dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 64
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1279
  1. #361
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Herr Diabel,
    u Was nawet brak elewacji wygląda jakby sztab stylistów nad tym pracował Szałowo jest

  2. #362
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    witam i ja panią diablice miło ze wreszczcie jestes
    wystawka przed domem.......zarąbista

  3. #363
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Pięknie! Jak zwykle zresztą

    Powiedzcie skąd bierzecie te małe śliczne dynie? Ja wszędzie tylko te wielgachne widzę
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  4. #364

    Domyślnie

    hej. Fajnie że wam się podoba.
    Dyńki mężuś kupuje u znajomego rolnika, ale w przyszłym roku sami będziemy sadzić własne, tzn. jest plan aby rozłupać kilka tych co mamy i zebrać z nich nasiona.
    A jak się nie uda, to kupimy z sklepie nasiona tych ozdobnych i zasadzimy z paczuszek.
    Wiecie czy takie nasiona trzeba suszyć? jak je przechowywać? Raczej w jakimś suchym miejscu prawda.

    Juszczakówka stolliczek ze składziku, będzie oczywiście odrestaurowany i pomalowany. Kupiliśmy go z myślą o grilowaniu, bo mozna na nim postawić talerze i wszystkie nie zbędne rzeczy przy grillowaniu, a na stole będzie więcej miejsca. Fajnie że jest mobilny.

    Yokasta koszyk zdobył gdzieś pan diabel. Fajnie bo jest pordzeiwały trochę

  5. #365
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Planuję taki zdobyć gdzieś na naszej wsi .

    Jak suszę nasiona papryki to wieszam w lnianym woreczku w przewiewnym miejscu.
    Może tak samo robi się z dynią?
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #366

    Domyślnie

    Ja też pitolę!
    Jakie piękne kompozycje! ta ściana wygląda jakby sztab stylistów nad nią pracował. I zdjecie pięknie zrobione - jak wycięte z Werandy Country!

    Zawsze podziwiam ludzi, którzy umieją i robią takie kompozycje u siebie w domu.
    Zanim nawet zacznę, to odzywa mi się moja wewnętrzna kura domowa i szepcze: a kto to będzie obmiatał z kurzu?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  7. #367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Pieknie u Was - jak zawsze zdjecia powalaja - cudne poprostu Witam Pania Diabelkowa

  8. #368
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Diabelska Rodzinko pięknie u Was jak zwykle jeszcze raz dziękuję !!!!! Wy już wiecie za co

  9. #369
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    KachnaP

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław/Wilczyce
    Posty
    58

    Domyślnie

    Diable i Diablico witam się ,
    co do Was przychodzę to mam taką minę
    Dekoracje jesienne PRZEPIĘKNE! Wasz domek jest dla mnie nieocenioną inspiracją
    Pozdrawiam!

  10. #370
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie

    wianek na drzwi wyszedł CUDNIE!!! taki jak z pejzaży!!!
    a dyniowe ozdoby tez cieszą oko....
    .....
    p.s. ale zabierzcie te gumiaczki ze słońca- szkoda ich bo są urocze...., u mnie dosłownie takie same, jak postały ze 3tyg. na słoneczku to się zrobiły jakby miały kilkanaście lat , przybladły i naszły "siateczką" co prawda to było letnie słoneczko,

    aaa, nasiona dyń sama spokojnie dasz rade zrobic..
    a oto sposób, obrać dynie, wyłuskać nasionka, położyć na kartce papieru, lub na czymś metalowym i wystawić na parapet słoneczny, bądź w okolice kominka-jeśli nie ma słoneczka, i podsuszać, byle nie za blisko tego kominka bo mają się powoli dosuszać anie wysuszyć na amen!!
    i dodam TEGO WSPANIAŁEGO KAFLOWEGO KOMINKA!!!
    p.s. u mnie niestety nie będzie na razie, wyszło nam w okolicach 15tys za takie cudo (wkład juz mamy)...
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  11. #371

    Domyślnie

    I ja dołączam do komitetu powitalnego pani D. Witamy!
    Nie omieszkam również skomentować nowych dekoracji - bombastik!
    ...

  12. #372

    Domyślnie

    ANNNJA-dzieki bardzo za informację o dyńkach.Jutro skoro tylko swit zapierdzielam patroszyć DYNIOGŁOWĘ))ps.szkoda z ten kominek tyle kasiorki(((,ale mam nadzieje ,że niebawem znajdziecie kogoś kto zrobi to za ROZSĄDNĄ cenę)ps.jeszcze raz DZIEWCZYNKI dziekuje ,za przygarniecie mnie do waszego grona) D.

  13. #373

    Domyślnie

    i ja się u Was Diabełki witam))
    Ślicznie mieszkacie, super klimatyczni jesteście no i kociarze z Was

    P.S.zostaję na obiedzie i kawie i ciachu

  14. #374

    Domyślnie

    Kasiu mam nadzieję że się uśmiechnęłaś, i że będą cieszyć was przez całą jesień.

    Dziś mieliśmy przepiękną jesienna pogodę, ze słońcem, grzybami, rodziną, grillem. Było super, a teraz wieczorem mgła nad łąkami zawisła i jest kapitalnie.
    Zaczątki elewacji dziś już są, ale nie ma zdjęcia. Jest za to zdjęcie salonu wieczorem, zapaliliśmy dziś kominki zapachowe, świece. Lubimy ten okres z ogniem w kominku wieczorem. Jeszcze tylko muszę poczytać jak robić zdjęcia z tak mieszanym światłem, aby w pełni oddać klimat światła świec, bo kurcze jak dopalam lampą to kiszka wychodzi, bo światło zastane zmieszane z błyskowym nie zadowala, samo zaś zastane jest za słabe aby oświetlić całość. Muszę poczytać jak to pogodzić razem. i polukać w gazetach jak tam wyglądają takie zdjęcia.
    No ale i tak wam pokażę






    Kasiu jutro wyslemy ci odpowiedź na privie, bo jakoś nie było czasu.

    A, i jeszcze jedno wiecie czy do mojego konta można dopisać druga osobę z własnym loginem czy nie ma takiej możliwości, i musi załorzyć nowe konto? bo Pani diabłowa chce mieć swój nick, łoł, zaskoczyła mnie tym.

    Miłej nocki i pięknej niedzieli wam życzymy

  15. #375
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Można
    Diabełku, dotarł mój priv?

    Bosko u Was

  16. #376
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Jezusie jak ładnie. A co podoba mi się najbardziej? Brak tv u mnie nie przejdzie ale to jest super
    I klimat cudny.

    No właśnie! Pani Diabełkowa powinna mieć swój login żeby nam się nie myliło
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  17. #377

    Domyślnie

    nosz dech zapiera, jak tu ślicznie i klimatycznie)))))
    z takiego domu nie chce się wyjść.........
    pozdrawiam i miłej niedzielki życzę

  18. #378

    Domyślnie

    Posiedziałabym przed tym kominkiem z książką . Macie w salonie podłogówkę pod dechami? Jeśli tak, jak się sprawuje?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  19. #379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Adminowi służbowo, a Jolisce prywatnie głos odebrało ... i nie ma to związku z zapaleniem krtani, Diablęta

  20. #380

    Domyślnie

    wow, super klimat nawet jesli nie opanowałaś robienia zdjęć do perfekcji to styl domku godny pozazdroszczenia. Wygląda jak karta z katalogu!!! Gratuluję!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

Strona 19 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony