dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 65
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 1300

Temat: Nasze wiejskie zacisze :)

Domyślnie

Drogie Panie ja po prośbie. Macie u siebie podjazdy, ścieżki itp z łupka granitowego nie tłucznia,a łupka ( to jest nie co większe)???? Jak to się trudno/łatwo kładzie? użytkuje? wygląda?
    Szukam czegoś niskobudżetowego do wyłożenia podjazdu, zrobienia trochę ścieżek itp. podjazd to wiadomo głównie dla auta, ścieżki to głównie tam gdzie zasuwam z taczką i opałem, nie jest to główny ciąg komunikacyjny gdzie biega młody, choć i pewnie tam będzie ganiał.
    Napiszcie swoje spostrzeżenia prosze

STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka

Domyślnie

przejrzyj wątek popcarol, ona ma taras i chyba podjazd z łupka granitowego, swego czasu miała też trochę zbyciu, ale nie wiem, czy aktualne

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

Domyślnie

Cytat Napisał diabel200 Zobacz post
    Tam te latarnie o któych piszesz teraz chyba 19,90euro, ale nie wiem czy ta najwieksza czy srednia.
    dziewczyny a tam można płacić karta?????

DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw

Domyślnie

diabełku zdrowia życzę żonka utalentowana i mam nadzieję, ze zobaczymy więcej Jej prac a gdzie kupiliście taką ładną tkanine w paseczki ? u mnie w mieście totalna bieda tkaninowa grrrr robisz cudne zdięca a maluch od znajomych uroczy

Domyślnie

Teska W nanu nana raczej można, tzn napewno można. Choć sam nie płaciłem kartą, bo jej nie posiadam

Do popracol zaraz wpadnę na przeszpiegi.

Kati już jest o niebo lepiej niż jeszcze 3 dni temu, i dzięki, a materiał w Wisanie w Szczecinie. Kupilismy na zasłony młodemu, i został kawałek, więc jest poduszka.
    No małżonka szyje szyje, uszyła mu na krzesełko taką poduszeczkę pod tyłeczek, i jakieś pierdołki jeszcze. Muszę zrobić zdjęcia bo ona ciągle wstydliwa i skromna jak zawsze, i dalej nie przekonan do udzielania się tutaj.

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek

Domyślnie

diabel śliczne te fotki szkraba znajomej!
    there's no place like home

Nasze M

Galeria na picassie

Domyślnie

Kurcze znów coś mnie pochlastało i nie bardzo się czułem.

No nic jest już ok.

Kasiu OGROMNIE CI DZIĘKUJEMY ZA TO CO DLA NAS USZYŁAŚ KOBIETO, naprawdę nie trzeba było, choć to na prawdę bardzo miłe i śliczne jak powiedziała moja żona, a ja dodam że uszyte pełna profeska

Jak zrobię fotki to zamieszczę tu jako twoją reklamę. Naprawdę bardzo ci dziękujemy za to.

Jutro pokaże kolejne fajne stopery do drzwi które nabyła dziś żona, a ja tymczasem pokaże na życzenie Betib parę fotek z pleneru który robiłem. Weźcie proszę poprawkę na fotki bo ja tylko hobbystycznie to robię i nie jest to fotografia przez duże F
    Rozdziewiczam materiał, bo wy widzicie to pierwsze.

No dobra więcej nie daje bo nie chcę zaśmiecać.
    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 31-08-2011 o 19:27

Domyślnie

Szkoda, że mój Pan Profesjonalny Fotograf nie był takim hobbystą jak Ty. Bardzo szkoda.
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

Domyślnie

Piękne zdjęcia! Jeśli to nie jest fotografia przez duże F, to ja w ogóle nie potrafię fotografować

ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta

Domyślnie

Pikne ja wspominam naszego fotografa bardzo bardzo bardzo ciepło myślę, że i z Twoimi "klientami" tak jest jeśli tylko potrafisz słuchać . Nasz w pierwszej kolejności podczas deszczu ratował nas, potem sprzęt a na końcu siebie i to siłą (naszą) .

Kasine cuda pokaż koniecznie .
    boodzik

Actus simulatus nullius est momenti

Domyślnie

Piękne te zdjęcia ślubne. Piękne!

Nasze M

Galeria na picassie

Domyślnie

No to mam, prezenciki od Kasiulki, jednego woreczka nie ma bo już jest w całkowitym użyciu, wisi w przedszkolu na wieszaku, no ale są te dwa

I te stopery o ktorych pisałem, te są jeszcze łatwiejsze do zrobienia

Dziś mamy piekną wczesno jesienną pogodę dziś, czuć już jesień, czas robić jesienne wianki na drzwi. Macie jakieś inspiracje łatwe dozrobienia, widzielismy już u kati ten z jabłuszek rajskich, ale kurcze nie możemy takich znaleźć. Jutro spacer do lasu może tam znajdziemy inspirację

Domyślnie

Diabełku dzięki mam nadzieję, że woreczki się przydadzą i że trafiłam kolorystycznie musiałam się jakoś odwdzięczyć za pomoc z regałami zdjęcia cudne
    Byłam ostatnio w Dreźnie i w jednym ze sklepów widziałam te stopery ale były po 14 euro więc stwierdziłam że uszyję...wyjdzie taniej najgorsze jest to, że nie mam kiedy tego zrobić....doba ma za mało godzin kupiłam kilka fajnych drobiazgów i co najważniejsze moją wymarzoną tkaninę ....w dodatku w tamtejszej ikei, mam nadzieję, ze będzie też u nas.
    Co do wianków ja ponownie wybieram sie jutro do parku po jabłuszka, bo muszę te stare wymienić na nowe...skurczyły sie strasznie i nie wyglądają już tak ładnie. W lesie z pewnością znajdziecie wiele roślinek, z których można zrobić wianek. Ja planuję zrobić z wrzosów....kupiłam kiedyś na giełdzie kwiatowej taki cienki i miękki drucik, który bardzo ułatwia wyplatanie wianków.
    Mam nadzieję, że pochwalisz się wiankami

Domyślnie

Kasiu super trafiłaś, bo różowy zawisł w bladoróżowej sypialni, niebieski w łazience, już napełniłem go suszem lawendowym własnej produkcji, a młodego, no jak jego wisi w przedszkolu, i nasz synek ma najładniejszy autorski woreczek na kapcie w przedszkolu.

Wianki pokażemy jaqk będzie co pokazywać, no zobaczymy.
    A Drezno chyba ładne miasto co????

Domyślnie

Cieszę się, że woreczki znalazły swoje miejsce w Waszym domu
    Wsztyd się przyznać ale Drezna tzn centrum miasta nie widziałam, bo byłam tylko na obrzezach i to bardzo krótko. Mąż załatwiał swoje sprawy a ja miałam chwilę na to żeby wyskoczyć do sklepu Może kiedyś pojadę tam na dłuzej

Domyślnie

Piękne woreczki od Kasi

Taki stoper też by mi się przydał do sypialni, ale czym to w środku napchać żeby były tak ciężkie jak te co można kupić w sklepach?

A na wianek to może jarzębina? Jakoś tak typowo jesiennie mi się zawsze ona kojarzy

Nasze M

Galeria na picassie

Domyślnie

pysiaczek, to jest zwyklascie uszyty woreczek, w kształcie walca, w środku jest foliowy woreczek z piaskiem, tak mniej wiecej do połowy wysokosci, reszta wypełniona jest takim czymś co się poduszki wypełnia. Fizelina? nie wiem jak to się nazyewa, tak wata, tylko troszkę sztywniejsza. no i na koniec jest to przewiazane sznurkiem jutowym. Prościzna dla kogoś kto potrafi szyć choć trochę.

Patrzcie co do nas zawitało, nazywa się Róża, bo tak ją nazwał młody. Teraz musimy nauczyć się z nią żyć, bo my nie z tych "kotowych" jesteśmy. No ale jest bystra i spokojna jak na razie

Za mocno wyostrzyłem fotkę po resamplingu, i wyszła jakaś HDR-owa

Jarzębina jest, ale to na naleweczkę, a nie wianek

natomiast wianek będzie z hortensji, i ..... zobaczymy jak to wyjdzie w praniu z czego jeszcze

Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 05-09-2011 o 18:33

Domyślnie

Koteczek przesłodki, my też nie byliśmy "od kotkowych" , ale jak dostaliśmy naszego Rudzika to teraz jesteśmy . Szybko się przyzwyczaicie i pokochacie to Wasze małe stworzonko ( kupcie kuwetę i uczcie malucha porządku ).

Naleweczka z jarzębiny bardzo dobra , ja jestem maniaczką żurawinówki polecam palce lizać
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 05-09-2011 o 19:59

Domyślnie

No to daj przepis kobieto na żurawinówkę, a nie smaka robisz

Jarzębina zalana spirytem już stoi. Tak się teraz zastanawiam kto to będzie pił? Bo ja nie piję niczego po za martini bianco, żona wytrawne winiacze, a nalewka na spirycie to chyba trochę mocna musi być co???

Kotka już robi ładnie do kuwety, a jest u nas od przedwczoraj

Domyślnie

Słodki kotek
    Dzięki za przepis na stoper

Nasze M

Galeria na picassie

Strona 17 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia