna dziewczynke wiec nie powinno byc tak zle z ta szkola...zeby tylko chciala uczyc się pisac bo poki co pisze tylko to na co ma ochote, jak ma przepisywac literki to zaraz są nerwy

  12. #272

    Domyślnie

    Fajny pokoik!!

    Moj synek tez za rok do szkoły jako 6latek.. pisac, czytac potrafi juz teraz, ale emocjonalnie to przedszkolak straszy.... ale moze rok duzo mu da..

    A gdzie te Nanu-nana? czy jak to?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  13. #273
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Jeśli się nie mylę chodzi o Nanu Nana w Oder Center w Schwedt?

    diable czy coś jeszcze fajnego znaleźliście tam na wyprzedaży? Czy w ogóle wyprzedaż w tym sklepie to jeszcze jest?
    A te boxy po ile i czy ewentualnie wymiary mógłbyś podać?

    Pokoik synka śliczny
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  14. #274
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    Fajny pokoik!!

    Moj synek tez za rok do szkoły jako 6latek.. pisac, czytac potrafi juz teraz, ale emocjonalnie to przedszkolak straszy.... ale moze rok duzo mu da..
    wow no to zdolniacha z niego .....z pewnością sobie poradzi w szkole , zwlaszcza ze to nie będzie taka szkoła do ktorej my chodziliśmy...mam syna w 3 klasie i wiedze ze ta nauka w szkole to przede wszystkim zabawa , a nasze maluchy pójdą nowym programem więc będzie jeszcze większy luz

  15. #275

    Domyślnie

    betib ale za to kolorowanie i rysowanie nie idzie mu wcale...
    no i niestety ma straszne ciagoty do komputerów/telefonów i wszelkich urzadzen elektronicznych.... obcykane nasze telefony, aparaty itp.

    Pysiaczku Nanu jest w Oder??? gdzie?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  16. #276

    Domyślnie

    No tak dzieciaki dziś faktycznie są doś mocno rozwinięte intelektualnie, manualnie, ale nasz szkrab emocjonalnie to tak różnie jeszcze, wiecie taki "cycuś" jeszcze co to musi buziaka dać, przytulić się, pomiziać itp. Rozmawiałem z przedszkolankami, z panią dyrektor przedszkola do któego on chodzi, i wszystkie one jak jeden mąż mówią że to jednak za wcześnie. Oczywiście są dzieci i takie któe nie mają problemu z adaptacją szkolo-edukacyjną, jednak te są chyba w mniejszości. No nic zobaczymy jak to będzie.
    Nasz czasami wykazuje chęć poznawania, ale nie mamy ciśnienia że już natychmiast ma pisać, czytać itd. Na wszystko przyjdzie czass i pora, fajnie oczywiście jak maluch sam ma na tyle chęci i wytrwałości że się chętnie uczy i nie traci przy tym cierpliwości i zapału. U nas jednak, Carsy, lego, zabawa w chowanego czy berka wygrywają z nauką, ale błyskotliwe riposty, wyrażanie własnego zdania, czy opis otaczającego go świata wprawiają nas często w osłupienie

    Jak zapewne wiecie z nauką róznie bywa, bo to nie tylko indywidulane predyspozycje, ale i wiele innych czynników które na to wpływają. Dom, otoczenie, szkoła, sama kadra nauczycielska itd. Mamy przyjaciół których syn też bardzo wcześnie czytał i pisał, ciągle chodził z atlasem, encyklopedią, mając chyba z 7 lat znał stolice państw europejskich, waluty, i wiele innych informacji na różne teamty, było to coś nie wiarygodnego, teraz chłopak ma 15 lat, i zmiania miejsca zamieszkania, pierwsze miłostki, spowodowały że obnizył loty, nie ma jakiegoś prblemu z nauką, ale nie rwie sie już do tego tak jak kiedyś.

    Psosin nanu nana w Oder Center jak pisze pysiaczek.
    Pudło ma coś ok 40cm/30cm/25cm, nie mam jak tego teraz zmierzyć dokladnie. Cena 5,95euro.
    Mają takie ramki po 3,95 euro, są też LOVE i BABY


    Latarnie, i jeszcze parę innych gadżetów na przecenie można tam znaleźć.

    Wczoraj była mała przecinka ziół, teraz zawisły narazie na tarasie i się suszą. Muszę poszukać jakiegoś zielnika z żeliwa co by było na czym to wieszać.


  17. #277

    Domyślnie

    tak jak piszesz Diable nic na siłe z dzieciakami, sam nauczył sie czytac, ale mowie do rysowania chocby kredą nie moge go namówic (po 5 minutach ma juz cos innego do zrobienia..) i wcale bym nie chciała miec takiego starego-małego-mądralińskiego w domu... a ambicje niektórych rodziców są zaskakujące.

    No kurcze tyle razy jestem w Oder ale tego Nanu nan nie kojarze? koło czego on jest??
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  18. #278
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Diabełku no to mamy te same ramki tylko ja wyjęłam to miejsce na fotkę wolę sam napis


  19. #279

    Domyślnie

    O też fajnie to wygląda. Właśnie usiłuję jakoś zamówić tego kuriera, ale muszę tam zadzwonić bo coś mi za drogo to wychodzi, chyba cos źle robię. Dam cynk jak już go zamówię.

    Nanu nana, jest w w skrzydle gdzie Douglas, tylko na końcu po prawej. Przed apteką jakoś tak. nie wiem od której strony tam zwykle wchodzisz, my od parkingu gdzie Real. Więc jak wejdziesz tym wejsciem to kieruj się na prawo, czyli dochodzisz do "centrum " Oder, po prawej masz chińczyka, tuż obok piekarnię, i leciesza w to skrzydło na prawo ( Na lewo masz Real, H&M i inne) i prawie do końca nim, po prawej jest Nanu Nana.

  20. #280
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    No świetne te napisy! Koniecznie chcę do Niemiec a tu nie ma kiedy
    Szkoda, że w niedzielę zakmnięte mają.

    Pudła o takich wymiarach i tak będą za duże jak dla mnie ale te napisy i latarnie kusza oj kuszą
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

Strona 14 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony