dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 64
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 1279
  1. #101

    Domyślnie

    A jeszcze znalazłem taką fotkę i kolejną





    Dzienks dziołchy.

  2. #102

    Domyślnie

    Pięęęknie tu u Was! diabel200, gdzie można zdobyć takie bujane krzesło? Zdaje mi się, że takie same widziałam u Kasi...

  3. #103

    Domyślnie

    Jedno tylko w brązie kupiłem kiedyś na allegro, czekało na renowację, aż tu nagle w naszym lokalnym składziku znalazłem za 60 zika te oto białe.
    Musisz szukać na allegro, jakichś targach itp. Najfajniejsze są te używane

  4. #104

    Domyślnie

    Tak podejrzewałam, ale miałam cichą nadzieję na jakiegoś pewnego sprzedawcę No nic, będę szukać, bo jest cudne. Pozdrawiam

  5. #105

    Domyślnie

    Magdyśka mam jedno na zbyciu ale to brązowe.

    Co do czasu to faktycznie płynie wolniej, ale co ważne zmieniły się nie co priorytety, więcej rzeczy znów zaczynamy dostrzegać, jak kiedyś cieszymy się rosą z rana, kotami spacerującymi po działce, świerszczami z wieczora, a całości dopełnia aromat ziół z wieczora

  6. #106
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    o matko i córko ty moja, święci anieli jaki cudowny klimat
    oj jak tu zarazić tym męża?

  7. #107

    Domyślnie

    A tupnij nogą i powiedz że ma być i koniec

    dostałem włąśnie przepis na karkówkę, podobno pyszna

    Kroimy karkówkę w plastry ok 1 cm grubości
    Przyprawy wg uznania jak kto lubi
    Układamy to na blaszce wysmarowanej lekko olejem lub oliwą
    Na każdy plaster kładziemy:
    cebulę w plastrach
    pieczarki w plastrach
    marchew startą na grubych oczkach- do 10 szt karkówki styka 1 marechwka
    Kazdą karkóweczkę przykrywamy żółtym serem i smarujemy łyżeczką majonezu.

    Smacznego

  8. #108
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    i jeszcze gotuje no ideał poprostu

  9. #109
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    diabełku dom cudowny....przepiękny....bajkowy wszystko tworzy niesamowicie przytulny klimat...chyba nie chce się wychodzić z takiego domku Dodatki bardzo klimatyczne i wyjątkowe Śliczne zasłony w salonie macie i przepiękne poduszki na kanapie...mam w planach zrobić podobne stoper do drzwi świetny pomysł uszyję coś takiego ogród taki wiejski
    Powiem krótko.... podobnie wyglada dom moich marzeń

  10. #110
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magduśka Zobacz post
    Tak podejrzewałam, ale miałam cichą nadzieję na jakiegoś pewnego sprzedawcę No nic, będę szukać, bo jest cudne. Pozdrawiam
    Ja swój kupiłam na Allegro trzeba szukać .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał słońce 2 Zobacz post
    i jeszcze gotuje no ideał poprostu
    Oj to gotuje to takie na wyrost troszkę, pewnie coś tam potrafię upichcic, ale Gotuje to moja teściowa, Ta jak już coś zrobi, lub upiecze to palce lizać.
    A do iedału to mi duużo brakuje, co potwierdzi moja żóna pewnie. Kobieto załóż to konto w końcu!!!!!! Może tak cię zmotywuje?

    Kati, nasze poduchy były nam przeznaczone, zobaczyliśmy je w TK maxie, no ale kosztowały ponad 80 zika za sztukę, postanowiliśmy poczekać aż przecenią, no i przecenili na 30, a to już milsze dla oka i portfela było.
    Będziesz drukowała na materiale czy szablon i farba do tkanin? Ja robiłem druk testowy, i fajnie wyszło, tylko drukarka ma słaby tusz i czarny nie jest czarny ,a taki sprany. Poźniej wstawię fotkę. Kupiłem już medium do tkanin żeby ten wydruk zabezpieczyć , no ale tego jeszcze nie wypróbowałem więc nie wiem jak to zabezpiecza.

    No i fajnie że też widzisz to wsio też wiejsko bo miało być sielsko/ wiesjsko.
    Stopery był też takie pieski, kotki, worki itp. Ogólnie taki stoper to fajna sprawa, a chyba dla takiej zdolniachy jak ty uszycie takiego to pestka. Pochwalisz się efektem mam nadzieję

    atena przepis dostałem od znajomej, i może dziś go zrobimy? więc sam nie wiem jak smakuje lub nie, ale znając autorkę przepisu, to musi być pyszne.

  12. #112
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie masz przypadkiem brata z podobnym softem?

  13. #113
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Trafiłam tu od Kasi i muszę przyznać, że aż nie wiem co napisać! Jest pięknie, sielsko, przytulnie. Świetna zmiana z kolorem lustra ze złotego na biały. Wszystko świetnie ze sobą gra, do tego te zdjęcia - masz mega talent tylko pozazdrościć

    Tym samym witam się i dodaję do subskrypcji
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  14. #114

    Domyślnie

    Świetne, klasyczne dodatki! Dobry gust!

  15. #115
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie kominek

    cudne wnętrza...też idę w biele i robię co można ...
    ale apropo kominka,
    bardzo proszę wklej fotkę skończonego kominka i proszę proszę podaj na priv jakie to kafle, skąd oraz ich koszt i kto wykonywał Ci ten kominek itp...
    włąśnie o takiej formie ostatnio marzę...

    bardzo bardzo diękuje

    Ania
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  16. #116
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    diabelku ja moje poduszki chcę zrobić trochę inną metodą....zdradzę jaką jak już je zrobię bo nie chcę jakiejś wtopy zaliczyc drukowanie jest ok ale wlasnie trzeba to czymś zabezpieczyć troche z tym zabawy. Natomiast farbka do taknin jest fajna bo nie spiera się w praniu ale kto takie coś namaluje Farbka nadaje się do pojedyńczych liter czy szablonów. Mój sposób jest łatwy i trwały
    Jeśli możesz zdradź z czego macie zasłony w salonie ? Są takie lekkie, delikatne ładna tkanina

  17. #117
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    facet? a ja głupia myślałam, że kobitka! Przyznam się, że bardziej oglądałam niż czytałam
    Ostatnio edytowane przez mrówka75 ; 06-07-2011 o 14:20 Powód: poprawa tekstu

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Pięknie u Ciebie w tym piekle, diable

  19. #119
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    diabelku zapomniałam zapytać gdzie kupiłes te białe regały ??? czegoś takiego właśnie szukałam do mojego salonu i oczywiście nie znalazłam i kupiłam to co mam ...już myśle jak ozdobic ten mój regalik

  20. #120

    Domyślnie

    Katka te białe są z Tchibo, my nabylismy je w naszym składziku, szt 60 zł, nowe oczywiście były. Facet miał ich chyba z setkę, i mogę zapytać czy jeszcze je ma. Nie są to demony jakości, ale wyglądają fajnie, jak je ustawię i betib zrobi mi listy maskujące będzie git.

    Takiego mamy hibiscusa, zakwitł nam po raz pierwszy odkąd go mamy ( jakieś 3 miechy), kwiat ma z 10 cm średnicy. Kurde fajnie wygląda dziadyga







    No i miałem pokazać moracza naszego. Nasze zadowolenie z niego określiłbym jako średnie, z wyglądu nam się podoba, ale to nie oryginał niestety. w necie wyglądał na solidniejszy. no cóż jutro go machnę lekko białą farbą i zobaczę jak będzie. W tym kolorze być nie może bo taki jakiś dziwnie kojarzący jest





    joliska brata mam i to nie jednego, ale soft mają starszy, i reinstalka by się im przydała "dziadygom" jednym

    Annnia z kominkiem fotka jutro bo już mam lenia.
    Mrówka ,a no facet, bo żona nie chce pisać buntowniczka. No nie śmiała dziewczyna chyba?

    Kasia liczę na jakiś instruktaż z poduszkami. A ty czasem nie myślisz o drukowaniu na papierze transferowym? bo to jedyne sensowne przychodzi mi teraz do łba.
    Regały nabylismy w naszym składziku. Są z Tchibo, nie są demonami jakości ,ale wyglądają fajnie jak na taką cenę. Mogę zapytać czy gostek jeszcze jakieś mam, bo miał ich sporo. Coś ponad setkę.
    No to dobranoc życzymy
    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 06-07-2011 o 22:51

Strona 6 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony