dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 64
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.279 z 1279
  1. #1261

    Domyślnie

    Hej Kiedyś podczytywałam z ukrycia a dziś może na coś się przydam
    Niestety takich jak wymarzony dywanik u nas nie widziałam ale mam namiar na takie w klimacie.

    http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Balta-...62105-010/8165
    http://www.arte.pl/pl/p/Dywan-Balta-...62113-167/8166
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  2. #1262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  3. #1263

    Domyślnie

    Witaj, ja również wychodzę z ukrycia - domek booski - zdecydowanie ma to coś! podziwiam Wasze umiejętności tworzenia! od siebie podrzucam linki do duużo tańszych kompromisów: http://www.dywanik24.pl/DYWAN_SZNURK...LACK-3257.html, http://www.leroymerlin.pl/dywany-i-w...359,l1928.html, pozdrawiam serdecznie

  4. #1264

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo za linki i namiary na dywaniki. Już znaleźliśmy i zakupiliśmy ten: http://dywanstyl.pl/produkt/essenza-...x230-prostokat

    Podaję link bo może komuś się przyda i znajdzie coś dla siebie również. Jakość świetna, choć mógłby być bardziej matowy jak dla mnie

  5. #1265

    Domyślnie

    Odkurzymy troszkę, mała zmiana w kuchni



    A tutaj kolorystyka w pokoju ucznia





    i nasze ogrodowe ulubienice


  6. #1266

    Domyślnie

    Pięknie, uwielbiam takie klimaty. Pokażcie pokoik ucznia w szerszej perspektywie.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-czy-się-uda nowy dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164494-Nasz-Fokus-Mg-Projekt stary dziennik

    To nie sztuka wybudować nowy dom.
    Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę.

  7. #1267
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Kuchnia niezmiennie zachwyca ma klimat ...zazdroszczę
    Piękne zdjęcia ...
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  8. #1268
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam ponownie. Tym razem mam pytanie o wasz blat w kuchni. Podoba mi się pomysł płytek na blacie. Powiedzcie jak się go użytkuje. Czy nie ma problemu z fugami i utrzymaniem ich w czystości.

  9. #1269

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiaimirek Zobacz post
    Witam ponownie. Tym razem mam pytanie o wasz blat w kuchni. Podoba mi się pomysł płytek na blacie. Powiedzcie jak się go użytkuje. Czy nie ma problemu z fugami i utrzymaniem ich w czystości.
    Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Klejone jest to na drewnianym blacie. siatka, elastyczny klej i płytki. Fuga też elastyczna, odorbinę ciemniejsza na blacie niż ta na scianach. Utrzymanie w czystości nie sprawia problemów kompletnie żadnych. Podobnie mieliśmy rozwiązany blat w łazience w mieszkaniu jeszcze i też było wszystko ok.

    A tutaj pokoik młodego troszkę szerzej, więcej fotek na blogu oczywiście:




  10. #1270

  11. #1271
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedź. Mam znowu kolejne pytanie. Tym razem o kominek. Czy można by było prosić o orientacyjny koszt takiego kominka z kafli. Możesz odpowiedzieć na priv [email protected]

  12. #1272
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiaimirek Zobacz post
    Dziękuje za odpowiedź. Mam znowu kolejne pytanie. Tym razem o kominek. Czy można by było prosić o orientacyjny koszt takiego kominka z kafli. Możesz odpowiedzieć na priv [email protected]
    No i nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie czy robiliście ten kominek sami czy robił to jakiś fachowiec zdun

  13. #1273
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź na priv w sprawie kominka. Mam nadzieje, że uda mi się wygospodarować pieniążki na taki kominek. A przy okazji jeszcze jedno małe pytanko. Czy macie w domu wszędzie podłogi z desek olejowanych. Czy może te piękne białe podłogi to panele. Łudzę się, bo nie będzie mnie stać na takie dechy do całego domu i poszukuję fajnych bielonych paneli.

  14. #1274

    Domyślnie

    nie mogę wyjść z zachwytu nad waszym domkiem a pokój dziecka

  15. #1275
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Piękny, jasny, nieprzeładowany pokój miło popatrzeć...
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #1276

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiaimirek Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź na priv w sprawie kominka. Mam nadzieje, że uda mi się wygospodarować pieniążki na taki kominek. A przy okazji jeszcze jedno małe pytanko. Czy macie w domu wszędzie podłogi z desek olejowanych. Czy może te piękne białe podłogi to panele. Łudzę się, bo nie będzie mnie stać na takie dechy do całego domu i poszukuję fajnych bielonych paneli.

    My mamy dębinę, którą sam bielę olejem. Robiona u stolarza, więc było trochę taniej, a dwa mamy deski o długości nawet 5,5 m bo na tym nam zależało by były długie. firmy które mają gotową deskę bieloną, czy szczotkowaną oferują najczęściej długość do 1,5m, max 2m i nie za szeroką oczywiście. Chodzi o to że deska pracuje i bezpieczniejsze są takie wymiary.

    Ale myślę że spokojnie znajdziesz panele bielone, jest sporo takich obecnie na rynku na rynku . Leroy miał kiedyś panel klejony, wyglądało to zupełnie jak deska dębowa! nie wiem czy nadal to mają w ofercie.

    reni, mugatka dzięki

    Gdyby ktoś reflektował na fajne poszewki to pisać:







    i siedzisko


    i takie fajny stół o wymiarach 200x100cm


    Ostatnio edytowane przez diabel200 ; 31-10-2013 o 14:01

  17. #1277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Białą HUILE D'OLIVE i czarną ROSE chętnie prrzygarnę Cenę na PW proszę

  18. #1278

    Domyślnie

    Ja białą Rose bym przygarnęła - mogę zapytać o cenę? na pw proszę...

  19. #1279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Na te Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pokoju w sercu, radości, cudowności....
    Bądźcie szczęśliwi!


    Nelka

Strona 64 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony