dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 64
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1279
  1. #281
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    pysiaczku właśnie w nanu-nana widziałam piekną latarnię.....ogromną....białą z przecierkami ale kosztowała 200 zł.....warta tej ceny ale w tej chwili nie na moją kieszeń

  2. #282
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Oj na moją w takim razie też Bardziej o wyprzedażowej cenie myślałam
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  3. #283

    Domyślnie

    kurcze to pewnie przechodze wiele razy obok i nie widziałam... w tym tygodniu chyba sie wybiore
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  4. #284
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    psosin nie rób mi tego albo zabierz mnie ze sobą
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  5. #285

    Domyślnie

    Tam te latarnie o któych piszesz teraz chyba 19,90euro, ale nie wiem czy ta najwieksza czy srednia.

  6. #286
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    ten napis HOME cudowny......tez taki chce jak się ktos wybierze to może o mnie pomysli ?
    ja bylam w niedziele w nanu nana we Wroclawiu i tam nie bylo wyprzedazy.......a moze byla ale z jakimis badziewiami...nic mi w oko nie wpadlo

  7. #287

    Domyślnie

    Becia jutro najprawdopodobniej będziemy tam, to ci wezmę jak jeszcze będą.

  8. #288

    Domyślnie

    diabel piękny pokoik syna też chciałam taki klimat uzyskać ale mi nie wyszło, mamy jedynie takie same łóżko, bosko ale ci zazdroszczę

  9. #289
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał diabel200 Zobacz post
    Becia jutro najprawdopodobniej będziemy tam, to ci wezmę jak jeszcze będą.
    a Ty uzależniony jestes ?
    spoko, jak będziesz to pomyśl o mnie, będę zobowiązana

  10. #290

    Domyślnie

    Becia od czego? Od forum? czy nanu nana? Jutro mamy jechać bo się wczoraj dowiedziałem że w Obi mają wyprzedaż roślin tarasowych, i ceramiki, a ja nadal szukam kul z terakoty, a dwa żona chciała podjechać do jeszcze jednego sklepu zerknąć. W zeszłym roku o tej porze jakoś kupiłem w Obi drzewka laurowiśni ok 1,5m i sztuka kosztowała 0,99 euro, z 6 przyjeło się 4 więc i tak jest ok.
    A z forum korzystam tylko jak nie jestem w domu, tam to troszkę szkoda mi czasu na to. A tu gdzie siedzę obecnie mam nudy czasami i chwile kiedy mogę skrobnąć to i owo.

  11. #291
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    myslalam nad uzaleznieniem od sklepu
    co Ty masz za nudna prace ,co ?
    płacą Ci za siedzenie i nudzenie się ?

    za te laurowiście to rzeczywiście cena lekko śmieszna.....ale one pewnie były w formie krzaków ? ja chcialam koniecznie laurowiście ale szczepiona na pniu.....tylko ze takie sa cholernie drogie i w naszym klimacie to dosc ryzykowna inwestycja
    te kule ceramiczne to tez moje marzenie.....Tola takie kupila we Wloszech, moze i mi się uda

  12. #292

    Domyślnie

    Jak będę w Obi to zerknę, bo prawdopodobnie tam właśnie je mają obecnie im Ausverkauf, jak coś będzie będę pisał.
    A praca jest jaka jest, czasem jest co robić czasami nie ma. O tej godzinie to raczej już nie ma.

    Reni dlaczego Ci nie wyszedł pokoik?

  13. #293

    Domyślnie

    Reni dlaczego Ci nie wyszedł pokoik?
    bo nie ma w nim takiego uroku i klimatu jak u ciebie, zajrzyj do mnie , może coś mi doradzisz?

  14. #294
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    reni ja znam Twoj dom i powiem Ci , ze Ty zwyczajnie czujesz inne klimaty
    caly dom masz mega nowoczesny wiec mysle ze nie masz wyczucia zeby zrobic cos bardzo sielskiego ( tak jak ja nie wiedzialam jak urzadzic taki dom jak Twoj)
    w pokoju Twojego synka masz niby sielskie lozko ale do tego są nowoczesne komody, polka typu schodki......to wogole nie pasuje to romantycznych klimatow....dlatego nie wyszlo ...choć osobiście uwazam ,ze w tak nowoczesnym domku jak Twoj taki pokoik jak Amadeusza to bylaby porazka, u Ciebie pasuje jak jest

  15. #295

    Domyślnie

    Beti, neli przesyłka wyszła do was dopiero dziś. Najważniejsze że pojechało to do was

    Reni wczoraj zerkałem do ciebie, i to co pisze betib to sedno sprawy. Twój dom jest bardzo, bardzo stonowany, chłodny( nie czytaj "zły"), nowoczesny, sterylny.
    I taki pokój byłby tam jak nowoczesna łazienka u Beci, której tak nie chciała, ni jak to się by miało do całości. Ja tam nie widzę nic złego w takim zestawieniu, jest ciekawiej, tu nowoczesność, tam sielskość.... jak chcesz aby pokój malucha (ile on ma lat?), był w innym klimacie to wówczas trzeba wprowadzić tam trochę sielskości. Ale to wy musicie wiedzieć w jakich klimatach czujecie się najlepiej, i czy nie bedzie wam przeszkadzał jeden pokój w innym tonie.

    Może jakaś biała boazeria zwieńczona fajną listwą na tej ścianie gdzie stoi szafka schodek?, tak na metr może 1.5m wyskości powiedzmy, dodałaby trochę uroku?i nie zrobiłaby wiele zamieszania w odbiorze całości. Jak nie taki krok, to może jakaś biała komoda, czy inny mebelek zamiast tego schodka, a kolorem zasłon, pościeli, poduszek ocieplać pokój? coś spokojniejszego, ta półka zygzak, jest fajna, ale też dość nowatorska, ostre kąty itd. zwykła prosta w tym kolorze dodałaby spokoju z całym przekonaniem. No ale jak pisze becia to będzie odbiegało od całości i musisz to wziąć pod uwagę.

    Betib, byłem w Germanii za kulami i lipa też. nic nie ma, tzn są ,ale te szkliwione ze wzorem. Gdzieś tu pokazywałem u siebie takie niebieski. To cos podobnego jest. Są grzybki w ten deseń, ptaszki.. ale terakotowych nie ma

  16. #296
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Proszę o dane do przelewu

  17. #297

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post

    Proszę o dane do przelewu
    Nelli skąd wzięlaś takie calusińskie usta,a tak w ogóle to diable nie mogę się napatrzeć ,tak masz wszystko super urządzone.

  18. #298

  19. #299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    Tylko szkoda że ja z komputerem na bakier jestem,nawet zdjęć nie umiem wklejać.Wiem że tu uczą,ale mnie nie naucza,oj dlaczego ja taka nie kumata jestem sory diable że takie glupoty piszę i zaśmiecam Ci wątek

  20. #300

    Domyślnie

    spoko zasmiecaj, co mi tam

    Neli i Becia dziś dopiero wysłałem wam to priorytetem, w piatek miał mi to wysłać znajomy, ale nie zdążył, ja w sobotę miałem sesję ślubną i też czasu brakło, no ale dziś przed plenerkiem się udało to wam wysłać.

    Kasia, i Juszczakówka, regaliki jutro powinny być u Was, bo dziś z rana zabrał je kurier.
    No dobra uciekam na kawę

Strona 15 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony